Skocz do zawartości


Zdjęcie

Combat Elite Level V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_swiat nozy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 444 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Combat Elite Level V
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika
  • 0

budo_dymoman
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 398 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z kraju

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
nawet wyglada, choc klinga jakas taka przywaska :wink: ciekawe jak lezy w lapce.
Ale cena znow pewnie wyzsza niz w Microtech'ach :evil:
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Leży w łapie super, chociaż maleńki jest.
Jest drogi, wręcz wściekle drogi, jak na ten poziom skomplikowania mechaniki, materiały itd.
Fajny nożyk ogólnie, jakby miał chociaż te 3.6" to byłby naprawdę ciekawą propozycją.
  • 0

budo_graf
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin-Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Po pierwszym zdjęciuy myślałem że ma co około 3.9, ale to dlatego że porównania nie ma.
A co to za śróbki "lock-stop" ograniczają głębokośc zachodzenia blokady?
  • 0

budo_nx-74205
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Ta "nowość" wygląda jakby została wprowadzona tylko po to żeby można było przekładać klips na tip-up (tak żeby fliper-garda działała jak wave) ale Emerson nie mógł się przyczpić za naruszenie patentu. I jak tu nie kochać Darella Ralph'a...
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Nóż ładny - może bym i kupił ale w przypadku reklamacji Świat Noży obciąża klientów kosztami badania/opinii przez rzeczoznawcę .... poniżej krytyki :blus:
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Nóż ładny - może bym i kupił ale w przypadku reklamacji Świat Noży obciąża klientów kosztami badania/opinii przez rzeczoznawcę .... poniżej krytyki :blus:


Nie bardzo rozumiem. To jakiś zarzut pod adresem ŚN? Słyszałeś o tym czy tak miałeś?
Może jakieś szczegóły?
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Nóż ładny - może bym i kupił ale w przypadku reklamacji Świat Noży obciąża klientów kosztami badania/opinii przez rzeczoznawcę .... poniżej krytyki :blus:


Nie bardzo rozumiem. To jakiś zarzut pod adresem ŚN? Słyszałeś o tym czy tak miałeś?
Może jakieś szczegóły?


To zapewne znany wszystkim wałkarz RussianSoldier, olej gościa ...
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Dostałem PM od pewnego użytkownika z korespondencją mailową z właścicielem ŚN. Jej niewielki wycinek:

"... Gdyby jednak towar okazał się pozbawiony wad fabrycznych, lub materiałowych będziemy zmuszeni obciążyć Pana kosztami ekspertyzy dokonanej przez rzeczoznawcę."

Wątpliwe jest dla mnie czy nawet w przypadku nieuzasadnionej reklamacji sklep ma prawo obciążyć klienta. Moim zdaniem nie.
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Niestety twoje zdanie się niewiele liczy.:wink:
Nie jestem biegły w prawach konsumenta ale taka klauzula występuje w wielu gwarancjach - po prostu jeśli twoja relkamacja jest nieuzasadniona serwis obciąża cię kosztami. Oni nie dostaną żadnych pieniędzy od producenta za naprawę gwarancyjną bo jej faktycznie nie było a usługę wykonano Nic dziwnego, że ktoś chce pieniądze za wykonaną pracę.

Nie przejmowałbym się tym za bardzo. Jeśli coś się zepsuło, składaj reklamację. Co do ŚN to jak to w handlu, Jest stanowczy coby mu dupy nie zawracali głupotami a warunków gwarancji z pewnością się wywiąże bo zależy mu na klientach. Mało kto poszukuje jednorazowych strzałów zakupowych, sklep raczej ustawia się pod wiele zakupów i stałych klientów
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
he he he
Terminator przyznaj sie w końcu że jesteś po prostu innym wcieleniem wałkownika z knives o nicku RussianSoldier

teksty w stylu "dostałem fragment wiadomości" itp. są tak dziecinne że żal dupe ściska


widzisz stary - jednak dobrze strzeliłem w topicu o S2
nie dość że wałkownik to jeszcze dziecinne i prostackie akcje.


Dla zainteresowanych - RussianSoldier chciał oddać nóż S2 do reklamacji bo "tytan na rekojeści sie wyciera i rekojeść wygląda na wyświechtaną" i z tego powodu żądał zwrotu gotówki, zapewniając jednak że nóż nie był noszony ani używany (więc skąd kurwa ta wada niby).

Więc na swoje dziwne reklamacje dostał taką odpowiedź i sklep ma prawo obciążyć kupującego kosztami rzeczoznawcy - normalka. Tymbardziej jak reklamacja jest z dupy wyjęta.
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Wiesz peterskin - nawet w przypadku reklamacji np. samochodu, którego wartość zdecydowanie przewyżasza wartość noża dealer staje na wysokości zadania i nie obciąża kosztami klienta. Mnie tu śmierdzi ponieważ sklepik, o którym mowa chce się w mojej ocenie wykpić aby facetowi nie oddać kasy ... uczciwość handlowców 8O

Blacha ... zachowujesz się jak wierny pies pana JK. W każdym poście, który godzi w jakikolwiek ineteres JK szczekasz głośno aby wszyscy słyszeli ... przyznaj się masz tam prowizyjkę, co? :P
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
eee po prostu lubie tepić wałkowników i robić na złość gówniarzom któzy nie mają nawet odwagi przyznać sie kim są po smrodzi jaki sobie zrobili

wałkownik, pseudokozak i tchórz

tyle.

a świat Noży odpowiedział Ci kulturalnie i zgodnie z przepisami jakie go obowiązują.
Ja pewnie odpisałbym Ci żebyś sie z taką reklamacją wpierdolił w beke.

Bo jaka to reklamacja że "rekojeść jest wyświechtana" a dwa zdania dalej pisane że nóz nie był używany i nie nosi śladów użytkowania i jakieś kręcenie i kombinowanie jak 6 letnie dziecko.

Uroiłeś sobie coś a że ktoś Cie olał słusznie zresztą to teraz pod innym nickiem robisz jakieś akcje podjazdowe.
Gówniarz jesteś i tyle.
Honoru mają od Ciebie więcej żule spod budki z piwem.
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Wiesz peterskin - nawet w przypadku reklamacji np. samochodu, którego wartość zdecydowanie przewyżasza wartość noża dealer staje na wysokości zadania i nie obciąża kosztami klienta. Mnie tu śmierdzi ponieważ sklepik, o którym mowa chce się w mojej ocenie wykpić aby facetowi nie oddać kasy ... uczciwość handlowców


Faktem jest, że sam bardzo niechętnie przyjmuję kupiony ode mnie towar i wcale się nie dziwię temu co piszesz. Kupiony towar nie może być tak po prostu zwrócony to nie Mango Telezakupy ;)

Co do samochodu idąc do serwisu musisz powiedzieć co ci w nim stuka czy o co chodzi. Natomiast jeśli sprawa rozchodzi się o wyciarający się tytan to rzeczywiście jest trudno. Trzebaby udowodnić, że jest to wada fabryczna w np. hartowaniu Generalnie sprawa nie warta 300zł
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Właśnie peterskin - dla marnych trzech stówek psuć sobie renomę sprzedawcy.

Kto cię blacha słucha krzykaczu?? Idź się podrzyj i popłacz, że jesteś rogacz i kolejna panna ci przyprawiła rogi jeleniu :P
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
zapraszamy RussianS na zlot, będziesz mógł wszystkim wytłumaczyć gdzie i w czym leży Twój problem, będziesz mógł poobjeżdżać Jarka w gronie jego stałych klientów, a on razem z resztą przedstawią swój punkt widzenia, tak przy piwku, wiesz ...
Będziesz też mógł Blasze powiedzieć co o nim myślisz, tak oko w oko, zobaczymy czy nadal będziesz taki wygadany ...

dla trzech stówek Ty zniszczyłeś siebie w oczach ludzi z knives, sprzedałeś zepsute gówno, zrobiłeś wałek i jeszcze stawiałeś warunki przy zwrocie kasy, a i do tego zmusiło Cię tylko i wyłącznie zachowanie userów knives, a nie Twoje sumienie ...

Krzykaczem jesteś Ty, tylko już naprawdę mało osób Cię słucha, tak to bywa z kłamcami i złodziejami ...
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
A ja lubie sobie poczytać ;) Chciałem podejść do sprawy rzeczowo i nie robić kichy
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Smoke - a kim ty jesteś aby się tu tłumaczyć przd tobą. Nie znasz sprawy do końca jak to było z makarovem, nie wiesz że tylko pośredniczyłem a sprzęt nie był zepsuty a jedynie używany ... a dlaczego zwróciłem kasę to już napisałęm do Robina - wyłącznie dlatego aby mnie po policjach nie ciągał bo nie mam na to czasu - chociaż i tak gówno by mi udowodniono - sprzedałęm towar sprawny a potem zmniejszyłem jego cenę.
Tak się zachowuje uczciwy sprzedawca - a nie jak JK
Zapraszasz mnie na zlot? Kurwa szkoda prądu i paliwka na buców :P

O jacy wy jesteście na tym knives wszyscy zdziwieni, że zlikwidowałem swoją fotkę. Jak się odchodzi to się zabiera manatki co?
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
A, i jeszcze coś ciekawego - mam kilka loginów na knives od ponad pół roku. Co pewien czas pojawiam się jako nowy użytkownik. Czasem gadam w jednym wątku z wami wszystkimi a czasem i sam ze sobą ... i jak humorki???

A i jeszcze jedno - knives niebawem mam nadzieję będzie zamknięte za szerzenie treści antypolskich i propagujących narkomanię - zapodałem linki gdzie trzeba ... niebawem ktoś zapuka tam gdzie stoi serwerek :P
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Tym to juz mnie wkurwiłeś. Spierdalaj śmieciu
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024