Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gerber Spectre


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_artix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Gerber Spectre
Witam, jestem nowy na tym forum chociaz przegladam je od dluzszego czasu, niestety ostatnimi czasy troszke forum zaczelo podupadac, dlatego wrzuce kilka swoich fotek(zawsze cos nowego :wink: )Nozyk jest jaki jest stal 154cm, linearsy tytan, okladziny g10, linear lock. Noz moze byc znany na tym forum bo z tego co wiem 2 userow uzywalo go zanim go nabylem, dostalem go bez klipsa napisalem ladnego maila do Gerber i jakis tydzien pozniej dostalem paczke z klipsem i srubkami(fajnie ze powaznie traktuja klienta 8) )
Teraz kilka zdjec:

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zdjecia moze nie sa najwyzszych lotow a to dlatego ze ja nie jestem fotografem i nigdy nie mialem aspiracji zeby nim byc :) .
Na koniec pozdrowienia dla wszystkich nozomaniakow.
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber Spectre
brzydkie foty i brzydki nóż :) :) :)

ale nie szkodzi, ważne że Ty jesteś zadowolony :wink:

prawdę mówiąc nie lubię gerberów, i nie spodziewałem się takiego raczej hi-enda od nich, no ale nie interesowalem się nimi nigdy.


gratuluje nożyka,

btw miło że używasz nóż :wink:
  • 0

budo_mossberg
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber Spectre
brzydal straszny ale wyglada solidnie choć do Gerbera nie mam przekonania jakoś :)
  • 0

budo_artix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber Spectre
no fakt widzialem ladniejsze noze, ale ten ma u mnie dozywocie jako pierwszy "firmowy", co wiecej moge napisac cholernie ciezko sie ostrzy, nosze go w kieszeni czasami dziabnie jakis kabelek, otworzy paczke tudziez inne piwo ;) w porze grilowo wyjazdowej ma troche wiecej pracy
  • 0

budo_intruder
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:obywatel świata

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber Spectre
hej Artix!

Pytanko: jaką drogą nabyłeś swojego Gerberka i jak go wymieniłeś?.
Ja stałem się szczęśliwym posiadaczem noża (scyzoryka) Gerber nautilus. dostałem go w prezencie, tylko palce można sobie połamać przy otwieraniu ostrzy.
Masz jakiś pomysł co mogę zrobić?
  • 0

budo_artix
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber Spectre
Witam, gerberka kupilem od uzytkownika tego forum, nie wymienialem calego noza, napisalem tylko prosbe o klips i sruby( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ), co do twojego przypadku jedyne co przychodzi mi do glowy to poluzowac srube osi (chyba taka tam jest) mozesz tez cierpliwie czekac az scyzoryk sie dotrze ewentualnie przesmarowac os jakims smarowidlem.
  • 0

budo_tdk
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gerber Spectre
A mnie się ten nóż podoba, i to nie tylko z wyglądu. Miałem go w rękach w sklepie i jest solidny, a zarazem poręczny i "bezpieczny" w wyglądzie. Świetny nóż EDC, tylko drogi. Ale chyba w końcu go kupię, bo warto.
Gratuluję zakupu!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024