Skocz do zawartości


Zdjęcie

Combat Elite Level V


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

A, i jeszcze coś ciekawego - mam kilka loginów na knives od ponad pół roku. Co pewien czas pojawiam się jako nowy użytkownik. Czasem gadam w jednym wątku z wami wszystkimi a czasem i sam ze sobą ... i jak humorki???

A i jeszcze jedno - knives niebawem mam nadzieję będzie zamknięte za szerzenie treści antypolskich i propagujących narkomanię - zapodałem linki gdzie trzeba ... niebawem ktoś zapuka tam gdzie stoi serwerek :P


Ty nawet tych 300 zł jesteś nie warty, do takiego poziomu się żniżać ...

kto mieczem wojuje ten od miecza ginie, powiada stare przysłowie, uważaj, żeby nikt nie zrobił użytku z Twojego adresu ...

a ja jestem takim małym ludzikiem który najzwyklej w świecie Cię nie lubi ...
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Mój adres (i to tylko korespondencyjny) zna jedynie JK i ktoś jeszcze. Jeżeli go zapoda dalej to złamie ustawę o ochronie danych osobowych a ja zrobię z tego niezły dym.

Poza tym wiedz koleś, żebyś nie przegiął bo możesz mieć problem: 190 par. 1 KK. :dupa:
... nie strasz bo się zesrasz. Zapraszam - 9mm czeka. Wiesz jaką mam robotę i z jakimi parchami się użeram na codzień ... jeden w te czy wewte nie robi różnicy :P
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
U mnie ignor, nie ma tu co dyskutować z człowiekiem co obraża po kolei ludzi najpierw jednostowo a potem hurtem :D
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Poza tym wiedz koleś, żebyś nie przegiął bo możesz mieć problem: 190 par. 1 KK. :dupa:


nie przegiąłem i nie martw się, nie będe się już bawił w 'internetowe napinanie' i straszenie pistolecikiem, taki z Ciebie twardziel i zabijaka więc zapraszam na zlot ...
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Hurtem to wy mnie porównaliście do złodzieja pomimo, że niczego nie ukradłem a nieporozumienie wynikło nie z mojej winy. Jak to łatwo znaleźć sobie kozła ofiarnego co?Brakowało mi kompletnej wiedzy na temat sprzedawanego przedmiotu - a i tak na tym interesie straciłem. Oddałem Robinowi większą część należności a mnie nikt nic nie zwrócił - byłem pośrednikiem.
Łatwo jest kogoś osądzać jak nie zna się sedna sprawy - prawda?? Nie mam do was szacunku. A to, że zlikwidowałęm konto RS to o czym śwaidczy - jako RS nie chciało mi się już gadać z wami..... za to zostawiłem inne konta i dalej se świtnie gaworzymy :P

No niech spece od informatyki pokażą co potrafią. IP? ojojoj nic z tego. Jak będę chciał będzie się zmieniać co 0,001s.

Przypuszczam że na knives niebawem ktoś może znowu wyciąć jakiś numer

Do tych, którzy nie zabierali głosu w sprawie mam nadal szacunek i do rybaka - czekał na moje "wytłumaczenie" . Ja jednak się nie mogłem wytłumaczyć - byłem w delegacji... reszta na drzewo.
I teraz to wali mnie czy macie do mnie szacunek czy nie - ja nie mam do większości z was
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Czas to pieniądz smoke - napewno nie przyjadę - chyba, że będę w pobliżu.... nie dlatego żebym się bał. Sądzę że mamy jakiś poziom i obeszłoby się bez bicia, ale jak mówię strata kasiory na to by jechać i udowadniać swoje racje - komu ? no komu?
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V


Poza tym wiedz koleś, żebyś nie przegiął bo możesz mieć problem: 190 par. 1 KK. :dupa:


nie przegiąłem i nie martw się, nie będe się już bawił w 'internetowe napinanie' i straszenie pistolecikiem, taki z Ciebie twardziel i zabijaka więc zapraszam na zlot ...

Kurwa!!!!!!!- przypadkiem wlazłem w ten dział i co widzę :?

Myślałem że tylko w dziale ulica się straszą.

Myslałem że łączy nas tu wszystkich wspóle chobby.
Mało Wam kurwa przemocy w waszych miastach- jeszcze chcecie na wyjazdach się bić :roll:
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
zabawny jesteś terminatorku

widzisz a tak sie strasznie napinałeś jak mówiłem że jesteś RS i zaprzeczałeś - teraz sam sie przyznałeś.
a siedź sobie i zmieniaj nicki - wszyscy to mająw dupie i nikt sie tym nie bedzie interesował bo wszyscy srają na Ciebie.
Po co siedzisz gdzieś gdzie wszyscy uważają Cie za szmate ??
świadczy to tylko że jesteś jeszcze większym śmieciem niż wszyscy sądzili.

co do zgłaszania czegokolwiek to Ty właśnie złożyłeś groźbe karalną pisząc o 9 mm
myśle że trzeba to też bedzie gdzieś zgłosić

prawdziwy polaku ;-)
sorry ale nawet bym na Ciebie nie nasrał - jesteś mniej warty od gówna.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Dobra już mnie więcej wiem o co chodzi.

Myslałem że to rozgrywki ideowe, albo światopoglądowe.
Ale wy macie problem cywilny.
I po chuj te wasze nerwy.
Sądy cywilne są od załatwiania takich spraw.
I nie jest to żadny obciach tam iść czy ujma
srawa idzie o 300 zł :lol: nie mówię że to grosz, ale takie teksty i groźby za tą kwotę to 8O

Mam nadzieję że jak cywilizowani ludzie dogadacie się :D
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Myslałem że łączy nas tu wszystkich wspóle chobby.
Mało Wam kurwa przemocy w waszych miastach- jeszcze chcecie na wyjazdach się bić :roll:


ale ja nie mówiłem o żadnych bijatykach, a myślę, że zlot to miejsce, gdzie wszyscy zainteresowani mogliby porozmawiać na żywo ...
owszem, łączy tu wszystkich wspólne hobby i głupio jak ktoś zaczyna kręcić wałki ...
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Myslałem że łączy nas tu wszystkich wspóle chobby.
Mało Wam kurwa przemocy w waszych miastach- jeszcze chcecie na wyjazdach się bić :roll:


ale ja nie mówiłem o żadnych bijatykach, a myślę, że zlot to miejsce, gdzie wszyscy zainteresowani mogliby porozmawiać na żywo ...
owszem, łączy tu wszystkich wspólne hobby i głupio jak ktoś zaczyna kręcić wałki ...

Po waszych bardzo obrażliwych tekstach na zlocie musieliby by chyba was skuć.
Bo wątpię aby komuś nerwy nie puściły.
  • 0

budo__terminator_
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Wytłumaczyłem smokowi i innym mądralom, że zaszło nieporozumienie a nie przekręt - wszystko uregulowałem jak trzeba - Robin oznajmił na forum, że jest zadowolony z rozwiązania sprawy ... o co jeszcze chodzi?
I właśnie to jest to za co większości ludzi z knives nie lubię... głownie blachy który pochopnie innych osądza nie znając sedna sprawy. Kij wam w ryj. Pokazaliście klasę nawet tu strasząc mnie mordobiciem na zlocie... szkoda gadać
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Looool
Człowieku, zapraszam na zlot, 120mm granatnik czeka.
Tak serio to skoro jesteś tak wspaniałym dorosłym człowiekiem, to serio zapraszam za spotkanie, tam możemy prozmawiać, wytłumaczyć sobie pewne kwestie. Poniekąd obraziłeś mnie, jako użytkownika knives. Ahhh....dużo by pisać, np. że sram na ciebie i wolałbym by twoja matka poroniła.. etc., etc. Ale mi się nie chce. Z resztą szkoda marnować czas na kogoś takiego jak ty rs. A tak przy okazji, to uważam, że masz 16 lat i 9mm to twoj obwód chuja, bądź mózgu. Dorosły facet tak się nie zachowuje. Mam na myśli to co prezentuje terminator, bo skurwysynów jak rs mamy sporo. A co do zamkniecia knives, to możesz naskoczyć, bo forum nie odpowiada za prywatne poglady użytkowników.
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Looool
Człowieku, zapraszam na zlot, 120mm granatnik czeka.
Tak serio to skoro jesteś tak wspaniałym dorosłym człowiekiem, to serio zapraszam za spotkanie, tam możemy prozmawiać, wytłumaczyć sobie pewne kwestie. Poniekąd obraziłeś mnie, jako użytkownika knives. Ahhh....dużo by pisać, np. że sram na ciebie i wolałbym by twoja matka poroniła.. etc., etc. Ale mi się nie chce. Z resztą szkoda marnować czas na kogoś takiego jak ty rs. A tak przy okazji, to uważam, że masz 16 lat i 9mm to twoj obwód chuja, bądź mózgu. Dorosły facet tak się nie zachowuje. Mam na myśli to co prezentuje terminator, bo skurwysynów jak rs mamy sporo. A co do zamkniecia knives, to możesz naskoczyć, bo forum nie odpowiada za prywatne poglady użytkowników.
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
Looool
Człowieku, zapraszam na zlot, 120mm granatnik czeka.
Tak serio to skoro jesteś tak wspaniałym dorosłym człowiekiem, to serio zapraszam za spotkanie, tam możemy prozmawiać, wytłumaczyć sobie pewne kwestie. Poniekąd obraziłeś mnie, jako użytkownika knives. Ahhh....dużo by pisać, np. że sram na ciebie i wolałbym by twoja matka poroniła.. etc., etc. Ale mi się nie chce. Z resztą szkoda marnować czas na kogoś takiego jak ty rs. A tak przy okazji, to uważam, że masz 16 lat i 9mm to twoj obwód chuja, bądź mózgu. Dorosły facet tak się nie zachowuje. Mam na myśli to co prezentuje terminator, bo skurwysynów jak rs mamy sporo. A co do zamkniecia knives, to możesz naskoczyć, bo forum nie odpowiada za prywatne poglady użytkowników.
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
a ja zapraszam Was wszystkich na dyżur do jedno z cywilistów UW- załatwię Wam to jak student :D
Wszystko będzie jasno i konkretnie wyjaśnione. :D
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Sądy cywilne są od załatwiania takich spraw.
I nie jest to żadny obciach tam iść czy ujma
srawa idzie o 300 zł :lol: nie mówię że to grosz, ale takie teksty i groźby za tą kwotę to 8O
Mam nadzieję że jak cywilizowani ludzie dogadacie się :D


Widzisz, ten człowiek nie chce rozmowy i nie chce też nic innego poza krzykactwem i obrażaniem ludzi na lewo i prawo. Dodatkowo pisze o sobie raz w trzeciej osobie raz w pierwszej. Ta choroba pewnie ma jakąś nazwę.

Zwykły troll tylko, że ten nie pisze, że nosi dwa noże i batona aby czyć się bezpiecznie
On ma zepsutego makarova co podobno nie jest jego. I kto tu dojdzie o co chodzi
:D
  • 0

budo_lord von banan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2917 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Mój adres (i to tylko korespondencyjny) zna jedynie JK i ktoś jeszcze. Jeżeli go zapoda dalej to złamie ustawę o ochronie danych osobowych a ja zrobię z tego niezły dym.

Poza tym wiedz koleś, żebyś nie przegiął bo możesz mieć problem: 190 par. 1 KK. :dupa:
... nie strasz bo się zesrasz. Zapraszam - 9mm czeka. Wiesz jaką mam robotę i z jakimi parchami się użeram na codzień ... jeden w te czy wewte nie robi różnicy :P


Synu, a wiesz, jaką ja mam robotę?
Pojechać z tobą?
  • 0

budo__zar_
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 290 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Suwałki - dzika północ

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V

Sądzę że mamy jakiś poziom i obeszłoby się bez bicia


Jasne. Poziom Twoich wypowiedzi świadczy o Tobie. No less, no more.

Narobiłeś bydła człowieku i teraz określasz wszystkich użytkowników knives jako buców, to właśnie świadczy o Twoim poziomie. Jak dla mnie jesteś kawał jełopa, ot co. I troll na dodatek.

...bo straszenia "9 mm" już nie wspomnę - jejku jak się boimy wszyscy niesamowicie. Z tego co pamiętam to pisałeś, że egzekwujesz długi - jak rozumiem za pomocą owej "dziewiątki"?

Nie pozdrawiam.

P.S. Lord - gdzieś Ty był jak Cię nie było? :)
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Combat Elite Level V
i to wszystko z powodu jednego noża :roll:
co to kurwa katana była z X wieku :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024