Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Dziś jest dobry dzień na śmierć"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Aha no dobra dzięki poczekam bo jaki mam wybór :(
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
A co do obrony moherów to nie widzę sensu widziałem je w akcji może styl nie najpiękniejszy i wykonanie nie za ładne ale za to bardzo skuteczne :!: :!:

Kolega dostał wezwanie na komisję poborowych, a że ma problemy ze wzrokiem to dostał skierowanie do okulisty wchodzi a tam same mochery, myślał, że skoro jest poborowy to może wejść bez kolejki teoretycznie miał rację, ale jeśli chodzi o mochery to teoria nie ma z nimi nic wspólnego, mówił że ledwo im się im wyrwał.

Jak więc widać niebezpieczne sytuacje mogą sie przydażyć wszedzie nawet u okulisty :!: :!:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Hahahaha mohery, niepokonane mohery - one stanowia prawoi :)
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Słuchaj ja widziałem co sie dizało jak reporterzy interwencji przyjechali i chcieli wejść do kościoła wtedy jak był ten motym Jankowskiego dwóch czy trzech gosci takich nawet w miarę zbudowanych i co im to dało kamerka w kawałkach dobrze, że z życiem uszli :)

A jak będzie chodziło o Rydzyka to wszystkie mochery powstaną zobaczycie :!: :!:

Czytałem kiedyś o rycerzach śpiących w jakiejś jaskini w Tatrach podobno mają sie obudzić gdy jakieś wielkie niebezpieczeństwo zagrozi Polsce.
Ale ja bym na nich w walce z mocherami nie liczył :(
Zostaniemy pozostawieni sami sobie :(
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Ten dzień staje się troche gorszy na umieranie jak ma się piękną dziewczyne wspaniałe życie i przyjaciół czy tam żone i dzieci czy tam lubi swoje zęby.. :-)
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Ale jak masz to wszystko to masz o co walczyć.

Nie poddasz się nawet jeśli nie będziesz miał praktycznie żadnych szans na wygraną.

Bo będziesz wiedział o co i o kogo walczysz.

Myślałem o tym i lepszej motywacji do walki ochrony życia swojego i bliskich nie ma.

W takiej sytuacji najlepiej uciec olać komórkę itp. Ale jeśli nie jesteś sam, jesteś z dziewczyną, żoną, dzieckiem itp.

Nawet jeśli przegrasz bedziesz miał świadomość , że zrobiłeś wszystko co mogłeś a nawet więcej a jeśli umrzesz, postarasz się żeby zwyciestwo nie przyszło im łatwo może w daleką podróż nie pójdziesz sam a nawet jesli to po wizycie w szpitalu odechce im się zaczepiać ludzi na ulicy. Może nie poddawając się uratowałeś komuś życie. A jeśli ktoś zapłacił za to najwyższą cenę to na pewno pójdzie do Nieba czy gdzie tam sobie Wierzy !!

A po za tym skoro coś trenujesz to równie dobrze to może być śmierć twoich napastników, nie twoja.

A zęby można wstawić (Chociaż jednak przey tyle lat też sie do swoich przywiązałem :) )
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Zawsze będę się starał walczyć na maksymalnych obrotach, ale jakoś nie jestem w stanie wyobrazić sobie takiej sytuacji i ogólnie to nie lubie takich pesymistycznych myśli :)

ps. niestety czasami same przychodzą do głowy...
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
W walce takie myśli mogą zaszkodzić.

Ale jeśli chodzi o trening to niezła motywacja

Wyobrazić to ja sobie mogę kiedyś jak krótko ćwiczyłem to myślałem, że jeszcze trochę i dam radę, ale teraz widzę, że jak na leszczy bym nie trafił to normalnie oklep na 95% gwarantowany !! :(
  • 0

budo_rzozio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:targowek

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
nie bede ucukrzal, rechnio jest lamusa zawinac jak jest gapa i frajersko sie klepi na upronach
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Jeżeli dobrze zrozumiałem Rzozia to zasadniczo się z nim zgadzam :)

Chociaż pewny nie jestem :!: :!: :)
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
A serio to tak do końca nie wiem co napisał :(
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
No fakt jak ktoś sobie zacznie myśleć, że już po nim albo, ze zrobi napastnikowi krzywdę i ile lat za to dostanie to niech lepiej zacznie trenować sprint a nie sztuki walki.

A człowiek pogodzony ze sobą świadom ryzyka wiedzący co może stracić, ale takze co może , ma największe szanse. Taka postawa na ulicę jest wg mnie najskuteczniejsza.

A jeśli masz wspaniałe dzieci kochającą żonę itp to ŻADEN dzień nie jest dobry na śmierć
  • 0

budo_żbiku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Chodzi o to że jeśl człowiek myśli że ma coś, lub za dużo do stracenia to zaczyna się o to bać. Wlaśnie ten strach może przeszkodzić ci np. w skutecznej obronie.
Mając PEŁNĄ świadomość, że: i tak wszyscy pójdziemy do piachu, że wszystko i tak będzie się kręcić nawet jak nas nie będzie, że każdego dnia może czaić sie na nas śmierć (np pijany kierowca ;) ..... wiele więcej takich tekstów każdy zna....... w paru słowach- jesteśmy tylko częścią natury..........:
to:
1) każdy dzień przeżyty jest znakomicie, bo następnego może nie być...
2) nie przyzwyczajamy sie do niczego, bo wszystko przemija...
3) jesteśmy gotowi na śmierć, bo ona i tak nas dosięgnie nawet jeśli nie chcemy..
ogólnie pełen luz i pełen spokój w obliczu nawet największego zagrożenia czy choćby zyciowej sprzeciwności losu.
Dopóki żyjemy trzeba dawać sobie rade i sie rozwijać. Tak to jest w naturze...... Sztuki walki to nie VT, czy pojedynki, czy sport... sztuki walki to życie, a mając pełną świadomość że śmierć jest jego cząścią.... jestesmy wolni
pozdro
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Wiesz co Masz racje, zwłaszcza jeśli chodzi o pijanych kierowców ...



1) każdy dzień przeżyty jest znakomicie, bo następnego może nie być...
2) nie przyzwyczajamy sie do niczego, bo wszystko przemija...
3) jesteśmy gotowi na śmierć, bo ona i tak nas dosięgnie nawet jeśli nie chcemy..


Z 1 się zgadzam, 2 mi się nie uśmiecha, choć z tym przemijaniem to niestety prawda.

Ja też w jakimś stopniu jestem gotów na śmierć, ale to bynajmniej nie oznacza, że Mi się do niej śpieszy.

Inną sprawą jest fakt, że niektórych sytuaji nie da się uniknąć ...

Każdy dzień jest równie dobry, jak zły na śmierć.

Jeżeli Masz 20 lat dziewczynę, studiujesz, snujesz plany na przyszłość to nie będzie Ci przecież łatwiej umrzeć niż np. Gdybyś miał 40 lat, żonę i dzieci.

A co do pełnego luzu to jestem za tylko jak go osiągnąć jak ktoś chce Ci wbić kosę wbrzuch :?:

sztuki walki to życie, a mając pełną świadomość że śmierć jest jego cząścią.... jestesmy wolni


Nic dodać nic ująć, ładnie to napisałeś.

Pozdrawiam
  • 0

budo_kredkowicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Mam problem z psychiką. Otóż nie odczuwam przypływu agresjii w czasie walkiz kimś. Chyba, że ktoś mnie wkurzy to nerwy mi puszczają i stosuję chwyty i ciosy zupełnie niepotrzebne. Jestem spokojny i uniakm napierdal***k. Ale są sytuacje wyjątkowe i wtedy trza się jakoś bronić. Jak podbudować psychikę?
  • 0

budo_xaimoon
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 786 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Jeśli nie odczuwasz panicznego strachu to nie ma jakiegoś specjalnego problemu. Trenujesz coś? Może by Ci się przydał jakiś kontaktowy sport (boks,zapasy,muay thai)?
  • 0

budo_kredkowicz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd gdzie diabeł mówi dobranoc

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Trenujesz coś? Może by Ci się przydał jakiś kontaktowy sport (boks,zapasy,muay thai)?


Trenuję krav magę i czasem zrobię sparning bokserski z kumplem.
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Mam problem z psychiką. Otóż nie odczuwam przypływu agresjii w czasie walkiz kimś. Chyba, że ktoś mnie wkurzy to nerwy mi puszczają i stosuję chwyty i ciosy zupełnie niepotrzebne. Jestem spokojny i uniakm napierdal***k. Ale są sytuacje wyjątkowe i wtedy trza się jakoś bronić. Jak podbudować psychikę?

W czym problem? Agresja zaślepia więc na zimno masz większe szanse poprawnej oceny sytuacji i wyjścia cało.
  • 0

budo_sea
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Batory .... chorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Agresja zaślepia więc na zimno masz większe szanse poprawnej oceny sytuacji i wyjścia cało.


Może i tak ale dobrze ukierunkowana agresja dodaje skrzydeł. A po za tym to bez agresji trudo zacząć i wejść w walke. Z adrenaliną trzeba umieć żyć.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024