Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Dziś jest dobry dzień na śmierć"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
58 odpowiedzi w tym temacie

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Smiechu to jest warte ale coz...Szpanerstwem jest wlasnie to co piszesz panie moderatorze. Tak to sie straszy dzieci z pierwszej klasy. ale to tak OT,mniejsz o to. VB zyje swoim zyciem.


No patrz, już mam mniej dobry dzień. Wydawało mi się, że jestem względnie miły i kulturalny. Jestem świadom tego, że budo nie jest już tym co było o czym wiesz, bo korespondowaliśmy. Tym niemniej honor i zwykła kultura wymaga, że jeśli tu jeszcze piszecie, to przestrzegacie obowiązujących tu zasad. A jak wam się te zasady nie podobają, to piszecie w swojej piaskownicy. A tam możecie pisać do woli, co tylko zechcecie.
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
wszystko ladnie i pieknie ale jako moderator powinienes dac przyklad i delikatnie upomniec zwlaszcza ze to kobieta (Kamilka) a nie demonstrowac swoja moc i wladze piszac ze z łaski nie dasz jej ostrzezenia bo masz akurato dobry dzien. A jakbys mial maxymalnie zly to co? Pobilbys ja czy co? Nie mam nic do Ciebie ale skoro jestes moderator to chociaz sie zachowuj jak na prawdziwego moda przystalo. Tyle...
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Yoshi, kontur widze że się czaicie to może ja odważna kobieta powiem.
JEST NOWE FORUM O SZTUKACH WALKI GDZIE ULICA JEST POD HASŁEM:


Jeżeli już jesteśmy przy mnie, to przeczytaj sobie ten tekst jeszcze raz i przemyśl. Poważnie żałuję, że nie potraktowałem tego tak jak powinienem, czyli waląc ostrzeżeniem i to nie pojedynczym, bo złamanie regulaminu było ewidentnie chamskie i to przez uczestnika, który na vortalu ma już "aż" 9 postów. Moja słabość została dostrzeżona i wypunktowana. No to by było na tyle. Od tej pory będę się zachowywał jak na moda przystało, czyli słał bezczelny spam do kosza, a spamowiczów w kosmos. Jest mi jednak przykro, bo intencje miełem nienajgorsze.
  • 0

budo_żbiku
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 109 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Dobry dzień na śmierć :-)
To zwykla ściema dowódców, którzy chcą pogonić do walki podwładnych, podwyższanie morale itp.

może teraz gdy wojną rządzi propaganda to była by ściema. mówie o wcześniejszych czasach bitew i wojowników.

Poza tym kiedyś wcale nie było inaczej niż teraz. Czasy się niby zmieniają ale ludzka mentalność pozostaje taka sama. Ludzie wcale nie są mniej waleczni czy bardziej tchórzliwi

faktycznie czasy się zmieniają ale ludzie też. żyje nam sie lepiej w sztucznych światach stworzonej cywilizacji. niema zwykle zagrożenia życia i każdy chce mieć kase, dorwać dziewczyne, pobawić się w dyskotece itd. kiedyś byliśmy blirzej natury a smierć była bardziej oczywista.
to że nie wszyscy walczą to normalne. nie kazdy jest wojownikiem. a teraz o to jeszcze trudniej bo ludzka mentalność sie zmieniła
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Od tej pory będę się zachowywał jak na moda przystało, czyli słał bezczelny spam do kosza, a spamowiczów w kosmos


Ja bym bardzo o to prosił!!!
Tylko nie jak znowu zrobi sie dym(bo ktoś przyjebie z grubej rury), tylko tak normalnie - zaglądnąć na ulice, pomoderować(żeby OT nie było, i ogólnie porządek)

Bo wpaść raz na 2 miesiące i wlepić ostrzeżenie to każdy by potrafił
  • 0

budo_ninja_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1394 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Yoshi, kontur widze że się czaicie to może ja odważna kobieta powiem.
JEST NOWE FORUM O SZTUKACH WALKI GDZIE ULICA JEST POD HASŁEM:


Jeżeli już jesteśmy przy mnie, to przeczytaj sobie ten tekst jeszcze raz i przemyśl. Poważnie żałuję, że nie potraktowałem tego tak jak powinienem, czyli waląc ostrzeżeniem i to nie pojedynczym, bo złamanie regulaminu było ewidentnie chamskie i to przez uczestnika, który na vortalu ma już "aż" 9 postów. Moja słabość została dostrzeżona i wypunktowana. No to by było na tyle. Od tej pory będę się zachowywał jak na moda przystało, czyli słał bezczelny spam do kosza, a spamowiczów w kosmos. Jest mi jednak przykro, bo intencje miełem nienajgorsze.


Och jaki ty ostry. Sam sobie swiadectwo wystawiasz,ale ok Twoja sprawa. ja i tak na VB pisze jedynie na dziale aikido a tu zajrzalem bo dostalem linka wiec slodkiego milego zycia Ci zycze.
  • 0

budo_spawacz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

po co i o co sie teraz walczy na ulicach?


Ja np ostatnio na ulicach walczę:
1. O to, żeby nie ochlapało mnie przejeżdżające jezdnią auto
2. O to, żeby jakaś pryzma sniegu nie zwaliła mi się z dachu na głowę
3. O wzgledy mijanych pięknych dziewcząt
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

może teraz gdy wojną rządzi propaganda to była by ściema. mówie o wcześniejszych czasach bitew i wojowników.


propaganda istnieje od zawsze - teraz leci z telewizji kiedyś obwieszczał ją herold na rynku
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

może teraz gdy wojną rządzi propaganda to była by ściema. mówie o wcześniejszych czasach bitew i wojowników.


propaganda istnieje od zawsze - teraz leci z telewizji kiedyś obwieszczał ją herold na rynku

No co Ty?
A ja myslałem, że to, to Stalin wymyslił :wink:
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
wedlug mnie psycha to 80% i bez niej a ni rusz.a co do powodów to zgadzam sie ze jest nim
honor ale takze obrona kobiet i starszych
  • 0

budo_kontur17
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 864 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszwa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

wedlug mnie psycha to 80% i bez niej a ni rusz.a co do powodów to zgadzam sie ze jest nim
honor ale takze obrona kobiet i starszych

jeszcze dzieci i zwierząt.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
i moherów :)
  • 0

budo_user_usunięty
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 366 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
co racja to racja
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Po ostatnim liście z Watykanu do Biskupów(chyba) Trzeba będzie zacząć nowy temat.
W obronie Rydzyka mochery wyjdą na ulicę wykończą dresów i będą rządzić na ulicy :)
Nie wiem jak wy ale ja złożę jakiś duży datek na radio maryja i będę nosił ze sobą pokwitowanie !!

Ps. Jak długo się czeka na pełną aktywację konta bo ja, poprosiłem ładnie o dodanie do grona użytkowników i dzięki Bogu drugi tydzień minoł i nic jak by jakiś administrator albo moderator zajrzał to był bym wdzięczny !!
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Ps. Jak długo się czeka na pełną aktywację konta bo ja, poprosiłem ładnie o dodanie do grona użytkowników i dzięki Bogu drugi tydzień minoł i nic jak by jakiś administrator albo moderator zajrzał to był bym wdzięczny !!


Nie zartuj :roll:
  • 0

budo_sniffles
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze slonecznej warmii
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Wedlug mnie to zdanie powinno brzmiec tak - dzis jest dobry dzien na smierc , a jeszcze lepszy na przezycie go.

wiadomo ze psycha w walce jest b.wazna ale czy nie lepiej np uniknac potyczki i pozniej nie myslec sobie - o kurde a jak mu wybilem zeby ? przeciez bede placil ciezki szmal , o kurde a jak pojdzie na policje , sady , sprawy po co mi to ? o kurde , teraz boje sie wyjsc na ulice bo on mial kolegow i beda mnie szukali , o kurde ale mnie wszystko boli , o kurde po co sie bilem o taka glupia rzecz.

Wiadomo kiedy nie ma wyjscia to trzeba walczyc ale zeby samemu prowokowac ??
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Ja też nie jestem za tym, żeby bić się z każdym kto an ciebie krzywo spojrzy.

Prowokacja a co to znaczy czy chodzi o to że jak ktoś na cuiebie krzywo spojrzy to ty go w ryj czy jak ktoś wyjm9ie nóż i każe ci oddać ci komórkę i pieniądze, ty powiesz, że nie masz albo, że nie oddasz czy to jest prowokacja :?: :?:

Ja nie mówię o fakcie jak idzie sobie 3 dresów obok ciebie a ty jednemu z partyzanta drugiemu w splot 3 jakaś łądna obrotówka.

A co do tytułu to ma on coś w sobie :)

Osoba walcząca na ulicy jesli chce wygrać (czyt. Przeżyć) to na zastanawianie sie jak wygrać żeby przeciwnikom nic się nie stało nie ma sensu oni nie będą mieli takich skrupułów :!: :!:

A co do konsekwencji to jeśli ktoś broniąc siebie żony dziecka itp. zostanie skazany za to na wyrok to ja bym się na jego miejscu wyprowadził z tego pięknego kraju, gdzie złodzieje i bandyci chodzą sobie bezkarnie, a po za tym zawsze można zadzownić do interwencji :)

A co do mojego konta to albo jestem totalnie nie kumaty i coś schrzaniłem, ale mam ograniczone uprawnienia nie mogę zmieniać postów itp ani wchodzić do Knajpy :(
Nie wiem dlaczego :?:
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

A co do mojego konta to albo jestem totalnie nie kumaty i coś schrzaniłem, ale mam ograniczone uprawnienia nie mogę zmieniać postów itp ani wchodzić do Knajpy :(
Nie wiem dlaczego :?:

Po prostu admin nie zagląda tu juz od stycznia, i pewnie długo nie zagladnie :)
  • 0

budo_regis
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"
Dzięki ty to umiesz człowieka pocieszyć, dodać mu otuchy, podtrzymać go na duchu, wesprzeć. Dzięki tobie chce się żyć ... :)
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: "Dziś jest dobry dzień na śmierć"

Dzięki ty to umiesz człowieka pocieszyć, dodać mu otuchy, podtrzymać go na duchu, wesprzeć. Dzięki tobie chce się żyć ... :)

Wiem, wiem :)
A tak serio to pewnie zatwierdza Cie jak uzbiera sie odpowiednia liczba oczekujacych i "puszcza" was hurtem...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024