Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cykl nowych imprez MMA Sport


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
90 odpowiedzi w tym temacie

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

Walczyłem w sparingach w 18'' i jak dostałem to nie było przyjemne. Po prostu nie jestem takim twardzielem jak Ty Charly...

Hehe rzecz w tym ze wlasnie nie jestem twardzielem dlatego nie chcialbym walczyc w bokserskich, bo wiem ze wtedy musialbym walczyc na uderzenia, a to by wlasnie nie bylo przyjemne :roll:
W rekawicach do chwytania moge szybko zklinczowac, zlapac przeciwnika, sprowadzic, a przy braku g&p w takich rekawicach moge go juz spokojnie zatrzymac na dole, gdzie jestem w miare bezpieczny :)
Ale spoko jak sa osoby ktorym pomysl rekawic 18oz w mma sie podoba to niech startuja, wkoncu to prawo organizatora ustalac zasady, nawet gdyby mieli wystartowac w wiekszosci zawodnicy tylko z jego klubu :wink:
Powodzenia na zawodach i milej zabawy zycze!
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
Przyjedz, obejrzyj i sam wystartuj w nastepnych...
Poza tym w piastkowkach chwytacz ma male szanse z uderzaczem w stojce. W tak malych rekawicach latwo o knockout w stojce bo kazdy cios jest zabojczy. W 18oz mozna przyjac dwa - trzy ciosy i sprowadzic do parteru, wiec dla chwytaczy to tez nie jest najgorsze rozwiazanie.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
No jak kto woli, ale faktycznie chetnie bym te walki w 18oz zobaczyl, szczegolnie parter...
Ale tak na marginesie to ja nigdy nie pisalem o takich zwyklych piastkowkach tylko tych z duza poduszka, ktore tak na oko maja amortyzacje zblizona wlasnie do rekawic bokserskich 10oz :)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
A tak nawiasem mowiac to sa zawody (nie gale dla profesjonalistow) takie jak:
Amatorski turniej MMA w Bytomiu,
Walki amatorskie w formule mma na Lidze Muay Thay,
Zawody Full Contact Ju-Jitsu,
i inne, czy widzieliscie gdzies w tych zawodach walki mma w rekawicach bokserskich? Tez amatorskie walki a w rekawicach do chwytania i jakos nikomu nic sie nie stalo.
A ze w rekawicach bokserskich i kaskach tez mozna zrobic krzywde pokazaly zawody w Lodzi, zalozenie rekawic 18oz nie uchroni w 100% przed wypadkami, niestety, wiec nie ma co popadac w skrajnosci i robic karykature mma.
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

Nie rozumiem tylko czemu nie moga startowac -18!?? :?


bez obrazy ale zmiazdzyliby Cie i mialbys problemy potem. wyobrazasz sobie walke z 30 latkiem ? dostalbys buta w morde i odeslaliby Cie z kwitkiem. lepiej zachowaj sobie ta kase kino czy cos :P . z autopsji wiem ze nawet lzejsza ale starsza od Ciebie osoba moze ostro skopac Ci dupe a w wieku16 lat nie jestes takim swietnym technikiem zeby wygrac bez musniecia rekawica


no ale moze jak nie teraz to zorganizowac by jakies puchar itp. dla -18 ????? :wink:


idz na silke , do klubu , pomysl co napisales i podziel sie refleksjami
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

bez obrazy ale zmiazdzyliby Cie i mialbys problemy potem. wyobrazasz sobie walke z 30 latkiem ? dostalbys buta w morde i odeslaliby Cie z kwitkiem. lepiej zachowaj sobie ta kase kino czy cos :P . z autopsji wiem ze nawet lzejsza ale starsza od Ciebie osoba moze ostro skopac Ci dupe a w wieku16 lat nie jestes takim swietnym technikiem zeby wygrac bez musniecia rekawica

no, wiadomo. A jak sie ma 17 lat to juz sie jest wielkim kozakiem, a co!
Btw: slyszales mesjasz, ja nie mam prawa z Toba wygrac, cuda na kiju sie dzialy :)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

A jak sie ma 17 lat to juz sie jest wielkim kozakiem, a co!

i tu pojawia sie problem - zdaje sobie sprawe ze wszystkich przeciwnosci wiec nie mysle nawet o probach startu. poza tym i tak przez najblizsze 2 miesiace jestem udupiony - 1 dzien ferii i wypadek - wynik - peknieta kosc lokciowa :(
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

Nie rozumiem tylko czemu nie moga startowac -18!?? :?


bez obrazy ale zmiazdzyliby Cie i mialbys problemy potem. wyobrazasz sobie walke z 30 latkiem ? dostalbys buta w morde i odeslaliby Cie z kwitkiem. lepiej zachowaj sobie ta kase kino czy cos :P . z autopsji wiem ze nawet lzejsza ale starsza od Ciebie osoba moze ostro skopac Ci dupe a w wieku16 lat nie jestes takim swietnym technikiem zeby wygrac bez musniecia rekawica


no ale moze jak nie teraz to zorganizowac by jakies puchar itp. dla -18 ????? :wink:


idz na silke , do klubu , pomysl co napisales i podziel sie refleksjami


No rozumiem i przepraszam Ty masz 17 lat... to faktycznie juz jestes zabijaka... To ty lepiej pomysl co Ty napisales!
Jezeli mma ma sie w polsce rozwijac to dlaczego by nie dac mlodym -18 szansy startu w zawodach! Moze i masz racje ze nie bylo by to dobre gdyby 16latek walczyl z 30latkiem! No ale przeciez mozna zrobic tzw. juniorow ! W kazdej innej sw sa przeciez takie podzialy! Bo jezeli bys nie wiedzial to poinforuje cie ze w polsce i nie tylko sa tacy 16latkowie ktorzy trenuja jak kazdy inny w normalnych klubach vt, mma!!

PS: Chyba ze ty uwarzasz ze zeby zaczac trenowac mma to trzeba miec 17lat
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
GhostNet dobrze mówi - nie pierdolcie bajek, bo chetna młodzież by sie znalazła!!!
Ale nie, lepiej promować MMA jako 18+ bo to "only the stong" jest, nie?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

PS: Chyba ze ty uwarzasz ze zeby zaczac trenowac mma to trzeba miec 17lat

i to kiedy je skonczyl - caly tydzien temu :)
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
Jak dzieci... jak dzieci...
Ta impreza jest dla osob pelonoletnich. Chcecie zawody -18 to pogadajcie ze swoim trenerem i zorganizujcie takie zawody w swoim klubie. Na pewno wzbudzicie furore i kupa chetnych sie zjedzie.
Trenowac mma mozna od 4 roku zycia ale startowac na zawodach MMA Sport mozna dopiero od 18. Takie zycie...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

Jak dzieci... jak dzieci...
Ta impreza jest dla osob pelonoletnich. Chcecie zawody -18 to pogadajcie ze swoim trenerem i zorganizujcie takie zawody w swoim klubie. Na pewno wzbudzicie furore i kupa chetnych sie zjedzie.
Trenowac mma mozna od 4 roku zycia ale startowac na zawodach MMA Sport mozna dopiero od 18. Takie zycie...

salomonowy wyrok ;)
  • 0

budo_balofy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1592 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
przeciez on ngizdie nie napisal ze jak ma 17 lat to moze startowac ze jest twardy i w ogole ojejku.
On stara sie was odwiesc od glupiego pomyslu ktory moze i wam i organizatorom i calej formule diablo zaszkodzic w przypadku jakiegos wypadku.
Nie wierze ze nie rozumiecie. Aha i czemu tylko mlodsi wiekiem uczestnicy forum zaczeli sie tak burzyc na tekst Malkaviana z ktorym sie, pomimo tonu wypowiedzi, zgadzam?
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

przeciez on ngizdie nie napisal ze jak ma 17 lat to moze startowac ze jest twardy i w ogole ojejku.
On stara sie was odwiesc od glupiego pomyslu ktory moze i wam i organizatorom i calej formule diablo zaszkodzic w przypadku jakiegos wypadku.
Nie wierze ze nie rozumiecie. Aha i czemu tylko mlodsi wiekiem uczestnicy forum zaczeli sie tak burzyc na tekst Malkaviana z ktorym sie, pomimo tonu wypowiedzi, zgadzam?

ja sie burze wlasnie za ton wypowiedzi. A GhostNet to nie wiem, niech sie sam wypowie ;)
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

przeciez on ngizdie nie napisal ze jak ma 17 lat to moze startowac ze jest twardy i w ogole ojejku.
On stara sie was odwiesc od glupiego pomyslu ktory moze i wam i organizatorom i calej formule diablo zaszkodzic w przypadku jakiegos wypadku.
Nie wierze ze nie rozumiecie. Aha i czemu tylko mlodsi wiekiem uczestnicy forum zaczeli sie tak burzyc na tekst Malkaviana z ktorym sie, pomimo tonu wypowiedzi, zgadzam?


Dziekuje stary ,ze zrozumiales o co mi chodzilo. To nie zadne kozakowanie tylko jedno tlumaczen dlaczego takie imprezy nie sa otwarte na kazdy wiek. Poczekacie jeszcze troche to wystartujecie . chill out.

poklon poklon dla osob ktore rozumieja i chca sie za mna wstawic
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport

Nie rozumiem tylko czemu nie moga startowac -18!?? :?


lepiej zachowaj sobie ta kase kino czy cos :P .


no ale moze jak nie teraz to zorganizowac by jakies puchar itp. dla -18 ????? :wink:


idz na silke , do klubu , pomysl co napisales i podziel sie refleksjami


odp1: Te teksty mnie poruszyly, bo naprawde zabrzamilo to jakby sie wypowiadal moj ojciec :lol:
odp1: Starsi uzytkownicy chyba sie nie poruszyli bo tekst byl skierowany do mlodszych uzyszkodnikow.
PS: o takich juniorach to trzeba by bylo pomyslec!
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
A teraz moje pytanie.

Jaką tobie zrobi różnice czy wystartujesz teraz czy za rok?? Zapewne nie wielką

a

Jaką organizatorom różnice to ze Ty i tobie podobni wystartują??? - W razie nie daj boże wypadku ogromną (czytaj - pójdą siedziec, a jażeli nie, to ich ostro po sądach przeciorają).


Widzisz problem??

A co do organizowania imprez juniorskich takich jak w innych SW, to poza brakiem komisji sportowej (czy stowarzyszenia - nie pamiętam), to w razie jakiej kolwiek wpadki całą winę ponosi organizator. W innych SW JEST TAKA KOMISJA, w MMA w Polsce obecnie NIE MA. Tutaj jest pies pogrzebany. Dopuki nie będzie tej komisji\związku sportowego (czyli pewnego tworu prawnego) to.....
  • 0

budo_malkavian
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 731 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Cracoviae

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
tak czy siak musicie poczekac
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
ja mysle ze Pit powiedzial wszystko co chcialbym powiedziec. Dziekuje za uwage.
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Cykl nowych imprez MMA Sport
przeciez mozna startowac w sw i mt ,przyzwyczajac sie do tego typu zawodow ,a jak skaczysz 18 lat to napewno to ci sie przyda :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024