Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rickson


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
63 odpowiedzi w tym temacie

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Rickson
Tak sie zastanawiam - między kumplami troche sporów było :) - co by było gdyby(wiem chuj z gdybania ale...) Rickson dostał oferte zawalczenia w Pride z kimś z czołówki - Fedor, Minotauro, Silva! Czy pozamiatał by ich, czy może oni pozamiatali by nim? W gronie kumpli zdania były podzielone, podejżewam że tu będzie podobnie, jednak ciekaw jestem Waszego zdania...aha, moje zdanie takie...Rickson jest "de best" i na niego "ni ma mocnyk" :) :wink:
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Moje zdanie jest tak po srodku! Z tego co wiem to Rickson dzisiaj nie obija sie i nie podnieca sie jaki to jest dobry ogladajac w kolko swoje walki ale trenuje i to tak jak trenowal caly czas! Mysle ze gdyby przygotowal sie dobrze do tego pojedynku, poogladal by troche jak walcza dzisiejsi fajterzy to pozamiatal by wszystkich :] Rickson Rulez :twisted:
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Myślisz, że on nie wie jak walczą dzisiejsi fighterzy?

Ja uważam, że napewno nie dałby sobą pomiatać, bo nie jest byle kim. Napewno jego przeciwnik miałby dużo respektu przed nim. Tak naprawdę to wszystko zależy od tego w jakiej jest obecnie formie, bo jeżeli chodzi o technikę to nie musimy się obawiać. Naprawdę, ciekawy jestem jak by wyglądała taka walka...
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
My tu za Ricksonem, a w ankiecie...
Czemu nie głosowaliscie - 1 głos za - mój, a przeciw 6 głosów
Do "urny" :wink:
A może by tak ktoś z "opozycji" się wypowiedział - dlaczego Rickson by poległ itd.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson

Moje zdanie jest tak po srodku! Z tego co wiem to Rickson dzisiaj nie obija sie i nie podnieca sie jaki to jest dobry ogladajac w kolko swoje walki ale trenuje i to tak jak trenowal caly czas! Mysle ze gdyby przygotowal sie dobrze do tego pojedynku, poogladal by troche jak walcza dzisiejsi fajterzy to pozamiatal by wszystkich :] Rickson Rulez :twisted:

No właśnie, cos wiadomo czy on trenuje? Gdzieś startuje? Jak z jego formą?
Przecież nie można oceniać jego szans na podstawie formy sprzed 10 lat.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Mam wielki szacunek dla Ricksona, ale mysle, ze jego czas minal, przede wszystkim on ma juz swoje lata, po drugie napewno ma znakomity parter, ale co ze stujka - uderzeniami, klinczem, obaleniami ?
  • 0

budo_czarny_tygrys
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 620 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
A ja Ricksona nie lubię.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson

A ja Ricksona nie lubię.


Dlaczego? Rozwiń swoją wypowiedź :wink:
Pytam z ciekawości :)

A i jeszcze jedna sprawa - ktoś napisał że Rickson ma świetny parter(100% racji)chciałbym zobaczyć jego walke z Mino, bo to właśnie on wg mnie ma dziś najlepszy parter w Pride...było by na co popatrzeć
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
mysle ze pozamiatali by Ricksonem, tak jak Matt Hughes pozamiata Roycem na najblizszym UFC. ale czy tak bedzie to zobaczymy.

a tak swoja droga to ciekawe czy Rickson wygralby z Chuckiem Norrisem :P
  • 0

budo_unknown
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 136 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
ja przepraszam ale instnieje 'third path of warior':
Chuck Norris wyszedl by i by pozamiatal bo tak naprawde wtedy jak niby wygrywal rickson to byl chock w przebraniu :D
a tak na powaznie to zgodze sie z przedmowcami jak by sie przylozyl i nabyl doswiadczenia wspolczesnych walk to by pozamiatal
  • 0

budo_jurek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 474 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stolyca, panie

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Mysle, ze Rickson ma juz swoje lata i duza czesc zawodnikow moglaby go zdominowac chociazby fizycznie - silowo, wytrzymalosciowo. Raczej, by za wiele nie zwojowal teraz.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson

Mysle, ze Rickson ma juz swoje lata i duza czesc zawodnikow moglaby go zdominowac chociazby fizycznie - silowo, wytrzymalosciowo. Raczej, by za wiele nie zwojowal teraz.

zgadzam sie. Rickson jest jak rzymskie drogi - kiedys nie mialy sobie rownych, ale nie oznacza to ze moglyby konkurowac z dzisiejszym drogami.
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Wydaje mi sie ze Rickson nie miałby szans w Pride. Współczesni zawodnicy to ludzie bardzo przekrojowo wyszkoleni. Potega Rickson według mnie polegała na tym ze walczył w okresie kiedy był rzeczywiscie jednym z najlepiej wyszkolonych ludzi w parterze, ale jesli chodzi np. o jego stojke to patrzac na jego walki nic rewelacyjnego nie pokazał. Swoje walki konczył w parterze do ktorego zawsze jak najszybciej dazył. Dzisiaj taka taktyka juz by sie raczej nie sprawdziła, z takimi ludzmi jak fedor czy minotauro tak łatwo w parterze by nie wygrał. Załuje ze nie doszło do walki ricksona z Sakuraba. Saku jest wg mnie najlepszym fighterem jesli chodzi o parter, udowodnił to pokonujac wielu fachowcow od parteru poprzez poddanie. rozbił cała rodzine Gracie i nie tylko udowadniajac ze jego parter jest skuteczniejszy od ich BJJ. Jestem pewnien ze podobnie bło by z Ricksonem, ktorego mysle Saku pokonałby jak pozostałych.
  • 0

budo_gusiek:)
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Sądzę, że Saku by Ricksona nie pokonał, Rickson miał mocne uderzenia i przyzwoity parter, z tego, co wylukałem w jego walkach.
  • 0

budo_yoshihiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1189 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:okolice Krakowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
No też myśle ze Saku nie dałby rady Ricksonowi - przynajmniej jeśli chodzi o parter, jednak pewności miec nie można...szkoda że do tej walki nie doszło
  • 0

budo_zorro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 453 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Camp.

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson

rozbił cała rodzine Gracie i nie tylko udowadniajac ze jego parter jest skuteczniejszy od ich BJJ.

ale pierdolnąłeś, Sakuraba tego parteru unikał jak ognia.
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
i na pewno dlatego Renzo zlamal reke, nie? :roll:
  • 0

budo_hoolxter
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
I znowu palant zorro się odezwał. Myślę że powinno się dla niegio stworzyć dział a'la "wasteland" na sherdog.com. Będzie tam spokojnie mógł dyskutować o magicznym stylu BlowJobJitsu, dzięki któremu mozna pozamiatac każdego i otym że bracia Gracie są lepsi od Sakuraby mimo że wszyscy czterej z nim przegrali i o tym że Helio był lepszy od Kimury mimo że ten wygrał walkę łamiąc Helio rękę i że Mino jest lepszy od Fedora mimo że dwa razy z nim przegram itd. bla bla aż do zarzygania.

Dlatego moja prośba do modów o stworzenie działu WASTELAND dla rozjebów, oszołomów i wiernych wyznawców kultu Ricksona i całego BJJ.

Peace out.
  • 0

budo_varner
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson
Nie wiem czy tak bardzo unikał obejrzys sobie walke z Conanen( czy jak mu tam było), albo Newton. Zwłaszacza zwroc uwage na Newtona, Saku praktycznie nie uderzał i nie unikał parteru w wygrał przed poddanie. Ajesli chodzi o Gracie to w walce chocbyz Rayanem to raczej Saku w parterze go osmieszył. Jdynym gosicem z Gracie ktory mogł pokonac Saku był Renzo jednak tego nie zrobił. Walka Saku z Ricksonem mogłaby byc wielkim hitem jednka pewnie do niej nigdy nie dojdzie. Widziałem wiekszosc walk Sakuraby i zaden z eksperto od parteru go nie poddał było zazwyczaj odwrotnie.
  • 0

budo_adiemus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 74 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tczew

Napisano Ponad rok temu

Re: Rickson

Gdyby teraz Rickson wyszedł w Pride to


...przegralby w zlym stylu i to glownie nie dlatego, ze jest inny poziom. Poziomem parteru przewyzszal znakomita wiekszasc zawodnikow ze swojej 'epoki', ale jest ZA STARY - wszystko co sie z tym wiaze uniemozliwiloby odniesc zwyciestwo.

Chyba ze dali by mu innego emerytowanego fightera po 40ce albo kogos spoza szeroko pojetej czolowki.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024