Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

budo_gietki
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Ciekawe czy Ignacy nauczyl sie wszystkiego od Miroslawa O. czy tez od Marka i Leszka.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Należałoby może przedstawić postać wspomnianego przez Boidae postać Ignaca, bo nie wszyscy znają.
Ignacy W. - sukces szkoleniowy ostatnich kilku lat treningu w MMA Polska. Obecnie trenuje w klubie, który nie ma tradycji, w małej salce za 150 zł miesięcznie. Dał się kupić za kilka koszulek. Na zostatnich zawodach "Copa de Polonia" wygrał głownie dzięki temu, że zawodnicy Copacabany robili dużo chałasu. NIe liczcie na niegio na imprezach towarzyskich, gdyż jeden dzień z Rogerem Gracie w MMA Polska to jak rok w Copacabanie. Biorąc więc pod uwagę fakt, że wkrótce przyjeżdza jakiś tam Ninja, Ignac ma kilka lat z głowy.


Hahaha Miras by tego lepiej nie ujal :lol:
  • 0

budo_pavao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Miras to już ujął, bo mój żenujący opis postaci Ignaca był w większości cytatem jego tekstów. Sorry, dziewczyny i chłopaki, taką fazę rano miałem. Nie musi się wszystkim podobać. Wiem, wiem, "chałas"nie pisze się przez "ch" :wink:
  • 0

budo_pinecone85
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 316 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Kazdy ma prawo zmienic klub,nauczyciela dopoki to jest platna impreza za ktora trzeba co miesiac wykladac slone pieniadze to tutaj nie graja takiej roli sentymenty, jesli ktos uwaza ze moze nauczyc sie gdzies wiecej niz w dotychczasowym miejscu. Pozatym z jakiej racji ktos wyciaga na forum dane osobe jakiejs osoby,oczernia ja w najlepsze,nie dajac mozliwosci obrony. Stary wez to powiedz chlopakowi w twarz,bo za kablem to kazdy madry.
  • 0

budo_kucykbjj
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Ironia - "złośliwość lub drwina zawarte w wypowiedzi pozornie mającej sens pozytywny; także: wyrażanie złośliwości lub drwiny nie wprost, za pomocą różnych sygnałów, np. tonu głosu, gestu, wyrazu twarzy".
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Należałoby może przedstawić postać wspomnianego przez Boidae postać Ignaca, bo nie wszyscy znają.
Ignacy W. - sukces szkoleniowy ostatnich kilku lat treningu w MMA Polska. Obecnie trenuje w klubie, który nie ma tradycji, w małej salce za 150 zł miesięcznie. Dał się kupić za kilka koszulek. Na zostatnich zawodach "Copa de Polonia" wygrał głownie dzięki temu, że zawodnicy Copacabany robili dużo chałasu. NIe liczcie na niegio na imprezach towarzyskich, gdyż jeden dzień z Rogerem Gracie w MMA Polska to jak rok w Copacabanie. Biorąc więc pod uwagę fakt, że wkrótce przyjeżdza jakiś tam Ninja, Ignac ma kilka lat z głowy.


co za głupoty...
zreszta zawody pokazaly kto rządzi w warszawie !!!
COPACABANA
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
A jak tam Ignacowi poszło? Rozwalił już kategorię? ;)
Pozdro dla wszystkich ze "starej gwardii".:)
  • 0

budo_jedras
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Myślę, że jeżeli chodzi o atmosferę, to z zachowania chłopaków z Copacabany można wywnioskować, że mieli coś do udowodnienia. I niech nikt mi nie mówi, że Copacabany nie stworzyli goście, którzy wcześniej byli u Mirka. Ale przecież każdy ma swoją głowę, i robi co uważa za najlepsze dla siebie, i nikt nie ma do nikogo o to pretensji.

Jednak przede wszystkim jak część z nich, a wśród nich też Marek (pozdrawiam), byli w MMA W-wa, to nie przeszkadzało im że wpisowe jest różne dla różnych klubów. Dodatkowo sędziowali głównie Paweł z Adamem, i na pewno nie byli bezbłędni, ale przy tylku walkach to chyba niemozliwe. Widzialem co najmniej dwa bledy, ktore były "przeciwko" MMA, ale nikt nie krzyczał i nie protestował. A jeden na 100% w walce przeciwko zawodnikowi z Copacabany!? Ja też uważam że powinienem był dostać punkty za obalenie, a dostał przeciwnik - ale to pewnie subiektywna ocena, no i co? Nie mam żadnego żalu - jak bym sam sędziował, to pewnie też bym pare razy się pomlił.

A doping jest spoko, ale nie ciągłe pretensje do sędziów, przecież to też są wasi koledzy, jak by nie było.

A na koniec mam pytanie - są pretensje - o sędziowanie, o to że ktoś był nierówno traktowany itp., ale przecież na razie to Miras a nie Copacabana robi zawody, a chyba chodzi o to żeby sprawdzić swoje umiejętności poza klubem? Więc jak jest możliwość zeby powalczyc, i do tego na miejscu, to chyba dobrze, nie?
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Pozdrawiam Jedras!

Myślę, że jeżeli chodzi o atmosferę, to z zachowania chłopaków z Copacabany można wywnioskować, że mieli coś do udowodnienia.


Oczywiscie ze mielismy cos do udowodnienia. Chcielismy zdobyc jak najwiecej medali wsrod ekipy ktora startowala :) W zawodach o to chodzi zeby udowodnic ze jest sie lepszym. Czy to miales na mysli?

I niech nikt mi nie mówi, że Copacabany nie stworzyli goście, którzy wcześniej byli u Mirka. Ale przecież każdy ma swoją głowę, i robi co uważa za najlepsze dla siebie, i nikt nie ma do nikogo o to pretensji.


No wlasnie -niech nikt nie mowi. Ale na szczescie nikt chyba tak nie mowi- ja przynajmniej nie slyszalem. Oczywiscie jest to jakis tam procent cwiczacych a reszta startowala juz w Copie- wiekszosc naszych medalistow.
I o to wlasnie chodzi zeby nikt do nikogo nie mial pretensji, bo chcialem zauwazyc ze w tym temacie to nie ja zaczalem od pretensji tylko kto inny zupelnie z nieba zaczal wypisywac jakies uwagi na temat Copacabany- i wygladalo to w ten sposob jakby jednak byly pretensje. Przynajmniej tak to oduczylem. Na zawodach rowniez dalo sie odczuc ze pretensje sa. Ale dobrze ze podkresliles jak powinno byc.

Jednak przede wszystkim jak część z nich, a wśród nich też Marek (pozdrawiam), byli w MMA W-wa, to nie przeszkadzało im że wpisowe jest różne dla różnych klubów.


eee tam. Mi osobiscie nigdy nie przeszkadzalo ze wpisowe jest rozne dla innych, choc rozumiem ze moze to denerwowac. Ale wpisowe po 50 zl to zdecydowanie za duzo. Jest tez kwestia jak za te pieniadze zostalismy obsluzeni na zawodach. To jest irytujace.

Dodatkowo sędziowali głównie Paweł z Adamem, i na pewno nie byli bezbłędni, ale przy tylku walkach to chyba niemozliwe.


Oczywiscie ze sedziowanie jest bardzo trudna rzecza i na kazdych zawodach sa bledy sedziowske. Jest ich wiecej lub mniej. Ale co innego jest omylka, a co innego wałek jak ja to nazwalem. Mamy z zawodow pare takich sytuacji ktore baaardzo by bylo trudno podciagnac pod omylke sedziowska. O to mi glownie chodzi. Podkreslam jeszcze raz- ja pisze o jawnym nieprzestrzeganiu przepisow i to nie tylko przez sedziow (tych naliczylem dwa) ale i przez organizatora.

Widzialem co najmniej dwa bledy, ktore były "przeciwko" MMA, ale nikt nie krzyczał i nie protestował. A jeden na 100% w walce przeciwko zawodnikowi z Copacabany!?


Co innego blad, co innego dzialanie z zamyslem lub pod wplywem osoby trzeciej. Oczywiscie ja tez widzialem bledy przeciwko MMA i w walce z zawodnikiem z Copy taki byl rowniez, a ze nikt nie krzyczal i nie protestowal to mozesz miec jedynie pretensje do swojego trenera lub kolegi z klubu, ktory nie raczyl przypilnowac Twoich interesow podczas walki.

Ja też uważam że powinienem był dostać punkty za obalenie, a dostał przeciwnik - ale to pewnie subiektywna ocena, no i co? Nie mam żadnego żalu - jak bym sam sędziował, to pewnie też bym pare razy się pomlił.


i ja tez pewnie :)

A doping jest spoko, ale nie ciągłe pretensje do sędziów, przecież to też są wasi koledzy, jak by nie było.


Oczywiscie ze sa to nasi dobrzy kumple i stwierdzenie ze pretensje do sedziow byly ciagle wydaje mi sie mocno naciagane.

A na koniec mam pytanie - są pretensje - o sędziowanie, o to że ktoś był nierówno traktowany itp., ale przecież na razie to Miras a nie Copacabana robi zawody, a chyba chodzi o to żeby sprawdzić swoje umiejętności poza klubem? Więc jak jest możliwość zeby powalczyc, i do tego na miejscu, to chyba dobrze, nie?


teraz to napisales wogole troche z kosmosu. I bardzo fajnie ze Miras robi zawody i dowodem na to jest to ze sie na nich pojawilismy. Popieramy ta inicjatywe. Oczywiscie ze chodzi o sprawdzenie swoich umiejetnosci. Oczywiscie ze to dobrze ze mozna sobie powalczyc.
Ale to ma sie nijak do tego o czym wczesniej pisalismy. Nikt nie negowal tej inicjatywy. Negowalem sposob wykonania.
pozdro
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
do tej pory milczalem, bo to w sumie nie moja sprawa, ale...
Mirka poznalem w 2000 roku jak zaczynal. moj pierwszy trening mialem na ogrodowej na sali gimnastycznej. potem juz byla gwardia. to byl czas kiedy Marek Pasiebski uczyl sie poprawnie zakladac dzwignie. w tym czasie najlepszym na sekcji byl taki Kuba co teraz siedzi w Australii. doskonale pamietam jak Mirek samodzielnie rozwieszal plakaty na miescie w nocy. imponowal mi jego rozmach i wiara w to co robi. trenowalem jakis czas, ale w pewnym momencie zaczelo mi czegos brakowac i trenowalem tylko judo. potem parokrotnie wracalem na Gwardie. to co widzialem u mirka - ilosc cwiczacych, nie widzialem do tej pory nigdzie indziej. trenuje w najwiekszej akademi w usa - Renzo Gracie i nie da sie tego porownac do zlotych czasow Gwardii BJJ. ale z czasem sie zrazialem do tej sekcji. mysl techniczno-strategiczna Mirka mi nie pasowala. niepasowal mi tez sposob traktowania cwiczacych i prowadzenia treningow. po treningach z Renzo i judokami (Slawek Pacholak) bylem przyzwyczjaony do innych standardow. w pewnym momencie przychodzilem po to aby sie pokulac z takimi osobami jak Marek Pasiebski, Leszek Pawlega, Lukasz Pawlowski, Pawel Mistewicz czy Adam Pietruszko. i to oni pokazywali mi nowe techniki, rozwiazania, to z nimi rozwaialem o bjj, zawodnikach, walkach. to oni tworzyli sekcje. i w pewnym momencie byli po prostu lepsi od Mirka - ich trenera. moim zdaniem i tak dlugo wytrzymali. Mirek popelnil blad, ze nie zaufal im bardziej i nie powierzyl prowadzenia autonomicznej sekcji Bjj.

czym zatem jest CopaCabana?

moim zdaniem jest tym czym powinna byc Gwardia... klubem pasjonatow bjj, ktorzy poprzez wspolny trening, doskonala siebie i tworza zgrany zespol w ktorym kazdy moze liczyc na innego. ojcem chrzestnym jest Kuba Sawicki i Darek Seck, ktorzy wykazali sie nie lada odwaga i zalorzyli wlasny klub ktrory spelnia ich oczekinania, oczekiwania, ktorym Mirek nie sprostal albo nie chcial sprostac. Marek, Leszek, Tomek to technicy na bardzo wysokim poziomie, ktorych wiedza robi wrazenie... moim zdaniem pasja i wiedza to to czego brakuje na Gwardi.

w Copie na pierwszym miejscu jest BJJ a nie pieniadze (mimo, ze oplata jest dosc wysoka). przekona sie o tym kazdy kto choc raz uda sie na trening.

Mirek nie ma szacunku do ludzi. najlepszym przykladem bedzie wizyta Grzeska Rutkowskiego na gwardi. Grzesiek to dosc znany zawodnik w usa, brazowy pas pod Renzo Gracie, byly asystent u Rodrigo Gracie. mimo, ze przyjechal na trening po tygodniowym balowaniu we Wroclawiu z Bracmi Golaszewskimi, przeziebiony, na antybiotykach i tak bez problemu pojechal Mirka poddajac go kilka razy. Mirek odwdzieczyl sie za trening mowiac "nie jest az tak dobry i ze sie spina". Wszyscy Gracie ktorzy z nim trenuja (Renzo, Rodrigo Rolles, Igor, Gregor) mowia, ze jest zajebistym technikiem... bo taka jest prawda.

Bardzo mi sie niepodoba jak potraktowal Marka i Leszka po ich odejsciu z Gwardi. nie dosc, ze niezaplacil im za wykonana prace, to oskarzyl ich o przekupienie za kilka koszulek. delikatnie ujmujac to sie nazywa BRAK KULTURY.

XAROPE - zawodnik, ktorego zna kazy specjalista od BJJ. wszyscy mowia, ze to przyszly mistrz BJJ. Mirek oskarzyl go, ze zle pokazuje technike... bez komentarza.

Mirek Okninski nie zasluguje, zeby prowadzic sekcje BJJ. nie posiada odpowiednich kompetencji. jego purpurowy pas jest wynikiem zabiegow marketingowych a nie umiejetnosci.

To jest moje zdanie - PAWLA WOZNICKIEGO.

ps. kiedy Pawel Miestewicz przejdzie do Copacabany? bez niego ta sekcja jest niepelna...
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
hehe ERT
bylem pierwszy :) :D :lol: :wink: :-)
  • 0

budo_ert
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
a co do zawodow i Copacabany... co wy dzieci jestescie, ze nie przewidzieliscia jak beda wygladaly. i tak kazdy wie jak jest, wiec po co te wrzaski. nie bylo szczecina, poaznania, tych, rybnika to znaczy, ze zawody niepelnowartosciowe. liga sie zbliza... skupcie sie na nadchodzacych zawody...
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
[quote name="ERT"]

XAROPE - zawodnik, ktorego zna kazy specjalista od BJJ. wszyscy mowia, ze to przyszly mistrz BJJ. Mirek oskarzyl go, ze zle pokazuje technike... bez komentarza.
quote]


Być zajebistym zawodnikiem a, dobrym trenerem to są dwie różne rzeczy. Xarope był lepszym partnerem dla zaawansowanych, ale na pewno nie dla laików. 5razy lepiej prowadził Adam Pietruszko.Czysto, przejrzyście, miało ręce i nogi.Co do treningów Xarope to pod względem metodycznym robił bardzo dużo błędów jako trener, ale to jest wynikiem tego że ma 20 lat i zielonego pojęcia o trenerce.On jest wspaniałym zawodnikiem i to co przekazał bardziej Adamowi czy Pawłowi, którzy przekażą nam te rzeczy:)
  • 0

budo_marjan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 544 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

ale to jest wynikiem tego że ma 20 lat i zielonego pojęcia o trenerce.On jest wspaniałym zawodnikiem i to co przekazał bardziej Adamowi czy Pawłowi, którzy przekażą nam te rzeczy:)


wątpie z całym moim szacunkiem dla Pietruszko, czy xarope ma mniejsze pojęcie o trenerce. Ja osobiście lubiłem jego treningi. Nazeem pozatym nam chodzi o co innego. Po prostu pomyśl sobie jakie trzeba mieć ego żeby wszędzie rozgłaszać że się poprawiło takiego zawodnika jak xarope na forum publicznym. Chłopak ma jak sam napisałeś 20 lat i sie pomylil, i co ?? Zauważyłem to, zwróciłem mu uwage, bo się zamyślił i tyle. A mirek pierwsze co zrobił to poleciał chyba do kompa i napisał na forum że poprawia mistrza świata bjj. I jeszcze podaje to jako jedną z przyczyn zwolnienia go. Dla mnie to jest śmieszne. Zielonego pojęcia to nie ma... o prowadzeniu klubu bjj czy tam mma, jak wolisz.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Co do treningów Xarope to pod względem metodycznym robił bardzo dużo błędów jako trener, ale to jest wynikiem tego że ma 20 lat i zielonego pojęcia o trenerce.


No taa... trenerzy z Gracie Camp nie maja zielonego pojecia o trenerce.
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

No taa... trenerzy z Gracie Camp nie maja zielonego pojecia o trenerce.


On nie był trenerem tylko zawodnikiem (tytuł trenera nie jest w stanie nikt osiągnąc w wieku 20 lat-tak na marginesie). Znajomość technik, a umiejętne prowadzenie treningu to co innego.
No jeżeli uważasz, że zajebanie kogoś na rozgrzewce jest dobrym sposobem na trening to ok. Myśle, że będzie dobrym trenerem w przyszłości, ale jak prowadził treningi pod względem metodycznym to pozostawia dużo do życzenia.
Każdy ma inne zdanie, spoko szanuje.
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
WYNIKI z zawodów BJJ - 25.03.2006 w Warszawie


Junior 64
1 Szczepański Łukasz MMA Polska 9pkt
2 Skieresz Arek MMA Polska 3pkt
3 Letman Maciek Walka Gniezno 1pkt


Junior 74
1 Wojtkowski Piotr Copacabana 9pkt
2 Suchenek Krzysztof MMA Polska 3pkt
3 Kuć Rafał MMA Polska 1pkt


Junior 84
1 Gawliński Krzysztof UG Aleksandrów 9pkt
2 Walisiak Maciek UG Aleksandrów 3pkt
3 Waligóra Grzegorz MMA Polska 1pkt
4 Sigiel Maciek MMA Polska 1pkt


Seniorzy 64 -początkujący
1 Lejwoda Mikołaj MMA Polska 9pkt
2 Rutkiewicz Łukasz MMA Polska 3pkt

Seniorzy 70 - pocżatkujący
1 Złotnik Piotr Bastion TYchy 9pkt
2 Zdrojewski Andrzej MMA Polska 3pkt
3 Markowski Marek MMA Polska 1 pkt
4 Wojdak Artur MMA Polska 1pkt

Seniorzy 76- początkujący
1 Gniadek Sylwek MMA Polska 9pkt
2 Libera Wojtek MMA Polska 3pkt
3 Izydorek Robert Walka Gniezno 1pkt


Seniorzy 82,3 - początkujący
1 Piasecki Wojciech Copacabana 9pkt
2 Delewski Aleksander Copacabana 3pkt
3 Stępnik Sławek MMA Polska 1pkt


Seniorzy 88 - początkujący
1 Habas Hubert Copacabana 9pkt
2 Kuliński Daniel Copacabana 3pkt
3 Nowacki Konrad MMA Polska 1pkt

Seniorzy 94 - pocżatkujący
1 Milejczyk Adam MMA Polska 9pkt
2 Szwarc Michał BJJ Wrocław 3pkt
3 Jankowiak WOjciech MMA Polska 1pkt

Seniorzy 100,5 - początkujący
1 Fisher michał Walka Gniezno 9pkt
2 Praszek Andrzej MMA Polska 3pkt
3 Garczyński Przemek Walka Gniezno 1pkt

Seniorzy +100,5 - początkujący
1 Kurek Paweł Copacabana 9pkt
2 Grochowski Robert MMA Polska 3pkt
3 Pacanowski Sebastian Walka Gniezno 1pkt

Seniorzy 70- zaawansowani
1 Grzejszczak Krystian Bersekers 9pkt
2 Młynarczyk Jan MMA Polska 3pkt
3 Goliński Łukasz MMA Polska 1pkt

Seniorzy 76- zaawansowani
1 Zajkowski Robert Walka Gniezno 9pkt
2 Plich Michał Bersekers 3pkt
3 Burakowski Wojtek MMA Polska 1pkt
4 Jatymowicz Piotr Copacabana 1pkt


Seniorzy 82,3 - zaawansowani
1 Wikło Ignacy Copacabana 9pkt
2 Dudkiewicz Piotr MMA Polska 3pkt
3 Stasiak Tomasz MMA Polska 1pkt


Seniorzy 88 - zaawansowani
1 Wiśniewski Marcin Walka Gniezno 9pkt
2 Tyszka Zbyszek MMA Polska 3pkt
3 Kucharski Marcin MMA Polska 1pkt

Seniorzy 94 -zaawansowani
1 Morawski Paweł MMA Polska 9pkt
2 Karasiewicz Marcin MMA Polska 3pkt

Seniorzy 100,5 - zaawansowani
1 Wiśniewski Tomek MMA Polska 9pkt
2 Budno Łukasz MMA Polska 3pkt

Seniorzy +100,5 - zaawansowani
1 Dzierżanowski Krzysztof MMA Polska 9 pkt

Seniorzy - 70 kolorowe
1 Szamota SŁawek Bastion Tychy 9pkt
2 Loska Jedzrezj ATW Gdańsk 3pkt

Seniorzy - 76 kolorowe
1 Kowalski Maciek Walka Gnizno 9pkt
2 Szamota Sławek Bastion Tychy 1pkt
3 Rogowski Marcin MMA Polska 1pkt


Seniorzy 82,3 - kolorowe
1 Tobera Marcin GB Kielce 9 pkt
2 Konieczny Paweł Walka GNiezno 3 pkt

Seniorzy 88,3 - kolorowe
1 Bagiński Piotr Bersekers 9pkt
2 Barczyk Rafał Bastion Tychy 3 pkt
3 Mrowicki Marcin MMA Polska 1pkt

Seniorzy 94-kolorowe
1 Kamiński Paweł Walka Gniezno 9 pkt
2 Staniszkis Jędrzej MMA Polska 3pkt
3 Kubiszewski Jakub BJJ Wrocław 1pkt

Seniorzy 100,5 kolorowe
1 Koziej Mariusz BJJ Wrocław 9pkt

Seniorzy OPEN - kolorowe
1 Bagiński Piotr Bersekers 9pkt
2 Koziej Mariusz BJJ Wrocław 3pkt
3 Rogowski Marcin MMA Polska 1pkt


M.Okniński
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
a można jeszcze prosić o podanie klasyfikacji z rozbiciem MMA Polska na poszczególne kluby?
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

On nie był trenerem tylko zawodnikiem (tytuł trenera nie jest w stanie nikt osiągnąc w wieku 20 lat-tak na marginesie). Znajomość technik, a umiejętne prowadzenie treningu to co innego.
No jeżeli uważasz, że zajebanie kogoś na rozgrzewce jest dobrym sposobem na trening to ok. Myśle, że będzie dobrym trenerem w przyszłości, ale jak prowadził treningi pod względem metodycznym to pozostawia dużo do życzenia.
Każdy ma inne zdanie, spoko szanuje.


Prowadzil treningi na Gracie Campie.
Owszem rozgrzewki robil mocne, ale dla mnie to nie jest wada, moze dlatego, ze nie czulem sie po nich 'zajebany'.
Do pokazywania technik tez nie mialem zastrzezen.
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
moze by te mma Polska pozmieniac na prawdziwe kluby (mma warszawa itd.) wtedy policzymy pkt. bo tak to nie ma co...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024