Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Wyniki MMA Warszawa
Letman Maciek 1pkt
Lejwoda Mikołaj 9pkt
Rutkiewicz Lukasz 3pkt
Markowski Marek 1pkt
Wojdak Artur 1pkt
Libera Wojtek 3pkt
Nowacki Konrad 1pkt
Jankowiak Wojtek 1pkt
Praszek Andrzej 3pkt
Grochowiak Robert 3pkt
Stasiak Tomasz 1pkt
Tyszka Zbigniew 3pkt
Pawel Morawski 9pkt
Wisniewski Tomek 9 pkt
Budny Lukasz 3 pkt
Dzierżanowski Krzysztof 9pkt
Staniszkis Jędrek 3pkt

RAZEM 63pkt M.Okninski
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Powstała pomyłka W LICZENIU WYNIKóW DRUżYNOWYCH za co przepraszam klub "Walka Gniezno":
2 miejsce 54 pkt Walka Gniezno(SKIERESZ ARKADIUSZ NIE MMA POLSKA TYLKO WALKA GNIEZNO) Gratuluje 2 miejsca.
3 miejsce 52pkt Copacabana
M.Okninski
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Co do bałaganu na zawodach to najwiekszy robili zawodnicy Copacabany jako super specjalisci bjj powini wiedziec ze na macie jest zawodnik z sekundantem a nie banda wrzeszczacych kibiców miejsce kibicow jest poza mata, sedzia powinien przerwac walke i zdyskwalifikowac zawodnika wtedy to byscie pisali.Co do zawodnikow Copacabanyi ktorzy wygrali to nie są oni wychowankami copacabany lecz klubu MMA Warszawa przez 3miesiące nie można wychować zawodnikow a tyle ma copacabana mozecie ich nazywac swoimi zawodnikami ale nie wychowankami podaje nazwiska osob ktore napewno trenowaly w moim klubie: Wojtkowski Piotr trenowal w moim klubie jeszcze w styczniu 2006
Dalewski Aleksander okolo roku
Habas Hubert trenowal u mnie minimum 2lata
Kulinski Daniel trenowal z przerwami napewno dluzej niż rok
Kurek Pawel trenowal przez kilka lat ale bardzo nie regularnie czesto sparowal ze mna
Jatymowicz Piotr trenowal na awf i gwardi dluzej niz rok
Wiklo Ignacy trenowal w MMA Kielce a pozniej 1,5 roku u mnie
Nazywacie mnie kłamcą ale to wy kłamiecie Copacabana nie wychowała tych zawodnikow . M.Okninski
.
  • 0

budo_mr00wa
  • Użytkownik
  • Pip
  • 12 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gracie Barra Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Miras. Zapomniałeś o Marcinie Mrowickim - kolorowe pasy - 3 miejsce w open...

Pozdro
j.w.
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Kurek Pawel trenowal przez kilka lat ale bardzo nie regularnie czesto sparowal ze mna
M.Okninski
.

Mirku, przepraszam że się wtrące, ale piszesz ewidentne bzdury. Paweł Kurek trenował u Ciebie rok i trzy miesiące z półroczną przerwą..., czyli wychodzi niecały rok. I jak sam mowił czuł się jak kiepas - nic się nie nauczył. Oprocz działania masą, technicznie nic nie mógł zdziałać.. W Twojej sekcji stracił sens ćwiczenia BJJ. A Co osiągnął u Ciebie Ignac??
Co do hałasu zawodnikow tego znienawidzonego przez o' trenera klubu, to uważam, że był to znakomity doping i dowod zgrania drużyny - właśnie tego wśród zawodników MMA Warszawa bylo brak a efekty było widać......
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Nazywacie mnie kłamcą ale to wy kłamiecie Copacabana nie wychowała tych zawodnikow . M.Okninski
.

Pewnie, to że Copacabana ich wychowała to wierutne kłamstwo...- wychowali ich rodzice, a Copacabana nauczyła ich dobrze walczyć:).
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
około roku??? trenowałem w MMA Warsawa łącznie może 3 miesiące i to głównie tajski więc o czym tu mówimy i jak szedłem do copy nie potrafiłem nawet dobrze balachy z gardy zrobić...
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

o-i jak szedłem do copy nie potrafiłem nawet dobrze balachy z gardy zrobić...

I pewnie O' mireko ta zasługę przypisze sobie:):)
  • 0

budo_mck
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Nie taki zły Mirek, jak go malują ... :lol: :twisted:
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Nie taki zły Mirek, jak go malują ... :lol: :twisted:

Wybacz, widuję go przynajmniej trzy razy w tygodniu :?
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Co do mnie to rzeczywiście trenowałem dłużej niż rok, a dokladnie 15 lat... narciarstwo alpejskie w klubie WKS Legia Zakopane/ Szkoła sportowa Zakopane.
Moja przygoda z BJJ zaczęła się rzeczywiście u Mirka ok. 3 lat temu z tym, że trenowałem przez jakieś 4 miesiące, 1-2 razy w tygodniu, potem mialem pół roku przerwy i "trenowalem" jeszcze przez miesiąc.
W CFC trenuję od listopada 2005 ( zaczynając od zera), 4-5 razy w tygodniu po ok. 2 godziny dziennie.
Jeżeli ktoś skończył podstawówkę i umie liczyć do 12, to wynik jest prosty, nic dodać nic ująć.

Pozdrawiam Mirka i życzę wielu sukcesów. 8)
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Panie Mrosławie nie moge patrzec jak wbijaja panu szpilki to nie ludzie to wilki!!!! i to nie prawda ze dach przecekal zwlaszcza ze prawie nie padalo....
  • 0

budo_wolf_shadow
  • Użytkownik
  • Pip
  • 24 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z tamtąd..

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
jesli chodzi o Pawla Kurka, to faktycznie ćwiczyl kilka lat na Gwardii... - jakieś chyba 7 czy 8 lat
- Aikido:):)... i bynajmniej nie pod okiem Mirosława O....chociaż na tej samej macie :?
Pozdrowienia dla wszystkich
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Jatymowicz Piotr trenowal na awf i gwardi dluzej niz rok


W zyciu nie bylem na treningu na awf-ie.
Na gwardii zaczalem trenowac w marcu 2005, przez dwa kolejne miesiace cwiczylem u Marka, Leszka i Adama, to byly owocne miesiace, poznawalem nowe techniki i rozwijalem sie, niestety doznalem kontuzji lokcia, co mnie wylaczylo z treningow na 2 mc, gdy wrocilem w lipcu, nie bylo zadnych treningow (technik), same kulanki, w sierpniu znowu nie trenowalem z powodu wyjazdu wakacyjnego. Kolejne dwa miesiace - wrzesien, pazdziernik - treningi prowadzil Mirek, zazwyczaj polegaly one na kulankach, czasem technika, ktorej glownym motywem byla balacha z gardy, efekt tych 2 miesiecy to stagnacja.
Z moich obliczen wynika, ze u Mirka trenowalem 5 mc, tyle samo co w Copacabanie i powiem jedno, nie ma co porownywac, najwiekszy blad jaki moglbym zrobic, to zostac w MMA Warszawa.
  • 0

budo_bjjacek2
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
ilu było startujących?
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Aha, zapomnialem dodac, ze wczesniej trenowalem tradycyjne ju jitsu przez pol roku, ale to bylo wyginanie nadgarstkow, a nie parter, treningi nie odbywaly sie ani na gwradii, ani na awfie i nie byly prowadzone przez Mirka.
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Nie wiedzialem ze od pazdziernika 2004 minely juz "conajmniej 2 lata" zawlaszcza ze jeszcze mialem 4 miesiace przerwy zwiazane z urazem barku. Ale moze sie nie znam i nie umiem liczyc. Poza tym nie pamietam czy chociaz raz Mirek poprowadzil trening bjj na ktorym nie byloby balachy z gardy i kulanek (i nic poza tym).
Goraco pozdrawiam
Hubert
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

Wojtkowski Piotr trenowal w moim klubie jeszcze w styczniu 2006
.


Ta, to prawda... Trenowal... Ale wszytko czego sie nauczylem na gwardii zawdzieczam zawodnikom ktorzy tam trenowal... to od nich poznawalem nowe techniki... na początku uczylem sie glownie od Marka i Leszka ktorzy prowadzili treningi, potem gdy oni odeszli bylo jakis czas kulanki z zaawansowanymi ktorzy zostali, uczylem sie od nich ale to juz nie bylo to co wczesniej... potem przyjechal Xarope, zajebi&%$ mi sie podobalo ale niestety nic z tego nie wyszlo (juz nie bede wnikal dlaczego bo nie o tym mowa)...na koniec trafilem do grupy zaawansowanej gdzie robilsmy techniki ktore w Copacabanie zna kazdy poczatkujacy... Reasumując - trenujac na gwardii , trenowalem u Marka, Leszka i innych zaawansowanych, to wlasnie oni tworzyli tam klimat !
To wszystko co mialem do napisania.
PEACE !!!
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Proponuje powolac komisje sledcza do zbadania calej sprawy. Moze niezalezni specjalisci osadza czego sie nauczylismy i dlaczego zdobylismy tyle "medali" :) . Chcialbym tez dodac ze nasza najwieksza sila (niebieskie pasy) nie startowala w zawodach bo nie chciala Ci Mirku robic przykrosci. Nie wiem dlaczego tak bardzo ciezko Ci to zrozumiec: NIE TRENUJEMY JUZ W MMA POLSKA poniewaz TERAZ trenujemy w COPACABANIE bo jest tam nam lepiej. Zawody tylko to potwierdzaja. Dlaczego chlopaki ktorzy zostali na Gwardi tak szybko odpadali w walce z nami?? Skoro wszyscy umiemy to samo (wywodzimy sie przeciez z jednego klubu) dlaczego tak latwo wygrywalismy z tymi co dalej trenuja w mma Polska??
  • 0

budo_morszczuk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Piekne podsumowanie czekam na odpowiedz Mirka O. :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024