Skocz do zawartości


Zdjęcie

Mistrzostwa Europy 2007


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
342 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Fajne przedstawienie wynikow :)
Najlepiej zorganizaowac zawody dla klubow MMA Polska i wtedy BEZAPELACYJNIE bedzie pierwsze miejsce...Nawet bez koniecznosci odbycia walk :rofl:
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
hehe... ciekawe jak sie ma ilosc zawodnikow do tych wynikow druzynowych ...
nie sztuka jest wystawic 100 zawodnikow i cieszyc sie z pierwszego miejsc ...
a i jeszcze chcialbym dodac ze jak na zawody za 50zl to nagrody byly slabiutkie...
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

jak na zawody za 50zl to nagrody byly slabiutkie...

a na innych zawodach co dają ?
  • 0

budo_insanity22
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Nagrody pozostawmy bez komentarza...
Wazna jest rywalizacja i wymiana doswiadczen. Dzieki tym zawodom mialem okazje sprobowac swoich sil w BJJ po raz pierwszy bez starchu ze w pierwszej walce trafie na jakiegos rutyniarza, ktory pozbawi mnie ochoty na dalsze walki.

P.S. No i jeszcze wygralem koszulke :lol:
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

jak na zawody za 50zl to nagrody byly slabiutkie...

a na innych zawodach co dają ?


medale ? :/
czasem fajne ciuchy ? :/
(podkreślam fajne)...
  • 0

budo_wisien
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
co do nagrod...
to chyba jeszcze bilety na ME wchodza w gre ,nie?
a to raczej nie kiepsko :roll:
ale nie wiem ,moze sie myle
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

co do nagrod...
to chyba jeszcze bilety na ME wchodza w gre ,nie?
a to raczej nie kiepsko :roll:
ale nie wiem ,moze sie myle


no zobaczymy zobaczymy, co z tymi biletami bedzie... organizator nic nie wspominal kto je dostanie... a poza tym jesli kolorowe paski dostana to biale beda pokrzywdzone i odwrotnie... nie wspominajac o juniorach ...
  • 0

budo_buc
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 128 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

co do nagrod...
to chyba jeszcze bilety na ME wchodza w gre ,nie?
a to raczej nie kiepsko :roll:
ale nie wiem ,moze sie myle


no zobaczymy zobaczymy, co z tymi biletami bedzie... organizator nic nie wspominal kto je dostanie... a poza tym jesli kolorowe paski dostana to biale beda pokrzywdzone i odwrotnie... nie wspominajac o juniorach ...

czyli Kano nie da rady Ci dogodzić
  • 0

budo_flak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z kosmosu

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Mirek to moze zrob klasyfikacje mma polska kontra bjj polska, bo naprawde troche przeginasz z ta dominacja mma polska nad innymi klubami. Powiedz mi ilu mieliscie medalistow na ME w Lizbonie? Pozdrawiam :wink:
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
podajcie wyniki tych zawodow. tylko juz nie druzynowe bo sa.
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
podajcie wyniki tych zawodow. tylko juz nie druzynowe bo sa.
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

co do nagrod...
to chyba jeszcze bilety na ME wchodza w gre ,nie?
a to raczej nie kiepsko :roll:
ale nie wiem ,moze sie myle


no zobaczymy zobaczymy, co z tymi biletami bedzie... organizator nic nie wspominal kto je dostanie... a poza tym jesli kolorowe paski dostana to biale beda pokrzywdzone i odwrotnie... nie wspominajac o juniorach ...

czyli Kano nie da rady Ci dogodzić


mowie, zobaczymy jak zostanie rozstrzygnieta kwestia biletow...
  • 0

budo_księżyc
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rabka Zdrój

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Przestańcie się kłócić :!: :!: lepiej podajcie wyniki, wszyscy na nie czekają!!!!
  • 0

budo_boidae
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Racja- z biletami na ME super sprawa, ale z doswiadczenia z poprzedniej takiej inicjatywy wiemy ze wcale nie kazdy kto zwyciezy(kategorie obiecanych biletow) bilet otrzyma :(
  • 0

budo_pavao
  • Użytkownik
  • Pip
  • 27 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007

ps.Co do zawodników copacabany to wiekszosc 2 lub 3 miesiące temu trenowała u nas więc ich 2 miejsce jest sukcesem szkoleniowym ostatnich kilku lat treningu w MMA Polska



Mirek, jesteś co najmniej śmieszny. Twoim niebywałym sukcesem szkoloeniowym były pólgodzinne opóźnienia treningów, a jak już zebrałeś hajs to można się było kulać cały trening, bo Ci pomysła brakowało jak go poprowadzić. Ach, zapomniałbym, była jeszcze lewa-prawa i takie tam bliżej nieokreślone fascynacje Bonjaskim. Czyli robiliśmy wszystko i nic. I z tego co słyszałem zbyt wiele się nie zmieniło.
Ja swojego sukcesu nie utożsamiam bynajmniej z osobą Mirka O. i MMA Polska. To wynik ciężkiej pracy i poświęcenia mojego i moich trenerów, jak również to, że mogłem liczyć na mój team w każdej chwili, w każdej minucie walki. Oni wierzyli we mnie a ja czuję jedność z moim zespołem, więc ich nie zawiodłem. Widziałem, że w MMA Warszawa zawodnicy jacyś chyba trochę osamotnieni startowali.
Dla jednych trening jest kwestią hajsu, idą tam gdzie taniej. Inni cenią sobie jakość i normalność. Być może dlatego tak drażni Cię temat Copacabany, gdyż nie potrafisz osiągnąć pewnego poziomu, nie tylko na macie ale również w życiu.

Dziękuje za dyplom i koszulkę, chociaż miałem nadzieją choćby na pamiatkową plakietkę albo naklejkę. Ale rozumiem, zorganizowanie zawodów sporo kosztuje, nie na wszystko wystarcza.
  • 0

budo_olafthenaturat
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 346 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Zdecydowana wiekszosć zawodników Copacabany to wychowankowie tego klubu i prawie wszytskie medale zdobyliśmy w kategorii początkujących - niebieskie pasy nie startowały.

A różnice pomiędzy klubami było wiadać jak na dłoni - my mieliśmy zajebiste wsparcie naszych trenerów(za co im bardzo dziekuje) i doping wszytskich chłopaków - Twoi zawodnicy byli zostawieni samym sobie to wiele znaczy o podejściu do ćwiczących i atmosfery w klubie.

ZAchowanie względem Kuby S. pozostawiam bez kometarza, kto widział sam wie co ma myśleć.

Co do biletów to skoro wszyscy płacą takie same wpisowe, czemu bilety dostają tylko kolorowe pasy??? i czemu tych bieltów nie dostają zawodnicy Copacabany, jak to już miało miejsce.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
krotko, bo z kafejki (probowalem obliczyc jaka przewaga wygralo by MMA POLSKA gdyby startowaly wszystkie jej kluby i mi wybuchl komputer!) : mirek dajesz rade nie przejmuj sie krytyka , jak to powiedzial kiedys Wł. Gomułka "Polska stoi nad przepascia, musimy zrobic krok naprzód!"
  • 0

budo_p.g.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 134 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gniezno

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Jesli o nas chodzi to ja osobiscie bardzo sie ciesze,ze po raz pierwszy usalo nam sie pojechac na zawody ekipa wieksza niz 4-5 osob.A trzeba zaznaczyc,ze jak chlopacy uslyszeli o wpisowym- 50 zl to mina lekko im zrzedla,bo doliczjac transport itd., to na pewno wyjazd wyszedl nas ponad 100 zl na osobe.W Gnieznie treningi 3x w tygodniu 1,5 h kosztuja 45 zl (koszt maty-trener kasy nie bierze),wiec roznica jest znaczna.Chociaz z drugiej strony potrafie to zrozumiec-w Wawie koszty musza byc o niebo wieksze.Ogolnie kasa nie jest tak istotna-liczy sie mozliwosc walki.
Co do druzynowki to mamy 5 zlotych,2 srebrne i 3 brazowe "medale",wiec punktacja musi byc chyba dosc skomplikowana skoro mamy 52 pkt., nie wiem.
Sedziowanie ogolnie nie bylo chyba takie slabe,chociaz czasem mialem wrazenie,ze sedziom brakowalo odwagi na wynik niezgodny z oczekiwaniami,moge sie mylic.Poza tym albo odpuscmy sobie te przewagi w ogole, albo zacznijmy je stosowac.
W sytuacje klubow z Wawy nie moge i nie mam zamiaru sie wtracac (wydaje mi sie,ze ten konflikt umrze smiercia naturalna).
Gratuluje wszystkim medalistom i uczestnikom, pozdrawiam.
Przemo Gnat-Walka Gniezno
  • 0

budo_giętki_joe
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
coś mi tu nie gra
juniorzy dostali tylko dyplony a seniorzy koszulki??
już nie chodzi o ten kawałek materiału ale o sam fakt że płacąc takie same wpisowe chyba jesteśmy troche krzywdzeni
pozdrawiam
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Mistrzostwa Europy 2007
Smieszna ta klasyfikacja druzynowa :)
Z tego co zauwazylem zawsze punkty byly przyznawane dla klubu a nie organizacji, a MMA Polska to nie jeden klub, a kilka zrzeszonych w jednej organizacji.
To tak jakby na zawodach w Poznaniu wszystkie kluby BJJ Polska byly liczone razem do klasyfikacji druzynowej, kompletny bezsens.
Czy MMA Warszawa az tak slabo sobie poradzilo, ze Mirek musial ratowac sie takim przekretem i wykorzystac sukces innych klubow do swoich celow? Sie wcale nie dziwie ze zawodnicy odchodza do konkurencji a kluby mysla o zerwaniu wspolpracy :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024