Skocz do zawartości


Zdjęcie

Qigong w Warszawie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
34 odpowiedzi w tym temacie

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

Jak rozumiem w zaistaniałej sytuacji nie ma już sensu organizacja przeze mnie planowanego przeze mnie przedsięwzięcia.


Uważam że ta mała zadyma na forum nie powinna mieć wpływu na Twoje plany... warto to zorganizować :)


Przepraszam tez wszystkich uczestników tego forum.


Nie ma za co przepraszać :)
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?


Jak rozumiem w zaistaniałej sytuacji nie ma już sensu organizacja przeze mnie planowanego przeze mnie przedsięwzięcia.


Uważam że ta mała zadyma na forum nie powinna mieć wpływu na Twoje plany... warto to zorganizować :)


tez tak uwazam, nie widze dlaczego mialbys nie organizowac tego seminarium



Przepraszam tez wszystkich uczestników tego forum.


Nie ma za co przepraszać :)


tu tez sie zgadzam, nie masz uczestnikow forum za co przepraszac, przeprosic powinnienes natomiast Slawomira Pawlowskiego bo tak jak Marek (wu xia) napisal ze potem za takie historyjki jak Twoje ludzie od mma sie z nas smieja i ja im sie wcale nie dziwie...
  • 0

budo_tasznik
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Piastów
  • Zainteresowania:JJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?
I udało się to zorganizować?Może sa już regularne zajęcia?
  • 0

budo_khunag
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2091 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Polska!
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

Pewnie by mogli, ale pewnych ludzi nie interesuje zupełnie pisanie na forum... dlaczego ? bo nie mają chęci "szarpać" się z jakimiś małolatami którym jak byś nie tłumaczył to i tak nie są w stanie pojąć pewnych spraw. Tak więc rozumiem ich podejście.


Heh, bardzo trafne w świetle ostatnich wydarzeń...
  • 0

budo_archee
  • Użytkownik
  • Pip
  • 28 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

w China nie ma bezplatnej opieki medycznej a wiekszosc chinczykow nie ma zadnych ubiezpieczen

Ja byłem ChRLu tylko "przez chwilę", ale to mogę potwierdzić - trza płacić.

jezeli stanie sie cos bialemu natychmiast wkracza policja i kary sa szybkie i ostre :!:

Tego na szczęście nie przerabiałem, bardzo możliwe, że tak jest. Chińczycy zdają się traktować "białych" lepiej niż swoich.
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?


Jak rozumiem w zaistaniałej sytuacji nie ma już sensu organizacja przeze mnie planowanego przeze mnie przedsięwzięcia.


Uważam że ta mała zadyma na forum nie powinna mieć wpływu na Twoje plany... warto to zorganizować :)


tez tak uwazam, nie widze dlaczego mialbys nie organizowac tego seminarium



Przepraszam tez wszystkich uczestników tego forum.


Nie ma za co przepraszać :)


tu tez sie zgadzam, nie masz uczestnikow forum za co przepraszac, przeprosic powinnienes natomiast Slawomira Pawlowskiego bo tak jak Marek (wu xia) napisal ze potem za takie historyjki jak Twoje ludzie od mma sie z nas smieja i ja im sie wcale nie dziwie...

Sądzę, że nie ma powodu żebyś rezygnował z organizacji czegoś co uważasz za dobre/istotne/pozytywne. Poza tym nie ty pierwszy i nie ostatni miałeś taki kłopot. Ja też, ale na moje szczęście w rozmowie bezpośredniej i od razu mi to wybito z głowy w niezbyt przyjemny sposób. Potraktuj to jako ćwiczenie - swoje w pozycji trzeba odcierpieć a normę pompek wypocić. :) Warto też wiedzieć, że cała sprawa wywodzi się z chińskiej kultury gdzie wywyższanie się ponad swoją właściwą pozycję jest uważane za równie nie kulturalne jak hmmmm... przepraszam, powiedzmy jak sranie (jeszcze raz przepraszam) na estradzie w trakcie akademii ku czci wielkich mistrzów będąc na widoku ich uczniów i powiedzenie, a ja to właśnie pozdrawiam w imieniu mojego nauczyciela. A powszechnie uważa się, że uczeń świadczy o nauczycielu. Zatem hańba spada na nauczyciela. No nie wiem czy to jakkolwiek rozsądne porównanie ale takie akurat przyszło mi do głowy i kieruję to raczej do wszystkich, którzy w dobrej wierze mogliby określić swojego nauczyciela "mistrzem" lub "Sifu" a potem tylko problemy. Przykładowo gdybym ja określił mojego nauczyciela (którego jestem apologetą, zafascynowanym uczniem itd itd jak kto woli :) :roll: w zależności czy mnie lubi czy nie) słowem zaczynającym się na literę znajdującą się w alfabecie za "L" a przed "N" to straciłbym po prostu możliwość ćwiczenia. I w cale nie jestem pewny czy tylko na chwilę czy już w ogóle na stałe. I to w Krakowie, a nie w Chinach. To jest raczej skuteczny motywator :) Od razu wyjaśniam, że w takim wypadku wszystkie osoby "nieuświadomione" otrzymują jedynie ustne pouczenie, ale będące jednoznacznym zakazem w takiej lub innej formie. A inni współćwiczący po prostu mówią co jest grane jeśli ktoś tak powie nawet w rozmowie - to ułatwia przekazanie tej zasady. Moja rada jest taka, że najprościej jest zapytać jak dana osoba chce żeby się do niej zwracać.

A te treningi zorganizuj, będziesz miał okazję do publicznej pokuty 8) i coś pozytywnego z tego wyniknie (treningi mam na myśli nie pokutę...) - a o to chyba właśnie chodzi. :) Zapytaj trenera czy chce żebyś to zrobił i będziesz miał jasność. Opinia forumowiczów w tej sprawie nie ma żadnego znaczenia i NIE powinieneś się nią kierować.

Powodzenia drogi "miszczu w drodze do miszczostfa" :wink: :)
[nie poczuwasz się do tego określenia? No widzisz, Twój Instruktor analogicznie: także się nie poczuwa. I już wiesz jak mogło mu być niefajnie jak się dowiedział o sprawie. Wypada przeprosić Jego a nie forumowiczów]

BTW zastrzegam, że niniejszy post nie ma na celu obrażenie lub poniżenie kogokolwiek. Jeśli ktoś poczuł się w jakikolwiek sposób urażony to z góry przepraszam.
  • 0

budo_lolek113
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?
No faktycznie, zwrot "Mistrzu!" ma lekko pejoratywne zabarwienie. Natomiast określenie kogoś mianem mistrza jest według mnie na miejscu (np. mistrz fryzjerskiego fachu ). Dlatego też przeciętny nauczyciel wuefu powinien sie cieszyć kiedy ktoś uważa go za mistrza, nieprawdaż? :twisted:

A Ty oce to nie wiem. Odgrzałeś temat z przed ponad roku żeby oznajmić wszystkim, że jesteś apologetą!? :roll:
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

A Ty oce to nie wiem. Odgrzałeś temat z przed ponad roku żeby oznajmić wszystkim, że jesteś apologetą!? :roll:

Od czasu pewnego godnego pożałowania wydarzenia, związanego z osobą której również jestem forumowym apologetą,które miało nader istotny wpływ na forum i spowodowało że ostatnio jest wręcz zalew nowych i ciekawych tematów. [(Przy okazji jeszcze raz gratuluję mistrzowi moderatorowi, wspaniałego kreowania rewelacyjnej atmosfery i zachęcania interesujących ekspertów do pisania ciekawych i merytorycznych tekstów. Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam mistrz moderator klubu! - to śpiewałem ja: oce)]. Zatem tak czytam sobie z nudów, wątki które mnie zupełnie nie dotyczą lub mniej interesują jak ten (z powodu lokalizacji), a ten był pod ręką i ciekaw jestem czy były te treningi. No i tak mi się zdarzyło że napisałem, bo sam kiedyś bardzo "oberwałem" za to właśnie. Apologeta tak się zaplątał tylko przy okazji. Chciałem się pochwalić, że znam wyrazy trudne, bo Pani w szkole właśnie ten nam tłumaczyła i akurat nie byłem na wagarach. Ot i wszystko. :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

mistrz moderator klubu


a co to takiego ?
  • 0

budo_oce
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

mistrz moderator klubu


a co to takiego ?

Aluzja? Ironia? Wyraz skrywanego wkurwienia? Wyraz zasłużonej pogardy dla miałkości i małości oraz braku umiejętności rozwiązywania konfliktów? A może po prostu podziw dla miszczostfa wspomnianego miszczunia. Łubudubu, łubudubu!...

"(...)niewolnikom, więzionym i tłamszonym zawsze pozostaje wolność ducha i umiejętność współczucia oprawcom często wyrażana w uśmiechu, żarcie i współczuciu dla wewnętrznej udręki tych, którzy świadomi są swoich błędów a tym samym porażki jaką ponieśli. Przegrali z własnym sumieniem przez złamanie wyznawanego systememu wartości, często w imię zasad, które głoszą. Nie można bowiem uciec przed samym sobą, można tylko na chwilę wyprzeć się samego siebie przed sobą samym.(...)"
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?
oce wyluzuj, bo przegniesz i polecisz.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?
no to pojechałeś...
  • 0

budo_xax
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 80 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

oce wyluzuj, bo przegniesz i polecisz.

I co straci badz stracil (jesli wylecial)?
Rzeczywiscie - duzo sie tu dzieje, buehehe. Forum do zamkniecia - to juz historia :)
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?
to po co tu zaglądasz ?
  • 0

budo_belor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Qigong w Warszawie?

oce wyluzuj, bo przegniesz i polecisz.

I co straci badz stracil (jesli wylecial)?
Rzeczywiscie - duzo sie tu dzieje, buehehe. Forum do zamkniecia - to juz historia :)


Na ciebie naprawdę szkoda czasu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024