Skocz do zawartości


Zdjęcie

Futerał na noże


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Futerał na noże
No wlasnie... Futeral na noze... :roll: Przyszlo mi do glowy cos takiego ogladajac nowy katalog Spyderco. Tam na jednej z ostatnich stron jest taki patent. Zamykany prostokatny kawalek jakiegos materialu z przezroczystymi kieszonkami na noze. Nazywa sie to Spyderpack. Chcialbym miec cos takiego... :-) Czy ktos z Was spotkal sie z czyms podobnym u nas? Da sie gdzies kupic cos w tym stylu? A moze macie jakis inny dobry patent? Walizeczka jakas z przegrodkami, czy cus takiego...
Chetnie trzymalbym swoje zabawki w jakims jednym konkretnym miejscu, co by zawsze moc wybrac odpowiedni. Nie lubie jak mi sie walaja po calym pokoju. Znaczy, hmm, nie to, ze nie lubie, bo wtedy jeszcze bardziej czuje ich obecnosc i sie z nich ciesze 8) , ale chcialbym miec tez cos do schowania ich. Przeciez zawsze jakby mnie naszla ochota, to moglbym je znowu porozrzucac... :D
A jak Wy przechowujecie swoje noze?
Dzieki za odpowiedzi.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Futerał na noże
CRKt robi też takie i pewnie tańsze
na [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] mają sporo takich walizeczek i foterałów
  • 0

budo_kajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 181 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100lica

Napisano Ponad rok temu

Re: Futerał na noże
Faktycznie maja kilka ciekawych pozycji...
Ale ja tam sie boje zamawiac jakies nozowe rzeczy zza granicy... Mojego neckera od kwietnia do tej pory nie dostalem... ;-(
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Futerał na noże
coś mi świta, że Wojtas kiedyś prezentował tego typu 'torbę/futerał', a tutaj coś z pvk - [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024