Skocz do zawartości


Zdjęcie

W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
66 odpowiedzi w tym temacie

budo_columbus
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Dragon's Den Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
I rady ciąg dalszy: nie palenie za sobą mostów powinno dotyczyć również osób ćwiczących. To, że ktoś odchodzi z klubu (czy też zakłada własny) nie powinno być powodem do oczerniania go na forum publicznym. I niech poprawi mnie, kto uważa że się mylę, ale jestem przekonany, że gdyby Mirek nie rozstał się w sposób w jaki się rozstał z większością zawodników, to część z nich chadzałaby do niego i pewnie płaciła składki w obu klubach. A jeśli takich osób byłoby np. 10, to płacąc po 100 PLN= 1000, zawsze coś.
A tak, większość została oskarżona o zdradę i przekupność (za koszulkę), właściciel Copacabany nazwany "producentem ubrań" (od kiedy trzeba być kulturystą, żeby założyć siłownię) i z osób, które przeszły do Copacabany, raczej już nikt nie wróci (z resztą Mirek wyraźnie zabronił, więc nikt nie będzie się prosił). Nikt nie dorzuci również na seminarium organizowane przez Mirka- strata podwójna: personalne i finansowa....
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Columbus ma rację. :(

A Xaropinho wraca po ME do Polski :D
  • 0

budo_rav
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
No i trzeba szybciej aktualizować swoje strony.
Na valetudo jeszcze dzisiaj (15.01.2005) jest napisane,
że treningi za 75 zł z Brazylijczykiem :) :) :)
  • 0

budo_mr d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego

http://www.graciebarra.com.br/news.htm

"Xaropinho" in Poland!!! - 11/29/2005
The GB brown belt champion Cristian "Xaropinho" will be in Poland from November to February. He will be available for classes, privates and seminars.

For more info: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Podejżewam, że można z powyższej informacji dowiedzieć się do kiedy zostaje Xaropinho, ewentualnie zapytać samemu.
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
chyba chodzi o to ze ten co nigdy nie trenowal w tym klubie,jest nowy za pirwszy miesiac placi 50 zloty , chyba za wszystko :D
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Co do Brazylijczyków z GB którzy u nas byli,Soca nie mógł spać w nocy więc spał na treningach co niepodobało się trenującym proszę spytać obecnych na seminarium z nim . PO Soce przyjechał Roleta który był uosobieniem spokoju z nim nie było żadnych problemów i często pisze do nas czy byśmy chcieli seminarium z nim . Następny był Lagarto który tydzień przed wyjazdem chciał więcej pieniędzy niż uzgodniliśmy po rozmowie doszlismy do porozumienia, Lagarto ma przyjechać do nas w marcu lub kwietniu. Na Mistrzostwach Polski gościł u nas najlepszy zawodnik GB Roger Gracie i Jud Samuel czarny pas GB po mistrzostwach poprowadzili jednodniowe seminarium rostaliśmy się z nimi w jak najlepszych stosunkach ostatnio pisali do nas czy nie chcielibyśmy następnego seminarium.
Xarpinio który prowadził przez miesiąc u nas treningii jest wyśmienitym zawodnikiem jeżeli
chodzi o doświadczenie trenerskie według mnie i trenujących w klubie ( trenuje dużo studentów awf ) marne jeżeli pokazuje wyjście z dosiadu bez ważnego szczegółu i ja muszę go poprawiać z drugiej strony ma dopiero 20 lat myslę że z czasem nabieże doświadczenia
nie wspomnę o głównym powodzie to jest o coraz wyższych roszczeniach finansowych .
MMA Mój Sport Moje Życie M.Okninski[/i]
  • 0

budo_emde
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Roberto Atalla jest trosze rozczarowany faktem, ze o nim juz zapomniales, choc mowiac prawde wcale nie zdziwionym.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
ja mam pytanko czy shogun przyjedzie przed wakacjami jeszcze?
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Wkrótce podane będą informacje dotyczące seminarium z Maurycio "Shogunem" Rua jednym z najlepszych zawodników MMA 2005 . info valetudo.pl MMA Mój Sport Moje Życie M.Okninski
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
a co z egazminami ktore mial przeprowadzic Xarpinio ?
  • 0

budo_lesion
  • Użytkownik
  • Pip
  • 17 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
jeżeli bedzie Shogun to ja już zbieram kase :-) , Mirek postaraj się poklon
  • 0

budo_beember
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WAW

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Mirek, fajnie, że czytasz te posty. Brazylijczyk był dobry-wprowadził dyscyplinę na treningach, pokazywał spoko techniki i tłumaczył dobrze-chłopakom to się bardzo podobało. Fajne było też to, że po sali chodziło kilka osób, poprawiało, odpowiadało na pytania. Właśnie tego brakuje gdy ty sam prowadzisz treningi, choćbyś nawet świetnie pokazał technikę, co ostatnio miało miejsce, to nie upilnujesz sam kilkudziesięciu osób, nawet jeśli będziesz się starał, a z doświadczenia wiem, że zapału starczy ci na kilka treningów. Dlatego trenujący u ciebie chcą, żeby treningi BJJ powadziła jakaś w pełni zaangażowana osoba, to nie musi być brązowy pas z Bazylii-chociaż wtedy jest bajka, świetnie było jak treningi prowadził Marek Pasierbski.
Inaczej po jakimś czasie osoby bardziej zaawansowane nudzą się na treningach i muszą radzić sobie same-pewnie jeden z powodów dlaczego odeszli zaawansowani-czuli się olewani.
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
shogun bedzie napewno przeciez mireko jasno powiedzial ze to jest jego kuzyn, wiec bedzie na bank.rodzina to rodzina.
  • 0

budo_homer85
  • Użytkownik
  • Pip
  • 46 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
jaka jest szansa, zeby ktos spoza GBPL dostal sie na to seminarium?
  • 0

budo_kano mori
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 111 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
a co z egazminami ktore mial przeprowadzic Xarpinio ??????????????????????
  • 0

budo_mexico
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego

Mirek, fajnie, że czytasz te posty. Brazylijczyk był dobry-wprowadził dyscyplinę na treningach, pokazywał spoko techniki i tłumaczył dobrze-chłopakom to się bardzo podobało. Fajne było też to, że po sali chodziło kilka osób, poprawiało, odpowiadało na pytania.


Również w moim mniemaniu było to słuszne. Zawsze mozna zapytać albo i bez pytania zostać pouczonym, gdy się coś niewłasciwie robi, przy kilku "nadzorujących" na sali. Mam nadzieje, że nie będzie z tym duzo gorzej.
Pomysł z bonusowymi podstawami BJJ jest bardzo dobry, wiec mam nadzieje, że przez jakiś czas jeszcze się utrzyma.
  • 0

budo_ali
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Nie wiem czy mi sie zdawalo ale po Xarpinio mial przyjechac inny brazylijczyk. Ale w obecnych okolicznosciach to ciezko stweirdzic.
  • 0

budo_mireko
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Egzaminy będą w marcu lub kwietniu , grupę początkującom prowadził będzie Adam Pietruszko, zaawansowanych ja i Paweł Mistewicz , jeżeli chodzi o seminarium z Shogunem
to członkowie MMA Poska zapłacą mniej niż członkowie innych sekcji.
M.Okniński valetudo.pl
  • 0

budo_mar-cin
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin/Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Szkoda ze te zmiany nastapily dopiero po wejsciu Copacabany na rynek...
  • 0

budo_franekkimono
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 85 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: W lutym 50zł w klubie MMA M.Oknińskiego
Egzaminy będą w marcu lub kwietniu i seminarium z Shogunem tak samo jak Xaropinho mial zostac rok w MMA Polska...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024