Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sambo - wszelkie informacje pożądane


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_radius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Sambo - wszelkie informacje pożądane
Witam,
Co panowie i panie mają do powiedzenia o Sambo? Mam na myśli porównanie do BJJ, skuteczność, metodykę terningów oraz jakość (czy może wogóle dostępność) szkół Sambo w Trójmieście.
  • 0

budo_lesoto
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wuwuła

Napisano Ponad rok temu

Re: Sambo - wszelkie informacje pożądane
Nie ma czegoś takiego jak sambo. 8O
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sambo - wszelkie informacje pożądane

Co panowie i panie mają do powiedzenia o Sambo?

historie mozesz sobie w necie poszukac. z tego co wiem to sambo charakteryzuje sie swietnymi rzutami i calkiem niezlym parterem. wystepuja 3 odmiany: barba (czy jakos tak - dozwolone sa rzuty, obalenia, dzwignie na nogi rece i kregoslup a niedozwolone sa duszenia), sambo bojowe (barba+duszenia i uderzenia), militarne (tego nie jestem pewien ale chyba chodzi o odmiane przeznaczona na potrzeby wojska policji i innych jednostek o "swoich" potrzebach).

Mam na myśli porównanie do BJJ

parter nieco slabszy co jest zrozumiale gdy wezmie sie pod uwage koniecznosc trenowania rzutow. z tego co poczytalem to sambo slynie wrecz ze swoich mocnych rzutow.

skuteczność, metodykę terningów

skutecznosc czyli co?

jakość (czy może wogóle dostępność) szkół Sambo w Trójmieście.

i tu jest lipa bo wogule w polsce ciezko jest znalezc sekcje. w trojmiescie jest tylko w akademii technik walk. sam zastanawiam sie nad sambo (w atw) lub bjj (w sarmatii). w atw naucza wychowanek Vitalija Horbatiuka, ktrego kuzyn Aleksander Horbatiuk uczy w krakowie (ale nie wiem kim sa ci panowie). nauczaja tam sambo bojowego i tyle wiem bo tyle mi napisali w mejlu. w sumie to bylbym wdzieczny gdyby ktos z ATW sie wypowiedzial - i podal nazwisko prowadzacego bo w mejlu napisal mi "zajecia(...)prowadze ja". wiem ze moge sobie pojsc na trening i sprawdzic. zrobie to ale jeden trening (wszystkie wypadaja wowczas gdy mam inne zajecia) to raczej malo.
  • 0

budo_pyrek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 125 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sambo - wszelkie informacje pożądane
a w jakich miastach są sekcje(jeśli już są), czy tylko w większych(łódź warszawa) czy to nie ma znaczenia większego??
  • 0

budo_p-chan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 848 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sambo - wszelkie informacje pożądane
W Łodzi to chyba nie ma Sambo.
  • 0

budo_psycho boy jack
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 303 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sambo - wszelkie informacje pożądane
sekcji sambo jest u nas prawie nic. krakow, warszawa, gdańsk to jedyne mi znane miasta (ale wiem ze jeszcze pare sekcji by sie znalazlo). dziwne to o tyle, ze za wschodnia granica sambo jest bardzo popularne.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024