Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szkoły BJJ w trójmieście???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
52 odpowiedzi w tym temacie

budo_radius
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Dzięki Paragorn,
Wreszcie ktoś to wyjaśnił. Czasem te skróty myślowe mogą nieźle namieszać..

Czy jeszcze ktoś ma doświadczenia z klubu Garcie Barra z Gdyni?
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Gracie Barra w Gdyni to ten klub, ktory na 1 stronie tego tematu kryje sie pod slowem Kenjiro :) jest troche opinii
  • 0

budo_danek2000
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 67 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Nie wiem jak inne niebieskie pasy, ale ja mam przerwę ze względu na kontuzję - wracam za 2 tyg.
  • 0

budo_pedrovic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Super, do zobaczenia na macie :P
  • 0

budo_paragorn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Kontuzje zdażają się niezależnie od stopnia. Dodatkowo w Akademii Sarmatia wielu ćwiczących to jak się mówi "stateczni ludzie", mający rodziny i kariery. Z tego co wiem jeden z niebieskich pasów jest architektem i ma przerwę bo projektuje hotel. Ale o poziom się nie bój sie, jest wysoki.
Co do Kenjiro to ćwiczył on pare miesięcy w BJJ-Trójmiasto, potem po podziale trochę w Sarmatii i brał prywatne lekcje u Pawła Ziółkowskiego, trenera Sarmatii. Potem zajął się Jeet Kune Do i nauczał go w Gdynii, a ostatnio otworzył sekcję BJJ.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???

Co do Kenjiro to ćwiczył on pare miesięcy w BJJ-Trójmiasto, potem po podziale trochę w Sarmatii i brał prywatne lekcje u Pawła Ziółkowskiego, trenera Sarmatii. Potem zajął się Jeet Kune Do i nauczał go w Gdynii, a ostatnio otworzył sekcję BJJ.

Nie "naucal" tylko "naucza".
Dodalbym tez,ze Kenjiro troche jezdzil tu i tam ksztalcac sie u roznych trenrow, ale najlepiej bedzie jak on sam to napisze,jesli bedzie mial ochote.
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???

PS. Charly nie powtażaj plotek.

Jakie plotki? Zadnych plotek nie przytoczylem. Boruta jest ogolnie znana postacia w swiatku BJJ i nie tylko, dlatego nie musialem nic o nim pisac.
Sam trenowalem u was i bylem zadowolony z treningow i trenera i od pierwszego postu w tym temacie pisalem o Saratii jako o dobrym klubie :)
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Ciesze sie, ze ludzie z Sarmatii znaja tak moj zyciorys. Chyba lepiej niz ja sam :wink:
Pawelku to Ty sie chowasz za nickiem Paragorn?
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Ja nie znam życiorysu Kenjiro, ale jedno jest pewne: jego klub należy do Gracie Barra, a po drugie Kenjiro ma niebieski pasek od Joao "Sal"Rangela - bardzo znanego faixa preta z GB :) I co by o Michale nie mówić, czy jeździł tu czy tam, to za dłubanie w nosie go nie dostał :D

A Boruta rzeczywiście jest bardzo znany wszystkim uczestnikom forum, zarówno tego, jak i inych :lol:
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
jesli to prawda co mowisz paragorn ze jeden z niebieskich paskow w sarmatii jestarchitektem i ma przerwe bo projektuje hotel to bez watpienia poszedlbym trenowac w tej sekcji bo jak sie projektuje hotele to trzeba byc naprawdekozakiem w bjj i za to szacunek po wieki!
  • 0

budo_pedrovic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
A zebys wiedzial,ze trzeba byc przekozakiem. Nie kazdy jest zawodowym fighterem bjj, a pieniadze trzeba skads czerpac. Zreszta to swiadczy tylko o jego talencie,ze potrafi polaczyc dwie takie absorbujace sprawy.
Mam jeszcze pytanie, ile trzeba trenowac na niebieski pas?
  • 0

budo_mirahinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
ja slyszalem ze od dwoch lat jak ktos jest naprawde dobry ,nie wiem czy mam racje jak cos to poprawcie
  • 0

budo_paragorn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Kenjiro. Czyżbyś zapomniał że są u nas ludzie którzy Ciebie doskonale pamiętają? Poza tym zdażało się że ktoś od nas wpadał do Twojej sekcji, a od Ciebie do nas. No i do tego Ty sam nie zaniedbywałeś reklamowania siebie w sieci. Nie rozumiem Twoje reakcji. Czy coś co napisałem nie jest prawdą? Czy może coś jest dla Ciebie obraźliwe? I nie mam na imię Paweł.
Michal m. Napisałem o tym dlatego że ktoś pytał o frekwencję niebieskich pasków. Z kozactwem to nie ma nic wspólnego. A czy jest kozakiem? Myśle że biorąc pod uwagę, że w swojej pierwszej walce MMA wyszedł na zawodnika z licznymi zwycięstwami i Mistrza Polski full contact jiu-jitsu i go pokonał, jest.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???

Czyżbyś zapomniał że są u nas ludzie którzy Ciebie doskonale pamiętają?

np?

Czy coś co napisałem nie jest prawdą?

Powiedzmy. Z Twojej opowiesci o mnie wynika, jakoby po kilku miesiacach cwiczenia BJJ i kilku prywatnych lekcjach u Pawla - otworzylem grupe BJJ przestajac uczyc JKD.
Wlasnie, grupe w ISTNIEJACYM juz klubie, w ktorym od poczatku sie to BJJ cwiczylo,a nie jak niektorzy, ktorym wygodniej tak mowic, twierdza ze przestalem uczyc JKD i ucze BJJ. W klubie od samego poczatku w zakresie JKD cwiczy sie grappling na podstawie BJJ. Takzze moj kontakt z BJJ, zanim przyjechal Sal i zanim zostalem promowany na niebieski pas trwa juz blisko 5 lat...
I informuje wszelkie zainteresowane osoby (z Sarmatii rowniez) ze w moim klubie istnieja dwie grupy: JKD i BJJ (czyste, sportowe, bez uderzen i nalotow MMA). I nie zamierzam likwidowac zadnej kosztem drugiej. I takze, jak sugerowal Pan Matusiak na innym forum, nie przekwalifikowuje sie z instruktora JKD na instruktora BJJ :)

Mam nadzieje, ze watpliwosci rozwialem.


I nie mam na imię Paweł

A jak? Stylem wypowiedzi bardzo mi go przypominasz. Jednak skoro twierdzisz, ze Ty i Pawel Ziolkowski to nie ta sama osoba, to pewnie tak jest. I nie mam tutaj zadnych zlych zamiarow. Po prostu lubie wiedziec z kim gadam...
  • 0

budo_paragorn
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Teraz to już naprawdę przegiąłeś. :( Sugerujesz że ja to mój trener? Obrzydliwe. Najpierw na innym forum wszedłeś do tematu poświęconego naszej akademii i zacząłeś reklamować swoją sekcję, a teraz twierdzisz że nasz trener podszywa się pod własnych uczniów? Nie potrafisz zareklamować siebie w jakiś pokojowy sposób? Chywa w ogóle jesteś dziwną osobą. Poćwiczyłeś trochę BJJ, potem założyłeś klub JKD. W porządku, skoro to Cię interesowało. Ale teraz kreujesz się na instruktora BJJ. Dlaczego? Nikt Ciebie z klubu nie wygonił, z nikim się nie pokłóciłeś, więc gdzie ćwiczyc maiałeś gdyby Ciebie to interesowało. Taki dobry też nie jesteś, do naszych statrszych zawodników wiele Tobie brakuje, że o trenerze nie wspomnę. Po co więc założyłeś własną sekcję? Megalomania? Poćwiczyłeś pare miesięcy, wziąłeś pare prywatnych lekcji i potem pare treningów w ramach seminariów JKD. I teraz wielki z Ciebie trener BJJ? Jakubek ma rację że się z Ciebie śmieje.
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
:rofl:
  • 0

budo_gonzo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 434 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kielce
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Paragorn... dałes do pieca chłopie.

"sugerujesz że ja to mój trener" text roku.

Swoją drogą faktycznie styl twoich wypowiedzi ma coś z Boruty... bo ja wiem...
pzdr gnz
  • 0

budo_pedrovic
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
Paragorn, a wiesz moze czy trener przewidzial przygotowania do zawodow w Poznaniu? I kiedy wracasz na treningi ,bo chodza plotki ,ze niebieskie pasy zostaly wyrzucone z klubu. Chodze do Sarmati krotko ale chcialbym wiedziec ,czy jest sens wiazac sie z tym klubem czy isc do ATW, tam zebrala sie ponoc mocna ekipa.
  • 0

budo_lauferr
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 285 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???
obawiam sie ze mocnej ekipy, niezaleznie od tego co to za ekipa i gdzie trenuje moze nie interesowac trening z nowicjuszem ... ;) mocne ekipy trenuja z mocnymi zawodnikami, bo tylko to daje im mozliwosc rozwoju
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: Szkoły BJJ w trójmieście???

Ale teraz kreujesz się na instruktora BJJ. Dlaczego? Nikt Ciebie z klubu nie wygonił, z nikim się nie pokłóciłeś, więc gdzie ćwiczyc maiałeś gdyby Ciebie to interesowało. Taki dobry też nie jesteś, do naszych statrszych zawodników wiele Tobie brakuje, że o trenerze nie wspomnę. Po co więc założyłeś własną sekcję? Megalomania? Poćwiczyłeś pare miesięcy, wziąłeś pare prywatnych lekcji i potem pare treningów w ramach seminariów JKD. I teraz wielki z Ciebie trener BJJ?


Paragorn... usiądź spokojnie i przeczytaj to co napisałeś. Czy gdzieś Kenjiro porównywał siebie do jakichśtam zawodników? Nie. Faktem jest jednak to, że Joao Sal Rangel nadał Michałowi NIEBIESKI pas. Za gówno tego nie dostał. Pamiętaj, że bycie dobrym zawodnikiem i bycie dobrym trenerem to wcale nie musi być to samo (tutaj cytuję jednego z moich przyjaciół, który przegląda to forum - pozdrawiam :D ). Podważając autorytet Michała tak naprawdę negujesz decyzję utytuowanego czarnego paska z Gracie Barra...

A swoją wypowiedź kończysz powołując się na autorytet Jakubka... Nieładnie. :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024