Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rekawice i skarpety


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Rekawice i skarpety
Czesc, orientuje sie moze ktos z Was w takim sprzecie jak rekawice i skarpetki. Poszukuje NAJCIEPLEJSZYCH rekawiczek i skrarpet, maja byc uzywane do jazdy na nartach, dla osoby ktora bardzo szybko marznie. Cena PRAWIE nie gra roli jednak, nie przesadzajmy z rekawiczkami za 400zl.
pozdrawiam
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety
ze wojej strony polecam jako zimowe skarpety wyrób firmy MUND model himalaya, chlopie jak zalozylem tego sprzeta do biura to myslaem, ze mi nogi wyparuja z goraca :D pozniej testowane razem z butkami scarpa main na wycieczkach zimowych i cieplo jak w uchu :D

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


powyzej przykladowy link do sklepu netowego, gdzie to mozna wyrwac

ja osobiscie kupowalem w campusie w krakowie, wiec pewnie w innych miasatach tez sie da zakupic, aha numeracja typu 42-46 lub 35-39 czyli w miare rozcialgliwe wdzianka, fajne, ze maja sciagacz w polowie stopy, ktory trzyma skarpete, tak, ze nie wyglada jak zuzyta prezerwatywa po kilku godzinach aktywnowsci ruchowej :) szczerze polecam.

PS co do rekawic to ja nosze polarowe firmy point zero z materialu thinsulate 40 gramm, przywiezione z kanady, nie wiem czy ta firma rowniez u nas istnieje na rynku, niby polar, ale na narty jest extra, nieprzewiewne, cieple, po prostu miód.

pzdr


PP
  • 0

budo_mlodyraduh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 342 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety

thinsulate....niby polar


Thinsulate to nie polar. To taki zajebisty materiał wyprodukowany przez firmę 3M. Wiecej jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam ocieplaną tym kurtke i rękawice naprawde polecam ;) )

mlodyraduh
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety
Polecam rękawice firmy Zeiner, w bardzo atrakcyjnych cenach ma je na giełdzie na stegnach skle Bezdroża. są naprawdę zajebiste.

Jeszcze lepszy jest Extremites, al rękawice to wydatek ok. 230pln. Za tą cenę mas świetny design i Gore-tex XCR z super ociepliną.

Co do skarpet, to pewnie nadałby się jakiś model narciarski Rohner'a lub Bridgedale'a. A i tak najlepiej założyćdwie pary: coolmax+ x-static na spód i wełna z akrylem na wierzch.
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety

thinsulate....niby polar


Thinsulate to nie polar. To taki zajebisty materiał wyprodukowany przez firmę 3M. Wiecej jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam ocieplaną tym kurtke i rękawice naprawde polecam ;) )

mlodyraduh


ano racja, sorry za bledna informacje, ale nie zmienia to faktu, ze material zajebisty :D mea culpa....


pzdr


PP
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety

jak zalozylem tego sprzeta do biura to myslaem, ze mi nogi wyparuja z goraca

Hihihi, swoją drogą pomysł ubrania tego do biura też dość specyficzny, chyba, ze szefo przyciął koszta i nie grzeje. :wink:
  • 0

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety

thinsulate....niby polar


Thinsulate to nie polar. To taki zajebisty materiał wyprodukowany przez firmę 3M. Wiecej jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam ocieplaną tym kurtke i rękawice naprawde polecam ;) )

mlodyraduh

Maeriał jest dobry, ale solo za bardzo przewiewny. Mam z niego rękawice (Thinsulate 40 gram) i ponizej 10 st. C ZIMNO W ŁAPY. Ale jako ocieplenie powinno być oki - bo jest fajny w dotyku i cieply - jednak "za rzadki" i musi być dodana warstwa "wiatroszczelna".
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety

jak zalozylem tego sprzeta do biura to myslaem, ze mi nogi wyparuja z goraca

Hihihi, swoją drogą pomysł ubrania tego do biura też dość specyficzny, chyba, ze szefo przyciął koszta i nie grzeje. :wink:



grzeje, grzeje, bo to dobra firma, po prostu wpadlem sciagnac maile i mialem wiac w teren, ale sie przeciagnelo picie kawy :)

pzdr


PP
  • 0

budo_piter pan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: Rekawice i skarpety

thinsulate....niby polar


Thinsulate to nie polar. To taki zajebisty materiał wyprodukowany przez firmę 3M. Wiecej jest [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Mam ocieplaną tym kurtke i rękawice naprawde polecam ;) )

mlodyraduh

Maeriał jest dobry, ale solo za bardzo przewiewny. Mam z niego rękawice (Thinsulate 40 gram) i ponizej 10 st. C ZIMNO W ŁAPY. Ale jako ocieplenie powinno być oki - bo jest fajny w dotyku i cieply - jednak "za rzadki" i musi być dodana warstwa "wiatroszczelna".



a mi w tym cieplo, serio, nawet przy i ponizej -10oC, trza sie ruszac :paker: !


pzdr

PP
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024