Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ti-Spork gdzie w Polsce?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Ti-Spork gdzie w Polsce?
Gdzie można kupic u nas to przedziwne i przydatne chyba narzędzie? :)
  • 0

budo_kostek.ok
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
tak, są w drodze w większej ilości...
  • 0

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?

tak, są w drodze w większej ilości...


A jaka ORIENTEJSZYN cena? :) z "naleciałościami" (chociaz to może bez cła - ale jak wieksze ilości, to chyba nie)
  • 0

budo_piterm
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3170 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kto to wie...

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Drogie, obstawiam, że co najmniej 80zł. Na jakimś forum kilku gości się wkurzyło i sobie ze stalowej łyzki zrobili. Ogólnie fajna rzecz i warto w tereni zawsze mieć przy sobie. Ja sobie ostatnio sprawiłem tytanowy niezbędnik za punkty z 5+ (Plus GSM).
  • 0

budo_chichako
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
dyszka za dolara? No nieżle, bo cła na łyżki to chyba jeszcze nie ma.W detalu na Zachodzie to lekko ponad 8 dolarów. Jeśli z ceny hurtowej robi się osiemdziesiąt złotych to lepiej niż z benzyną.A głupie ludzie się dziwią zapominając,że tam to jeszcze stacje trzeba postawić.
  • 0

budo_fred
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 714 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wa-wa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?

dyszka za dolara? No nieżle, bo cła na łyżki to chyba jeszcze nie ma.W detalu na Zachodzie to lekko ponad 8 dolarów. Jeśli z ceny hurtowej robi się osiemdziesiąt złotych to lepiej niż z benzyną.A głupie ludzie się dziwią zapominając,że tam to jeszcze stacje trzeba postawić.


A w czym problem? Przeciez mozna sprowadzic sobie samemu, a nie narzekac, ze ktos sprowadza i jeszcze smie na tym zarabiac. Latwo jest krytykowac, trudniej samemu sprobowac prowadzic biznes.*














* nie, nie jestem adwokatem Pitera :D
  • 0

budo_adamluczak
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 315 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poland

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Ano taki kraj : narzekaczy ...

A zeby nie bylo off topa : ja tam zawsze z Pitar'owych cen bylem zadowolony :D

Adam
  • 0

budo_kostek.ok
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?

dyszka za dolara? No nieżle, bo cła na łyżki to chyba jeszcze nie ma.W detalu na Zachodzie to lekko ponad 8 dolarów. Jeśli z ceny hurtowej robi się osiemdziesiąt złotych to lepiej niż z benzyną.A głupie ludzie się dziwią zapominając,że tam to jeszcze stacje trzeba postawić.


To załóż Men konkurencyjną firmę to zobaczymy jak długo będziesz konkurencyjny i ile pociągniesz :nie:
  • 0

budo_chichako
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
1. Najmocniej przepraszam wszystkich obrońców Pitera. Co ciekawsze to nie On poczuł się wywołany do odpowiedzi. I słusznie- bo ceny nie podał Piter tylko zasugerował jeden z forumowiczów.
2. Od Pitera kupowałem stridera i nie narzekałem ani wtedy ani teraz.
3.Nie będę sprowadzał łyżek i nimi handlował.
4. Nadal uważam ,że mam prawo do własnej opinii w każdej sprawie oraz mam także prawo do tejże opinii wyrażania. Nawet jeśli nie otworzę własnej firmy, która nie wiadomo jak długo pociągnie. I nawet jak będzie to przeszkadzało żarliwym obrońcom kogoś kogo to nie dotyczy.
  • 0

budo_chichako
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
PS
Fred własny biznes prowadzę od 1982 roku i jakoś mi idzie, więc to chyba nie takie trudne mimo moich uwag na temat przelicznika dolara. Pozdrawiam
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Dobra, jak robimy dym to i ja dorzucę swoje 3 grosze:

ZA:
- koszt rzeczy sprowadzonych z USA potrafi wzrosnąć nawet drukrotnie, o czympisał gość na forum o fotografi, kiedy jego sprzęt dorwali celnicy,
- za łyzkę i może i nie ma cła, ale jak się sprowadza hurtowo, to nasi kochani urzednicy na pewno coś dołożą żeby nie było za tani,
- podaż i popyt określa cena, a że w chwili obecnie jest tylko jedno źródło Ti-sporków w Polsce, to cena może być bardzo wysoka,

PRZECIW:
- tu na forum są święte krowy sprzedaży, gdzie wypomnienie ceny może spodowdować, że zostanie się obrzuconym błotem.
  • 0

budo_chichako
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Nie chcę robić dymu. Mam tylko głębokie poczucie,że osoby, które się wypowiadały w obronie kogoś kto nie został zaatakowany, osoby, które w dyskusji uzywają argumentów z tą że dyskusją nijak niezwiązanych /załóż własną firmę, sprzedawaj sam itp/ nie mają żadnego prawa aby decydować o treści mojej wypowiedzi. JA uważam,że przelicznik 10 żł za dolara jest wysoki i nie widzą żadnego powodu aby to ukrywać.Wolno mi?
A czy tak musi być? Ja stosuję kurs NBP i jakoś nie dokładam.Może wynika to ze skali "interesu". Ale to znowu moja osobista opinia wynikająca ze skromnego 23 letniego doświadczenia.
  • 0

budo_chichako
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Nie chcę robić dymu. Mam tylko głębokie poczucie,że osoby, które się wypowiadały w obronie kogoś kto nie został zaatakowany, osoby, które w dyskusji uzywają argumentów z tą że dyskusją nijak niezwiązanych /załóż własną firmę, sprzedawaj sam itp/ nie mają żadnego prawa aby decydować o treści mojej wypowiedzi. JA uważam,że przelicznik 10 żł za dolara jest wysoki i nie widzą żadnego powodu aby to ukrywać.Wolno mi?
A czy tak musi być? Ja stosuję kurs NBP i jakoś nie dokładam.Może wynika to ze skali "interesu". Ale to znowu moja osobista opinia wynikająca ze skromnego 23 letniego doświadczenia.
  • 0

budo_kostek.ok
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Janów Podlaski

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Ajtam Panowie po co od razu się bulwersować i to w ostatnim dniu w tym roku .
Ja też prowadzę jakąś działalność bo przecież jeść trzeba , jak klijent mi wyskakuje że jestem za drogi to mu od razu wskazuje kilka tańszych na krótką metę konkurencji , a po pierwsze tu chodziło o konkretną łyżke czy tam widelec i dla tego został w to wplątany Piter bo on tylko narazie tym dysponuje.
Po drugie primo to Piter ma trochę więcej taktu od co nie których i odemnie też bo nie wiem po chuj ja się drugi raz odzywałem jak ktoś pytał konkretnie i konkretną odpowiedz dostał i tylko tym niepotrzebnie ciśnienie komuś jak widać podniosłem.
Po trzecie primo to przecież wiadomo że ta łyżka nie kosztuje w stanach 8$ bo do niej trzeba doliczyć koszty przesyłki ,zawracanie dupy związane z załatwianiem,inwestycję która może gdzieś wyparować,później powiadamianie i odesłanie klijentowi sprzętu wraz ze znów zawracaniem dupy a to zajmuje trochę czasu a czas to pieniądz i wiadomo że im tych dolarów coś więcej kosztuje to tańszy dolar bo jak by tak nie było to podałbym temu co pytał swoje namiary bo matką teresą z kalkuty nie jestem.
A po czwarte primo to już dajcie spokuj z tym tematem bo mamy wolny rynek i sylwestra dzisiaj więc proponuje napić się lub przyjarać lub się zesrać jak kto woli lub sobie tej łyżki poszukać w mongolli za bodajże forinty ,stotinki lub kopiejki bo mongolia to chyba na wschodzie jest .
A i po następne primo to każdemu zdarzyć się może coś debilnego napisać i z mojej strony sorki dla jeszcze o tej porze czujących się pokrzywdzonymi :wink:
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
Dokladnie, jesli uwazam ze za drogo, albo nie moge sobie pozwolic, to szukam z innego zrodla.
  • 0

budo_chichako
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
nie zdążyłem jak Kostek w ostatnim dniu roku, ale za to w pierwszym nowego życzę wszystkim aby ten nowy był lepszy od poprzedniego i abyśmy mieli tylko takie problemy jak cena łyżki.
Serdecznie pozdrawiam moich rozmówców
  • 0

budo_gkozi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 910 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ti-Spork gdzie w Polsce?
a ja dorzucę jeszcze kamyczek - często w dziale giełda pojawiają się komentarze osób [innych niż sprzedająca] typu "prawdziwa okazja", "ludzie brać !!" , "bardzo niska cena" , "szkoda że nie mam kasy" itp. itd. - mnie to osobiście irytuje , wygląda sztucznie i ... nieuczciwie

jak sądzicie?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024