Skocz do zawartości


Zdjęcie

PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
61 odpowiedzi w tym temacie

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

10 razy bardziej kontrowersyjny byl wynik walki silva - hunt niz tej.
B.


Chlopaki czytajcie ze zrozumieniem.
  • 0

budo_korniko
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 263 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:koszalin/szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
ZLODZIEJE!!! ZAJEBALI ARONIE ZWYCIESTWO!!!
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
Cro Cop powinien troche odpoczac, zrobic sobie mala przerwe! Hunt zasluzyl na wygrana!Fedor bez 2 zdan jest najlepszy... jest piekielnie szybki i do tego ma powalajacy cios! Zulu chyba byl troche zawiedziony :)
Pawel zdecydowanie lepszy od Alexa no ale coz...
Crazy Horse fajny blazen... podobalo mi sie jak zrobil wejsce w nogi sedziemu :twisted:
Arona wedlug mnie powinien wygrac!
  • 0

budo_ghostnet
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jesteś??

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
Cro Cop powinien troche odpoczac, zrobic sobie mala przerwe! Hunt zasluzyl na wygrana!Fedor bez 2 zdan jest najlepszy... jest piekielnie szybki i do tego ma powalajacy cios! Zulu chyba byl troche zawiedziony :)
Pawel zdecydowanie lepszy od Alexa no ale coz...
Crazy Horse fajny blazen... podobalo mi sie jak zrobil wejsce w nogi sedziemu :twisted:
Arona wedlug mnie powinien wygrac!
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
silva przez całą walke był dużo bardziej aktywny= próbował skończyć walke.

Pawel zdecydowanie lepszy od Alexa no ale coz...


????????
przez całą walke Alex był spokojny, opanowany. Kontrolował cała walke, oprócz tej próby balachy Nastuli, z której wyszedł spokojnie bez problemu. był lepszy i wygrał zasłużenie.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

Kontrolował cała walke

to mi sie podoba - zwlaszcza w klinczu nie? mial pelna kontrole nad byciem rzucanym ;)
  • 0

budo_rip
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 414 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:RIP

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
silva nie pokazał specjalnie niczego, a szkoda. był aktywniejszy i cos tam sie starał robic w stójce..ale to walka mimowszystko na lekki plus dla Arony.
  • 0

budo_niedziel
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2844 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ze wsi jestem
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

walka Crocop - Hunt... Nie wiem co sie z Mirkiem ostatnio dzieje ale az zal patrzec, wygladal jakby odpadl kondycyjnie juz po pierwszej rundzie, caly czas sie cofal, prawie nie mial inicjatywy, fakt wsadzil pare razy HK ale bez wyraznego efektu... dobra walka hunta.

Mirko konczy kariere ( z sherdoga ):

"I think I have enough. I beat the guy for three rounds, he got more from me on the head than in his entire career, but judges destroy me like that. Unbelievable...
After the match I talked with representative of Pride Matushika Kawabatom, who said that Hunt was completely inferior, except for few punches in the second part of the first round... Did judges even watch my fight? Ask me, if I will continue? No, I won't. It has been enough, I have more than 30 years, I paid everything with my blood, it's enough... It's really enough. I really need to consecrate on my wife and kid more, I don't remember the last time I was home for New Year. I know you will put this on tommorow news, but that is it, it's enough!'


widzielm juz wszystkie walki i musze powiedziec, ze jestem troche rozczarowany poziomem. Kiedys bylo lepiej.

silva-arona
werdykt dyskusyjny, ale w stujce lepszy silva i to dlatego. japonce oceniaja, to tak a nie inaczej, czyli w parterze mozesz zadziec, ale jak jestes agresywniejszy, lepszy w stujce to bedziesz mial zwyciestwo.

nastek-rusek
lepiej niz myslalem. ale jak patrzylem na Pawła, to widzialem, ze po prostu mu brakuje doswiadczenia w walce w parterze. konkretnie:
1. jest zbyt "fizyczny", nie trzeba caly czas sie napinac.
2. wpiął się za plecy i chciał robić balache. to wychodzi jak ma przeciwnik gi i to raz na 10 prób. to jest niepewna technika.
3. kombinował zza pleców zamiast po prostu bić wtedy jak najwięcej.
4. co mi się najbardziej rzuciło w oczy: była taka sytuacja, gdy sam wszedł w garde! zamiast zrzucic nogi alexa na bok :(

Ale mimo tego musze powiedzieć, że zaimponował mi swoją postawą i umiejętnościami. Jest coraz lepiej, a niedługo będzie najlepiej :-)

Zastanawiam się też, czy nie lepiej byłoby, żeby zamiast tych 106kg ważył 100 i więcej nad kondycją popracował.

walka sakuraby mi się nawet podobała, ale jak popatrzyłem na jego uszy to ją wyłączyłem ;) :lol:
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

to mi sie podoba - zwlaszcza w klinczu nie? mial pelna kontrole nad byciem rzucanym

ale te rzuty to nie było nic szczególnego, dającego dużą przewage nastuli. alex wyszedł z wszystkich zagrożonych pozycji bez problemów, przetoczył Nastule, miał dosiad i plecy.
w parterze i w stójce wyraźnie lepszy technicznie był Alex. Jedynie w klinczu górował Paweł.
Ale i tak dobra walka w wykonaniu Pawła. Tylko moim zdaniem za bardzo spina sie w perterze. Jak tak dalej pójdzie, i Nastula bedzie dostawął takich przeciwników to skonczy z wynikiem 0-5.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

ale te rzuty to nie było nic szczególnego, dającego dużą przewage nastuli.

8O to ze dwa razy po tych rzutach mial plecy Alexa to jest nic? 8O to ja nie mam wiecej pytan....
W stojce lepszy Aleks? W ktorym momencie ja sie pytam? Nastek swietnie trzymal dystans, trafial celniej.
poza tym stwierdzam ze Aleks jest jak najbardziej w zasiegu Nastka, sadze ze moglby go pokonac tak naprawde.
Pozdrawiam
  • 0

budo_believer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

to ze dwa razy po tych rzutach mial plecy Alexa to jest nic?

ok, ale po pierwszym sprowadzeniu Pawła i wejściu za plecy Alex od razu wyszedł na góre do gardy. Za drugim razem próba balachy ale do odklepania jeszcze było daleko.
W parterze lepszy Alex - takie jest moje zdanie.

W stojce lepszy Aleks? W ktorym momencie ja sie pytam? Nastek swietnie trzymal dystans, trafial celniej.

W stójce lepszy Nastula?? No nie wiem. Może ktoś inny sie wypowie na ten temat. Wg mnie gorszy, technicznie duzo gorszy ale w porównaniu z pierwszą walką z Mino dużo lepiej.
I mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej. :D
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

caly post

1. po pierwszym sprowadzeniu Nastek od razu zaczal przechodzic do balachy, wiec to nie Aleks mu wyszedl a on sam sie zsunal
2. przy balaszce blokowal reke Aleksa swoja noga- przeszkodzily liny bo nie mial jak tej nogi zabrac.
3. W stojce gorszy technicznie? ee? ze swoim wyczuciem dystansu, waleniem z kontry itd? To ostatnia rzecz jaka bym stwierdzil na temat nastkowej stojki.
Pozdrawiam
  • 0

budo_kosiniak
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 51 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

I mam nadzieje ze bedzie coraz lepiej. :D

oby nie było za późno
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
ja przede wszystkim gratuluje nastuli. naprawde dobrze sobie radzil, ale zabraklo troche szczescia i obycia w pride...

hunt-mirko
nie dziwie sie wscieklosci mirka, ale fakt jest taki ze hunt ma leb nie od parady. ja szczene zbieralem z ziemi jak zobaczylem hk (bodajze w ostatniej rundzie) ktory wiekszosci zawodnikow urwal by leb... a hunt ruszyl po nim do ataku 8O
mirko nie blyszczal w tej walce bo hunt byl po prostu nie do zatrzymania...

silva-arona
arona moze czuc sie oszukany, ale takie decyzje juz widzielismy nie raz w walkach bokserskich. jak chce sie wygrac walke o pas to trzeba zdetronizowac mistrza, pokazac ponad wszelka watpliwosc ze jest sie lepszym... ja to sobie tak tlumacze

goscie tacy jak thompson, zulu , giant silva to jedna wielka pomylka... jak karykatura akebono i sapp w k1

czy ktos moze wie o co chodzilo w "przedstawieniu" po walce yoshidy z ogawa ? bo ja nie mam pojecia :>
  • 0

budo_aviator
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków, jednak Kraków :)

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

czy ktos moze wie o co chodzilo w "przedstawieniu" po walce yoshidy z ogawa ? bo ja nie mam pojecia :>


...no w wolnym tłumaczeniu to mniej więcej chodziło oto, że wielki mistrz pokarał zuchwałego adepta psując mu nogę...-a ten niepokorny zrozumiał naukę i już wie, że być może jeśli więcej nad sobą popracuje - to z tej kostki wyrośnie mu trzecia noga. Musiał się jeszcze dopytać czy będzie rosła od stopy, czy od dupy.

Może coś pokręciłem, sorry - ale mój japoński jest jeszcze ciut nie doskonały.
  • 0

budo_singlaub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

Arona walczył na zasadach ADCC :) . Silva był bardziej agresywny i ciągle szedł do przodu.
Ale wciąż za mało- za duży respekt dla sprowadzeń Arony. Pare razy świetnie obronił się przed parterem. Arona po zejściu do parteru robił to co w większości jego walk - leżał i czekał na wymuszenie decyzji. Zawodnik, który walczy aby odebrać pas aktualnemu posiadaczowi pasa musi zrobić coś więcej. Starać sie skończyć walke. Według mnie Silva wygrał sprawiedliwie.

Co do tego leżenia to silva też mógł atakować schodząc do parteru. Takie okopywanie nóg to też pasywnośc. Arona w takiej sytuacji raczej nie wstawał tylko próbował wiązać nogi silvy i obchodzić jego gardę.
Poza tym w bocznej arony silva tylko leżał i kwiczał. To kolanko na głowę z bocznej było genialne, w tym momencie prawie się czuło wygraną arony. ;)

Natomiast w pełni się zgadzam że arona pokazał za mało żeby móc odebrac tytuł.
  • 0

budo_ahwar
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sosnowiec

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
MOze Arona nie byl na tyle lepszy zeby odebrac pas Silvie ale jednak byl lepszy w tej walce. Jesli mialbym sedziowac i bylaby to walka o pas dalbym zwyciestwo Silvie, ale jesli bylaby to walka za darmo wygrana bym dal Aronie.
  • 0

budo_3czwarte
  • Użytkownik
  • Pip
  • 30 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
Nie ukrywam, że sympatyzuję z Aroną. Moim zdaniem naprawdę wygrał walkę. Nie dał sobą pomiatać w stójce, a sporo lepszy był w parterze -- sprowadzenia, pozycje boczne -- wszyscy widzieli, wszyscy pisali. Dla mnie Arona okradziony, choć jak mówię -- to jeden z moich ulubieńców :)
Mnie się też podobała walka Gianta (Jeeezu, tak brzydkiego człowieka nie widziałem w życiu :) ) i Thompsona -- zaimponował mi. Był szybki, agresywny i zdecydowany. I kurewsko mocny. Nie widziałem jego innych walk, ale chętnie obejrzę.
Walkę Nastka już komentowałem gdzie indziej.
Fedor po prostu wymiótł. Nie lubię go jak cholera, ale sprał Zulu jak bajtla :)
Liczyłem też trochę na Ogawę, ale przegrał. Krazy Chuj -- blazen i frajer. Az szkoda, ze nie dostal Thompsona albo Fedora :twisted:
Tyle komentarza. Reszta walk nie aż tak ciekawa, jak dla mnie.
  • 0

budo_jerryisback
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 291 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kosh/wwa
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)

i Thompsona -- zaimponował mi. Był szybki, agresywny i zdecydowany. I kurewsko mocny. Nie widziałem jego innych walk, ale chętnie obejrzę.


taaa polecam walke z alexem :wink: tez byl szybki i zdecydowany :lol:
  • 0

budo_maciekkapec
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 404 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tychy
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: PRIDE ITADAKI- komentarze (SPOILERY)
Uważam, że wynik walki Silva vs Arona jest jak najbardziej prawidłowy. Czy ktoś jeszcze oprócz mnie prosił o jakiegoś stompa czy skok na muzg w stylu Chute Boxe gdy Silva okopywał nogi Arony ?:D

Wanderlei jest Mistrzem i tak bedzie, rozwali Arone także w trzecim starciu , bo Arona napewno go nie znokautuje, a tym bardziej nie podda... nikt nigdy nie podda Silvy !
Pozdrawiam

PS Arona wyglądał jakby se coś chlupnoł przed walką :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024