Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zapisać się?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Zapisać się?
Witam! Przez ostatnie działania dresów i utraty 3 telefonów i w sumie ponad 3000zł w tym roku zmobilizowałem sie do praktyk moich zainteresowań od małego tzn sztuk walki :) Jak dotąd nic nie trenowałem. Problem w tym że chodze do prywatnej szkoły i po lekcjach niemam na nic siły ani czasu. niedawno wybrałem sie na trening shidokan i bardzo mi sie podobało.. problem z tym że jest 3 razy w tygodniu o 18.30 a musze jeszcze jechać tam 40 minut a trening trwa poltorej godziny. Tak wiec wracam do domu na okolo 21 i jestem juz kompletnie wykonczony. Zrezygnowalem z tych treningow ale zauważyłem że to dla mnie duża strata. Szczegolnie w perspektywie tego że mieszkam na mokotowie i ciagle ktos chce mnie z czegos opiepszyc gdzie sie nie rusze :/ Pare dni temu odkryłem że kołomnie, praktycznie 5min na piechte mam szkołe taekwondo. Problem w tym że kosztuje to 200zł za 2 treningi 1-no godzinne tygodniowo.. Z tym że są to zajecia indywidualne w godzinach ktore idealnie mi pasują. Pomimo że są to zajęcia indywidualne wydaje mi sie że jest to bardzo drogo licząc że na karate shidokan placiłem 100zł za 3 treningi tygodniowo po 1.5godz. Co sądzicie?
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
A wiesz, kto jest tam trenerem i jakie to jest tkd?
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Małgorzata Gutkowska IV DAN
TKKF
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?

Witam! Przez ostatnie działania dresów i utraty 3 telefonów i w sumie ponad 3000zł w tym roku zmobilizowałem sie do praktyk moich zainteresowań od małego tzn sztuk walki :) Jak dotąd nic nie trenowałem. Problem w tym że chodze do prywatnej szkoły i po lekcjach niemam na nic siły ani czasu. niedawno wybrałem sie na trening shidokan i bardzo mi sie podobało.. problem z tym że jest 3 razy w tygodniu o 18.30 a musze jeszcze jechać tam 40 minut a trening trwa poltorej godziny. Tak wiec wracam do domu na okolo 21 i jestem juz kompletnie wykonczony. Zrezygnowalem z tych treningow ale zauważyłem że to dla mnie duża strata. Szczegolnie w perspektywie tego że mieszkam na mokotowie i ciagle ktos chce mnie z czegos opiepszyc gdzie sie nie rusze :/ Pare dni temu odkryłem że kołomnie, praktycznie 5min na piechte mam szkołe taekwondo. Problem w tym że kosztuje to 200zł za 2 treningi 1-no godzinne tygodniowo.. Z tym że są to zajecia indywidualne w godzinach ktore idealnie mi pasują. Pomimo że są to zajęcia indywidualne wydaje mi sie że jest to bardzo drogo licząc że na karate shidokan placiłem 100zł za 3 treningi tygodniowo po 1.5godz. Co sądzicie?


Jeśli twoją motywacją do chodzenia na treningi ma być obrona przed dresami, to proponuję kupić pistolet...tak na dobry początek, gdyż zanim się czegoś porządnego nauczysz to minie z rok, dwa, co można przeliczyć u ciebie na stratę kilku innych telefonów :wink:
Poza tym zajęcia w toku indywidulanym mogą byc uzupełnieniem normalnych treningów, a nie mogą stanowić podstawy twojej znajomosci tkd. Poszukaj jakiejś normalnej sekcji, wyluzuj ze szkołą, nowa amtura i tak jest kicha i nie warto się uczyć, chyba że zdajesz Międzynarodową...to zmienia postac rzeczy i wtedy to wogóle kup sobie pistolet bo na treningi nie będzie czasu. Mam nadzieję, że po naświetleniu sytuacji podejmiesz słuszną decyzję :wink:

Pozdro
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
pistolet zbyt drastyczny. Pozatym nie chodzi o nauke tylko o czas ktory spedzam w szkole. 4 razy w tygodniu koncze lekcje po 17 i jeszcze troche prac domowych itp musze porobić. To jak sądzicie?
  • 0

budo_thanes
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 495 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sigil

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
rip, za przeproszeniem, co ty pierdzielisz? Edukacja przedewszystkim! "Wyluzuj ze szkołą" to nie jest najlepsze wyjście. Bo jak się wyuczy teraz, tak bedzie procentować na przyszłość. sorry za offtopa ale nie mogłem się powstrzymać.
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
patrzac na stronke- duzo machania w powietrze, wyskoki, nogi na poziomie glowy przeciwnika,kata jakies....
Ty, na pewno nie masz jakiegos kolegi co by Ci klameczkle opchnal? a moze cos na allegro wyszukasz? :twisted:
w wawie miekszasz,to masz roznych sekcji od groma.i to takich, co raczej na pewno sa bardziej sensowne niz to TKD.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Widzę Macias że jakby coś w necie nie istniało to rzeczywiście tego nie ma :)
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
no tak ale taekwondo mam pod domem a w okolicach nic niema :/ najblizsze mam aikido jeszcze 20 min na piechte od domu. ale to chyba nie lepsze :/
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Stary, nie namawiam tylko dlatego żeby nie mozna mnie było posądzić o stronniczość (patrz strona w podpisie). Musisz wybrać sam na co pójdziesz i co ci najbardziej odpowiada. Nikt ci nie zagwarantuje że jakaś sekcja na pewno ci sie spodoba i że jej nie zmienisz.
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
no tak a sądzisz ze to taekwondo sie opłaca? przynajmniej wiem ze bym chodził bo mam pod domem. Ale 200zeta za zajecia indywidualne 2 godz w tygodniu? i czy to mi sie przyda?
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
dodam ze potrzebuje sztuki walki nie na zawody ale tak dla praktycznego zastosowania jej i tak dla rozrywki bo złapałem zajawke na sztuki walki :)
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Nie pytaj sie mnie o coś takiego jak opłacalność. Jak mieszkasz blisko to zejdź na dół tuż przed zajęciami, powiedz o co ci chodzi, dlaczego tak a nie inaczej. Sam zdecydujesz.
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
ale niechce chodzic na taka typowo "gangsterska" jak np Krav maga. Ogladałem treningi i widziałem ze wiecej osob ktorzy tam byli to chyba chca robic komus krzywde a nie sie bronic i szkolic pod kontem SZTUKI walki :D bałem sie wogule z nimi trenować. Wole cwiczyc z porzadnymi ludzmi porzadna sztuke walki ale przy okazji użyteczną w praktyce.
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
albo pochodze przez miesiąc i zobacze jak to jest i tyle. Ale nawet nie umiem tego porownac bo nie trenowalem raczej niczego w tym stylu jak dotad oprocz shidokanu troche.
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Ile trenowałeś shidokan?
  • 0

budo_macias
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 932 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Stary,jak szukasz tylko gdzies kolo siebie to jest bez sensu.
"gangsterska" sztuka/system->OMG 8O
ale domyslam sie o co chodzi,ze treningi sa brutalne,nastawione na wygrana w ew.starciu itd.
no to Ciebie zmartwie, jak chcesz sie nauczyc czegos praktycznego a boisz sie bardziej kontaktowych treningow to ciezko to bedzie pogodzic.
Aikido odpusc,juz lepsze bedzie to TKD.

IRA- wybacz,ale to co zobaczylem na stronie jakos nie wyglada na sekcje typowa dla osoby,ktora chce sie nauczyc bronic na ulicy.
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
IRA w sumie mniej niz miesiąc. Chodzi o to ze na krav mage chodzili ludzie z ktorymi niezbyt miło mi sie trenowało.. moze to akurat mi sie tak przytrafiło ale tam byle bandzior z ulicy przychodził na treningi.
  • 0

budo_szymon247
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 267 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?
Shidokan na serio był fajny ale niewiem czy jest sens chodzić jezeli tygodniowo moge być max na 2 z 3 treningow tygodniowo a i tak wtedy na nic juz bym niemial czasu
  • 0

budo_ira
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1243 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Zapisać się?

...IRA- wybacz,ale to co zobaczylem na stronie jakos nie wyglada na sekcje typowa dla osoby,ktora chce sie nauczyc bronic na ulicy.


A gdybyśmy tak nie mieli wogóle strony, to pewnie doszedłbyś do wniosku że nas po prostu nie ma :wink: .
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024