Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zabawne wpadki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

budo_aphte
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Zabawne wpadki
Czy zdarzyły Wam się jakieś zabawne wpadki, np. na treningu?
Opowiedzcie, pośmiejemy się razem :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P :lol: :P
  • 0

budo_brisban
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:I znow wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
Moze zaczniesz.
  • 0

budo_qwert_il
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk/Iława
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
mam nadzieje ze tu nie chodzi o bąki i te sprawy ;)
na zawodach kiedyś była śmieszna sytuacja, że sędzia oberwał woreczkiem ktory sie zuca na mate by przerwać walke bo czas sie skończył :D sędzia troche sie zdziwił :P
no a poza tym kiedyś byłem lekko spóźniony i szybko wbiegłem do szatni a potem na sale i sie okazało że założyłem spodnie na lewą strone :P . dobrze ze nie widać dużej róznicy :P
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
O! w tym temacie to ja się mogę rozpisać...zacznę z grubej rury. Mianowicie na moim ostatnim egzaminie przed szanowną koreańską komisją, na pytaniu teoretycznym(zadane pół na pół w języku niemieckim i koreańskim, obydwa języki nie są moją mocną stroną), nie przypomnę sobie teraz czego ono dotyczyło, ale liczy się co zrobiłem, koledzy z boku próbowali mi podpowiadać, ale jedyne co słyszałem od nich to słowo "flaga", no to jako, że byłem trochę zestresowany i zagubiony zrobiłem "do flagi"(ręka na sercu i takie tam), cała sala pełna powaga, kupa rodziców i obserwatorów pełna konsternacja, natomiast mój trener, który stał za komisją nie mógł wytrzymać ze śmiechu...do dziś nie może wytrzymać ze śmiechu jak się o tym wspomnie, ale przynajmniej jest co wspominać :lol: wkońcu zrozumiałem o co im chodziło i odpowiedziałem na pytanie, ale było ciężko heh

Innym razem prowadziłem rozgrzewkę i ktoś mi zwrócił uwagę, że miałęm spodnie od doboku tył na przód, nie wypadało przerywać z tego powodu rozgrzewki, jednak ta myśl mnie prześladowała i kiedy pokazywałem jedno ćwiczenie skręciłem sobię kostkę, bardzo, bardzo poważnie, to było w styczniu a tą kostkę czuję do dziś dzień, że jest coś nie tak i to pomimo rehabilitacji.

Jak sobie przypomnę więcej to napiszę, a póki co tyle przychodzi mi do głowy. A działo się na treningach dużo więcej heh
  • 0

budo_unicorntkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 45 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nowy Dwór Mazowiecki

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
W śmiesznych sytuacjach to może to, że zapomniałam pasa :P I że niedaleko od hali do domu mam - no to wybiegłam i szybko do domu. Dopadłam domofon w kilka minut później, miała takie nieszczęście, że odebrał mój starszy brat, który nie dość dobrze rozumie przez domofon :P Mówie: "Znieś mi pas! Szybko!" "Co mam zrobić???" i tak kilka razy w końcu się wkurzyłam i krzycze "PAS!!!!" Całe podwórko na mnie się gapi :P Dobra z czwartego piętra otwieraz się okno i leci mój pas... niestety wpadł w kałuże :P całe szczęście jednak w torebce :P Dobra - biegne z powrotem ;) W szatni szybko szybko, bo na mnie trener czeka :P Zawiązałam go zbyt mocno... wchodze szybko na sale... rozpoczęcie treningu... a trener: "No to bieg w kółku" :) :) :) to było coś strasznego... ale potem jak się z tego ryliśmy ;)
  • 0

budo_raju
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 237 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
Raz na treningu mieliśmy takie dziwne cwiczenie- kolega oplata moje biodra swoimi udami i krzyzuje nogi z tyłu (wszystko jest mniej wiecej zobrazowane na rysunku, niskich lotow niestety ;) ) ja chwytam go lekko powyzej bioder, on jest skierowany twarza do ziemi i musi sie wybijac z rak w powietrze, wtedy ja musze odpowiednio mocno go podciagnac do gory, utrzymujac razem z nim rownowage ( w tym samym czasie poruszamy sie do przodu).
Dołączona grafika
Wybijam go w gore i niestety sie poslizgnalem w momencie kiedy kolega byl w odbiciu i unosil rece do gory :-) Ja polecialem na plecy a jego wybiło w powietrze (dodam, ze kazdy z nas wazy cos powyzej 90 kg huk byl niesamowity. Trener mało co się nie popłakał ze śmiechu. Jest jescze mnóstwo przypadków jak sobie coś przypomne to dopisze.

Pozdr.
  • 0

budo_sh4rk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki

...Wybijam go w gore i niestety sie poslizgnalem w momencie kiedy kolega byl w odbiciu i unosil rece do gory :-) Ja polecialem na plecy a jego wybiło w powietrze (dodam, ze kazdy z nas wazy cos powyzej 90 kg huk byl niesamowity...


ałłła, biedny kolega :-)

Co do tematu.
Ja osobiście nie miałem żadnej zabawnej wpadki, ale mogę napisać wpadkę mojego qmpla...

Prawie koniec treningu, teoria. Trener zapytał może z trzy osoby i podchodzi do w/w qmpla :wink: Trener zadał pytanie (mniejsza oto jakie)... krótka cisza i nagle słychać bardzo głośnego i bardzo długiego B Ą K A :lol: Trener myślał, że to było specjalnie (hihihi) i każe qmplowi zrobić 10 pompek.

Trener:"Hana"
Qmpel:"Pruuuuuut"
Trener:"Tul"
Qmpel:"Pruuuut"
Trener:"To było specjalnie ?"
Qmpel:"Nie"
Trener:"Set"

Wszyscy w brecht :D
Pewnie coś przekręciłem, ale co tam :P


P.S. Zazdroszczę wam jednego. Dobrze, że nie czuliście tego smrodu :)
  • 0

budo_swider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
u nas na egzaminie padaja typowe pytania:
Kto jest tworca taekwon do?
- general czokapic
Kto stworzyl Taekwondo?
- pan Bóg
Jakie wymiary ma mata?
-6x8

jak sobie jeszcze cos przypomne to napisze
pozdro
  • 0

budo_morphy
  • Użytkownik
  • Pip
  • 43 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
u nas sie ostatnio dużo nie działo, ale jedna rzecz to był zgon.

Koleś przyszedł na trening, normalnie ubrany, nawet nie ubrał jakichś luźnych spodni, tylko wszedł w wycierakach. Prosił trenera, że on chce tylko zobaczyć dzisiaj tak o jedną lekcję, a na następną przyjdzie w dresie. Dobra, ćwiczymy. Stoimy se wszyscy i trzeba było zrobić wykop ponad głowe (komu wyjdzie :D ), trener sprawdzał jak wysoko komu sie uda podnieść. Jest kolej tego kolesia, stał tak że było widać troche jego plecy i... podnosi noge, a tu słyszymy "krachh!" patrzymy, a mu spodnie na dupie pękły!
Kumpel zaczął pierdzieć ze smiechu :D

a tego kolesia już więcej nie widzieliśmy na treningu :twisted:
  • 0

budo_piter_itf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
jak bylem na obozie w te wakacje i byl egzamin na zakonczenie..trener pyta kumpla ktory na belke zdawal..skad "pochodzi" taekwon-do..kumpel tak sie zestresowal ze zacazal mowic ze z chin..z azji..japoni..trener-egzainator nie wytrzymal i puscil text..czyli chcesz powiedziec ze tkd to chinska sztyuka samoobrony z japonskiej wyspy oki?? kumpel odpowiedzial z duma i pewnoscia..tak!!..zapadla cisza..a pozniej megasmiechawa :D ..
  • 0

budo_marta-tkd
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
Ja osobiscie nie mialam zadnej wpadki, ale kiedys kolezanka (nie z mojego klubu) opowiadala mi jak na zawodach kiedy zucali na zakonczenie walki, to sedzia dostal w leb i krzknal

··· K***A, CO JEST?···

To bylo genialne! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :) :) :) :) :) :) :) :)
  • 0

budo_maciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
nigdzie nie moge znalesc filmu ''najlepsi z najlepszych'' ogladalem wszystkie czesci i uwazam ze jest za***** :roll: :)
  • 0

budo_struś
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki

nigdzie nie moge znalesc filmu ''najlepsi z najlepszych'' ogladalem wszystkie czesci i uwazam ze jest za***** :roll: :)

Ja przepraszam za offtop - ale to jest taka zabawna wpadka ?
  • 0

budo_maciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
sorry....pomylily mi sie tmty :)
  • 0

budo_maciey
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Zabawne wpadki
a co do zabawnych wpadek to moj kumpel na treningu wypuscil mokrego bąka....grypa żołądkowa)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024