Skocz do zawartości


Zdjęcie

klip z naszych zawodow


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

klip z naszych zawodow
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


trzecia pozycja:

"Busko Zdroj kisavideo 2005 (Xvid 4) 14.4 MB"
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
skleili to chlopaki z Finlandii. fragmenty z walk. poczatek - poczatkujacy (inne zasady), pozniej zaawansowani(inne zasady). zawody odbyly sie w Busku. mam nadzieje, ze sie spodoba. zapewne pojawi sie krytyka, co jest oczywiscie takze budujace i zrozumiale. tylko jedna prosba. darujcie prosze klasyczne juz i powszechnie znane na forum stwierdzenia - ze to ch... i tylko to i to. i ze ten ..... to by ich pozabijal. i to to zrobione zle, stopa powinna byc do gory nogami itd.
walki po rzutach sa przerywane, nie ma walki w parterze - uprzedzam pytanie.
mam nadzieje ze ogolne wrazenia beda pozytywne.
  • 0

budo_czarny rafał
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
Cze
Mi się podobało. Fajnie sklejone i fajny podkład muzyczny. Generalnie dużo rzutów u Was, ale to może wynikało z przepisów lub punktacji na zawodach. Domyślam się, że jak walczycie bez rękawic to to jest ten niższy stopień sandy i otwarte dłonie...
A na tym wcześniejszym filmiku z tej samej strony to chyba tam uczy ich Si Fu Sławomir Milczarek - o ile się nie mylę. Panie Piotrze mam pytanie. Takie już bardziej historyczne :D Kiedyś jak jeszcze jeżdziłem na obozy z Choy Lee Futem z Krakowa przyjeżdzali tam tacy goście z Finlandi (to chyba było dwóch braci i kilku ich uczniów). Czy któryś z nich przypadkiem nie uczy się teraz modliszki. Tak mi to wygląda na tym filmie, ale mogę się mylić bo to dawno było. Filmy generalnie bardzo fajne ten z zawodów i te wcześniejsze. Brakuje czegoś takiego na tej nowej stronie PTKFM :D
Pozdrawiam
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
tylko nie panie... :wink:

zgadza sie, skontaktowala sie z nami grupa ludzi z Finlandii, ktorzy cwiczyli wczesniej clf. z pewnych wzgledow szukali czegos innego w europie, troszke probowali m.in. w Niemczech i w koncu trafili do Slawka z polecenia wspolnych znajomych ze srodowiska tang lang quan z USA i Australii. i tak juz drugi rok cwiczymy razem. sa to ludzie, ktorzy ciezko pracuja i mocno przykladaja sie do naszych metod treningowych. wyglada rowniez na to, ze sa zadowoleni ze wspolpracy.
  • 0

budo_tsailifo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow

ktorzy cwiczyli wczesniej clf.


Choy Lee Fut ( tak dla wyjaśnienia :) )
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
pare fajnych rzutow widzialem, szczegolnie w chuji sanda ten kolo fajnie rzucal, podobalo mnie sie

aha Piotr w zhongji sa kolana dozwolne czy nie?
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow

pare fajnych rzutow widzialem, szczegolnie w chuji sanda ten kolo fajnie rzucal, podobalo mnie sie

aha Piotr w zhongji sa kolana dozwolne czy nie?


na treningu, czy na zawodach? ;-)
Tomku na zawodach o ile sie nie myle, dozwolone na korpus - choc byl to przepis ruchomy, w miare jak tworzony byl regulamin oparty o zasady z Yantai. na treningu, przy zaawansowanych chlopakach - jak najbardziej.
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
Co do kolan to na tych konkretnie zawodach nie było ich. Były na poprzednich w gao ji sanda czyli w trzecim naszym stopniu. Wynikało to z tego że praktycznie tylko dwie osoby miały wymagany staż treningowy pozostali mają to przed sobą. Jeden fakt o którym nie napisał Piotr na tych zawodach zawodnicy walczyli bez obuwia co w znacznym stopniu ograniczyło techniki tanglang.

Co do naszej strony to galeria już wróciła wkrótce mam nadzieję pojawią się następne clipy w tym ten clip z poprzednich zawodów z kolanami.

Co do uczniów z Finandii to fakt że większość z nich ma doświadczenie z choy lee fut niektórzy nawet 12 letnie, głównym motywem przejścia na modliszkę była chęć połączenia form z tradycyjną wolną walką, pozostałe zachowamy dla siebie.

MW
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
i tu chce od razu podkreslic ze ja wcale sie nie czepiam ze kolan nie bylo, zebysmy sie zle nie zrozumieli :wink: ja tylko ciekawy bylem regulaminu, macie go moze gdzies zeby poczytac?
pozdrawionka dla modliszkowcow (tesknie ostatnio za Wami, z nikim piwa sie napic i pogadac o kung fu)
tomek
  • 0

budo_piotrj
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 527 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
:drinking: gan bei Tomek - twoje zdrowie, szczegolnie kostki. jeszcze bedzie wiele okazji. damy rade :D !
  • 0

budo_angmoh
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 247 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Antypodów

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
Właśnie obejrzałem video z zawodów i mam taką jedną uwagę że stopa powinna byc do gory nogam

:)

Nie, oczywiście jaja sobie robię :) Film mi się bardzo podobał. Nie tylko ze względu na fajne rzuty ale także postawę zawodników - z jednej strony się nie czają tylką prą do przodu, z drugiej strony starają się walczyć "technicznie". Jak dla mnie super.
  • 0

budo_xotlox
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wwa

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
bardzo fajne ... i same walki i filmik .... pzdr.
  • 0

budo_qixing
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 504 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wa/Yantai

Napisano Ponad rok temu

Re: klip z naszych zawodow
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Tutaj Piotrek umieścił clip z naszego turnieju z roku 2004. Fragmenty pochodzą z konkurencji gaoji sanda gdzie dozwolone były także kopnięcia kolanami o co pytał się Tomasz. Clip jest też na naszej stronie [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ale czasami są problemy z naszym serwerem więc jak by co oglądać na putfilu.
Pozdrawiam

MW
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024