Skocz do zawartości


Zdjęcie

Timberline Lightfoot


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

budo_m4ris
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z brzucha mamy

Napisano Ponad rok temu

Timberline Lightfoot
witam i kłaniam się :-) mam pytanie, co sądzicie o Timberline Lightfoot ( [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] przymierzam się do zakupu jakiegoś pierwszego fixeda i mam wałek w głowie bo nie wiem co wybrać :roll: bardzo pooba mi się RAT TAK-1 ale on póki co jest w strefie marzeń :(
pozdrowionka
  • 0

budo_dlugopis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Lightfoot
Pytanie do czego potrzebny ci ten noz.. jak na miejski edc, to moze byc. przede wszystkim jest malutki, po za tym stal taka sobie- aus 6 chyba..... ale jak na powazniejsze uzywanie to sadze ze jest nienajlepszy... mysle ze w podobnej cenie (troche drozsze) do mocniejszego uzywania beda lepsze: benchmade gamer, albo becker necker (ten jest malutki, ale napewno o wiele mocniejszy niz ten timberline......
  • 0

budo_agrantar
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Ornontowice // Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Lightfoot
Zgadzam się z Długopisem - na miejskie EDC (jako fixed) jest świetny Gamer - nożyk jest płaski i nawet przy mojej budowie ciała (wysoki chudzielec) dało się go bezproblemowo skryć nawet pod t-shirtem...
Ludzie mówią o niewygodnej rękojeści, ale mnie osobiście ona podpasowała - najlepiej samemu sprawdzić jak będzie leżało.

Jeśli zdecydujesz się na ten nóż, jedna rada - lepiej noś go rękojeścią go góry, mnie, przy noszeniu tip-up wypadł z pochwy i tyle go widziałem :/
  • 0

budo_harry
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 622 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Lightfoot
Lightfoot'a sobie daruj... Becker Necker najlepszy - płaski, w miarę lekki i pancerny. Poza tym poczytaj sobie forum - jest tu dużo postów nt. jaki nóż i do czego...
  • 0

budo_m4ris
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 63 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z brzucha mamy

Napisano Ponad rok temu

Re: Timberline Lightfoot
ok. thx ludzie. dzięki za radę :-)
wesołych świąt
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024