Skocz do zawartości


Zdjęcie

ISW Sando


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

ISW Sando
Witam... chcialbym sie dowiedziec czegos wiecej na temat klubu ISW Sando... odwiedzilem stronke ale tam za wiele nie jest napisane... interesuja mnie informacje o instruktorach i o poziomie ktory ten klub prezentuje... jakies wlasne przemyslenia na temat ISW Sando tez beda mile widziane :)
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: ISW Sando
Oczywiscie myslalem na poczatku o szkole pana Adamusika ale niestety nie stac mnie na 200 zl miesiecznie ;(
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: ISW Sando
A gdzie Ty widzisz 200 zl? Za karnet dopiero, a ceny zaczynaja sie od 80 zl. Nie siej Panie wrogiej propagandy bo to nie jest ladnie....
  • 0

budo_jjarro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 35 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: ISW Sando
witam !
ISW Sando nazwa szkoły. Zajmujemy się nauczaniem FSW Estokada + JKD. Niedługo rozpoczynamy sezon, więc zapraszam na trening. Zobaczysz poziom nauczania itd.
Większość informacji jest na stronie. Niedługo będzie rozpiska treningów.
pozdrawiam
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: ISW Sando
... ale nawet ta najnizsza cena jest dosc wysoka jak dla mnie choc tyle spokojnie bylbym w stanie placic :D ..ale chocby juz za 5 treningow w tyg trzeba dac 150zl... i wszystko w sumie spoko...przynajmniej do tej dobrej (z tego co slyszalem) szkoly nie przyjdzie banda typow ktorzy trenuja zeby sie obijac bez celu po miescie i zaczepiac spokojnych obywateli ;) tyle ze narazie ...biorac pod uwage fakt ,ze bym chcial chodzic na treningi chociaz 4 razy w tyg. nie mam az tyle kasy... zadnej wrogiej propagandy w poprzednim moim poscie nie bylo....
  • 0

budo_paffel
  • Użytkownik
  • Pip
  • 20 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: ISW Sando
Cytat:"do tej dobrej (z tego co slyszalem) szkoly nie przyjdzie banda typow ktorzy trenuja zeby sie obijac bez celu po miescie i zaczepiac spokojnych obywateli" Racja Rolnikzz w szkołach które naprawdę nauczają prawdziwej esencji sztuk walk a nie tylko napier**** jest mniejsze grono, ale są to zazwyczaj ludzie "normalni" (chodzi mi o zachowanie) którzy swoim wieloletnim wysiłkiem chcą coś osiągnąć, a nie tylko wyjść na ulice i zmasakrować komuś twarz. Rolnikzz jeżeli chcesz naprawde dobrze porenować zapraszam na treningi do Zgierza, poniedziałki i czwartki o 18. SP4 Łodzka 4. pozdrawiam.
  • 0

budo_rolnikzz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 304 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TM/Lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: ISW Sando
Hmm...no bylem na jednym treningu i powiem szczerze, ze ten mlody trener z wlosami na Songa w formie SSJ :-) naprawde mnie zachwycil plynnoscia ruchow i technika ..ale jest jedno ale.. niestety mam dosc chory plan na uczelni co pociaga za soba to ,ze zalezy mi na czasie... a ze swojego domu do sekcjo lodzkiej ISW Sando mam dobre 50 minut ..wiec do Zgierza mialbym jeszcze dalej.. czyli narazie nie moge sie skusic.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024