Skocz do zawartości


Zdjęcie

20/11 gathering of the pack


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

20/11 gathering of the pack
wrocilem dzis rano i jestem zlachany jak pies.
fajny gathering sporo dobrych walk i kupa zabawy. calosc filmowana przez ekipe ktora robi m.in. monster garage na discovery. moze bedziemy mieli "reality show" z DB w roli glownej :D
w sumie trzy walki, kilka siniakow, bez powaznych kontuzji i zaburzen pracy kory mozgowej :D
pozdro
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
McCoy

- przeżyłeś..!!!!!! :D

Twardy men z Ciebie poklon
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
:D jak juz beda zdjecia, to napisze wiecej. prawdopodobnie z powodu TV plastik na kolana i lokcie byl zabroniony (tylko miekkie ochraniacze do siatkowki etc.). trzeba bylo sie ciut bardziej skoncentrowac. zwlaszcza ze po niedawnej wywrotce na motorku ukruszylem troche lokiec i teraz latwo "sztywnieje" (lokiec znaczy :) ).
pozdro
  • 0

budo_paproch
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
...cały czas czekamy z niecierplwością na relacje...
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
...a ja czekam na zdjecia. Crafty mnie "awansowal" na group leadera i nawet dodal jakis komplement na forum, wiec chyba kichy nie bylo :D .
pozdro
  • 0

budo_paproch
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
Szczere gratulacje! Czekam na relacje...

Wkoncu byle kto group leaderem nie zostaje :)
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
:nie: :nie:

I taki człowiek "marnuje " się na obczyźnie........ :wink:

McCoy - chyba już czas wracać... :?: :?: :?: :!: :!: :!:

Ps. Gratulacje za wyróżnienie :!:
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
dzieki Ros. cos sie te moje papiery ciagna jak smrod za pospolitym ruszeniem, ale jezeli mi sie uda sprawe skonczyc do lutego/marca to na 100% bede w kraju na wielkanoc przez ok 2 tygodnie. moze by tak zmontowac jakies pospolite ruszenie np. w krakowie, czy gdziekolwiek. jeden albo dwa dni treningow, kilka klubow fma z calej polski, kazdy pokaze przez godzinke czy dwie nad czym pracuje i jak trenuje. na koniec ochotnicy moga sobie "pokijkowac" z taka iloscia bambetli w jakiej sie czuja komfortowo :) . mam nadzieje, ze Paproch i Tomek by sie wpisali, bo wiem, ze do szwajcarii jechali Crafty'ego ogladac, wiec czemu nie do krakowa? pies moze by sie napatoczyl? widzialem na klipie ze on tez jakos za cieplo nie ubiera (walczyl jakimis wykalaczkami, ale w maske tylko :D ) i do tego turla sie po betonie. daj znac co myslisz.
pozdro
  • 0

budo_ros
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 321 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:FMA

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
McCoy

Pomysł "przedni".
:peace:
Pytanie, na ile realny do realizacji. He he he....pospolite ruszenie...O ile za ludzi z Modern Arnis mogę gwarantować że się stawią na wezwanie, to reszty nie znam. Nie mówię tu o "złej" woli lub niechęci do takich imprez, ale wiemy jak jest. Chcieć, to czasami za mało, trzeba wsiąść w samochód i przejechać pół Polski, pytanie ile osób stwierdzi że warto ( sam bym się mocno zastanawiał nad jazdą np. do Torunia, to kawał drogi ).
Ciekawe ile odmian FMA zgłosi swój udział. Musielibyśmy wiedzieć ilu prowadzących trening by było i na czym się skupiamy, w przeciwnym wypadku będzie bałagan i brak organizacji, a co za tym idzie zniechęcenie do kolejnych tego typu imprez.

Jeżeli chodzi o miejsce spotkania, ja proponowałbym Częstochowę. Tam jest nasze centrum Modern Arnis i tam, a nie do Krakowa jest bliżej z innych miejsc Polski. Nie rozmawiałem jeszcze z ZAXem ale na pewno sie zgodzi. Mają fajną salę i każda ilość uczestników się zmieści.

Teraz jeszcze jest za wcześnie ale w lutym można zapodać ten temat na forum i zobaczymy jaki będzie odzew.

Oczywiście, do Krakowa zapraszam zawsze i wszystkich

Pozdrawiam
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
1) co prawda to prawda - ludzie nie maja czasu i pieniedzy, ale moze jakby to odtrabic odpowiednio wczesnie, to by sie znalazlo ze dwoch ochotnikow.
2) organizacja - tym bym sie tak bardzo nie martwil. zeby tylko byla jakas sala wzglednie przyzwoita na 5-6 godzin i jest ok. gat puno abon, jason inay, tom sipen i nate defensor organizuja cos takiego co roku i nazwali wydarzenie "filipino weekend". kazdy prowadzi zajecia przez ok 1,5 godziny. pozniej impreza i lulu :-)
3) wolalbym w krakowie, ale niech bedzie czestochowa
pozdro
  • 0

budo_lewro
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 455 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
witam mam takie pytanko jak nabyc albo gdzie takie kaski do szermierki jakie widze na klipach o dogsów i jakie sa najczestrze kontuzje - pytanie skierowane do walczących a nie teoretyków. W Poznaniu tego nie ma :) :) :) więc nie ma kogo zapytac lub poradzic.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

kilka bardzo ciemnych zdjec z gatheringu. Gints juz ponoc w kaszmirze dokumentuje trzesienie ziemi i pro zdjec nie ma czasu wstawic na stronke. szkoda. mam nadzieje, ze sie jednak uda te te fotki zobaczyc przed czerwcowym zlotem psubratow.
pierwsza walk to Islandog, czarny pas od machado i swietny fajter. druga walka jest moja z doce pares kolesiem, ktory poprosil zeby sie nie turlac, wiec bylem mily i walczylismy w stojce. ryan tak robil zdjecia, ze niewiele widac, ale bylo kilka niezlych "strzalow" w tej walce i nawet frank trigg sie zainteresowal (bardzo sympatyczny koles, szkoda, ze juz go nie ma w ufc).
maski do szermierki najlepiej na necie kupic. kontuzje to zlamania, skrecenia, czasem wstrzas mozgu, a glownie siniaki (takie, ze mieso odlazi od kosci) :D
pozdro
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
czy ktos zna Barta?

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

dzieki za info.
pozdro
ps. kliknij na link instructor na stronie glownej
  • 0

budo_sirherm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa - Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
Zgrupowanie ludzi z FMA!
Pieknie :) w pelni popieram pomysl. Jesli potrzebowalibyscie konkretnej pomocy w realizacji to dajcie znac.
  • 0

budo_mccoy
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 528 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Illinois

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
Sirhem, nie wiem jak ze zgrupowaniem, ale podobno w lublinie cos krecisz? studiowalo sie tam przez pare lat (bez wiekszych efektow : ), wiec odwiedze miasto obowiazkowo. daj znac kiedy i gdzie kijkujecie.
pozdro
LB
  • 0

budo_sirherm
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Czestochowa - Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: 20/11 gathering of the pack
W takim razie zapraszam bedzie nam bardzo milo:D! Daj znac kiedy przyjezdrzasz do Polski i do Lublina. Moj mail [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] albo na priva a swietnie bylo by przez sms bo nie mam ostatnio dostepu do netu :( 508361312
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024