Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
interarkowy oc17 mial tez innego orzelka -kształy dziubka
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Przecież powiedziałem, że jeśli nie różnią się grubością puszki to nie wiem co to znaczy.

Pozdrawiam
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam, Panowie, czy orientuje się ktoś, czy jest możliwość zakupu gazu CS Force 80 wysyłkowo w którymś ze sklepów? Pamiętam, jak był w gascolcie, a teraz go brak. Niestety do sklepu się nie mogę dodzwonić... :(

PS. Widziałem w akcji RMG-75 - z napastnika miazga została :) :) :)
tylko zasięg słaby bo ok 0.5-1m.


Pozdrawiam,
Kubas
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gazów CS nie można kupić wysyłkowo
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Siema
Dziś skończyłem testy trzech gazów (sabre red ,police magnum i fox 5,3)
Chciałem sprawdzić sam na własnej skórze ,który jest najmocniejszy bo każdy z Was ma swojego faworyta i trochę chwali swoje :)
Testy robiłem z kilkoma swoimi kumplami ,a polegał on na wpakowaniu kropli gazu w oko
....i wyszło nam ,że sabre red jest taki sam jak PM ... nie da rady otworzyć oka po tych gazach ból jest potężny ... po prostu gdy ktoś dostanie którymś z tych gazów i jeszcze jak będzie miał ochotę atakować to tylko na oślep bo oczu na pewno nie otworzy.
I teraz zmartwię co poniektórych - otóż najmocniejszym gazem okazał się fox.
Po użyciu tego gazu nawet nie myśli się o otwieraniu oczu (w przypadku sabre i pm gdy ma się zamknięte oczy można jakoś to wszystko przeczekać i nawet odważyć się otwierać ... co powoduje oczywiście bardzo bolesna reakcję :) )... ale w przypadku foxa ból jest ogromny nawet z zamkniętymi oczami.
Każdy z nas (4 osoby) jednogłośnie stwierdził ,że najmocniejszym gazem jest fox i on najmocniej działa.
Moi koledzy nie interesują się gazami ,nie wiedzą jakie mają opinie itd. więc test można uznać za obiektywny - nikt z nas nie miał swojego "ulubieńca"
Dodam jeszcze ,że po foxie bolał mnie brzuch i chciało mi się wymiotować przez jakieś 3 godziny ,mój kumpel miał podobne objawy ale krócej go męczyło (co się nie zdarzało po innych gazach)
Nie będę się tu rozpisywał co się działo bo długo by pisać.
Testowaliśmy gazy przez kilka miesięcy.
Jeżeli ktoś nie wierzy w moc foxa proponuje samemu sprawdzić ... ja sprawdziłem i już wiem :)
Aha jeszcze jedno wcale nie chce tu przekreślać ani Sabre ani PM bo w sytuacji zagrożenia na pewno nie bał bym się ich użyć i wiem ,że spokojnie dały by rade ... i zostało by jeszcze dużo zapasu. :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
eee tam gadanie :roll: ja chce film :)
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

eee tam gadanie :roll: ja chce film :)

he he filmu nie będzie ,daje sobie spokój z testami na jakiś czas :)
Jeszcze mnie mdli po tym ...... foxie.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
eee napisac to sobie kazdy moze :) ja juz w foxa nie wierze bez filmu 8O ostatnio ktos opisywal jak w pianie jest gówniany :roll: komu tu wierzyc?Pozdro
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

eee napisac to sobie kazdy moze :) ja juz w foxa nie wierze bez filmu 8O ostatnio ktos opisywal jak w pianie jest gówniany :roll: komu tu wierzyc?Pozdro

Jest jeden dobry sposób na uwierzenie ,a nawet najlepszy ... SPRAWDŹ SAM :) co mocniej działa.
Ogólnie polecam przetestowanie na sobie - masz 100% pewność co jak działa i nikt Ci nie wmówi ,że coś jest dobre lub kiepskie. :D
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

eee napisac to sobie kazdy moze :) ja juz w foxa nie wierze bez filmu 8O ostatnio ktos opisywal jak w pianie jest gówniany :roll: komu tu wierzyc?Pozdro


-Ja testowałem streamera (2% 5 300 000 shu) nie piankę (5% 2 000 000 shu)
-Filmów jest sporo na yt
-Np.:
Wydawało by się ,że ten wyższy po lewej bardziej odczuwa ból ... ale nie wiadomo.
Ja np. zachowywałem się po foxie jak ten niższy po prawej (odechciało mi się wszystkiego - skakania ,krzyczenia ,nawet mówienia) :)
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie uwaga na Hi-Maxy!!!

Po roku leżenia w domciu w Hi-Maxie 100ml który miał jeszcze rok ważności "zdarzyło" się rozszczelnić. Puściła uszczelka między głowicą a flakonem.

Gazik stał sobie spokojnie i nagle zaczął "syczeć".

Co ciekawe jak ktoś tu wcześniej opisywał gaz przypomina "chmurę" z metrowym max. zasięgiem. Wychlapuje jakąś żółtą substancję w formie piany w stożku czy cholera wie czego.

Co ciekawe po otwarciu gaz przypomina bąblowanie pepsi, przez cały dzień z roztworu wydzielał się gaz. Po wstrząśnięciu tworzyło się właśnie to żółte "coś". Taka niby piana.

Natomiast sama zawartość jest ciemnobrunatna tak samo jak Sabre.

Straciłem zaufanie do Hi-Maxa.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
ehh, a po pierwszym kontakcie z hi-maxem chciało się powiedzieć - dobre bo polskie...
u mnie też piana leciała ;/
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja mam z serii 001, więc niby tej dobrej. Ważność do września tego roku-chyba nagram filmik i wrzucę go na forum. Kiedyś ktoś, bodajże piesciarz mówił, że z tej serii są dobre..a swoją drogą co za problem przerzucić się na BodyGuardy-tylko 20zł droższe..
  • 0

budo_axel1
  • Użytkownik
  • Pip
  • 47 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
MarOne chwała ci za testy ja też kiedyś robiłem podobne testowałem uzi, oc 17, starego hi powera i oczywiście foxa najostrzejsze były fox i hi power w przypadku uzi i oc 17 zauważalnym ze w pierwszym momencie maja wyraźnie słodki smak a pieczenie dopiero po chwili zaś w foxsie tego nie ma pali od razu jak cholera ciekaw jestem czy wy też to zauważycie.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
No nie wiem :) ja bralem Uzi na jezyk i nie czułem słodkiego smaku,za to napieprzało jak cholera
  • 0

budo_pingwindaboss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Słodki smak (chciaż nie powiedział bym że jakis super wyraźny) potwierdzam i z crossfire i 15-ki uzi, starego s&w (2005), jak i foxa pianki - zawsze mnie to śmieszyło :]
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hot spraj obniżył ceny :) ale naklejają na puszki jakieś badziewne białe naklejki z informacjami w języku polskim
  • 0

budo_michał1992
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

eee napisac to sobie kazdy moze :) ja juz w foxa nie wierze bez filmu 8O ostatnio ktos opisywal jak w pianie jest gówniany :roll: komu tu wierzyc?Pozdro

Jest jeden dobry sposób na uwierzenie ,a nawet najlepszy ... SPRAWDŹ SAM :) co mocniej działa.
Ogólnie polecam przetestowanie na sobie - masz 100% pewność co jak działa i nikt Ci nie wmówi ,że coś jest dobre lub kiepskie. :D


Sorry testowałeś te te chusteczki do odkażania po foxie? Ja też go brałem ale centralnie chmurę i jak tera kolo łapie coś przed disco to naewet żal go jet :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak testowałeś to daj znać czy te chusty cośdają. THX
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

eee napisac to sobie kazdy moze :) ja juz w foxa nie wierze bez filmu 8O ostatnio ktos opisywal jak w pianie jest gówniany :roll: komu tu wierzyc?Pozdro

Jest jeden dobry sposób na uwierzenie ,a nawet najlepszy ... SPRAWDŹ SAM :) co mocniej działa.
Ogólnie polecam przetestowanie na sobie - masz 100% pewność co jak działa i nikt Ci nie wmówi ,że coś jest dobre lub kiepskie. :D


Sorry testowałeś te te chusteczki do odkażania po foxie? Ja też go brałem ale centralnie chmurę i jak tera kolo łapie coś przed disco to naewet żal go jet :lol: :lol: :lol: :lol:
Jak testowałeś to daj znać czy te chusty cośdają. THX


Nie testowałem chusteczek ,nie miałem ich wtedy przy sobie :?
  • 0

budo_darknesss
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 64 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:kujawy

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Siema

Testy robiłem z kilkoma swoimi kumplami ,a polegał on na wpakowaniu kropli gazu w oko
....
.... Dodam jeszcze ,że po foxie bolał mnie brzuch i chciało mi się wymiotować przez jakieś 3 godziny ,mój kumpel miał podobne objawy ale krócej go męczyło (co się nie zdarzało po innych gazach)....

....Testowaliśmy gazy przez kilka miesięcy.



ale się ubawiłem tym :D po jednej kropli foxa i to w oku bóle brzucha :) :) :D hahaha. i przez kilka miesięcy po kropli gazu..
po pierwsze primo ...
jak Ty to zrobiłeś że uzyskałeś jedną kroplę ? :D psikałeś w jednym miejscu gazem żeby się skroplił ?
po drugie... ta kropla gazu by musiała mieć chyba z 10 litrów żeby Cię brzuch rozbolał :D
dawno mnie tu nie było.. ale odwidziłem po dłuższym czasie tę stronkę :) i kolega mi humor polepszył :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024