Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_radnus
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 423 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan kurwa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Może Ci się to śniło??


hy-hy-hy :) :)
:twisted:
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A moze ty dzieciaku nigdy nie miales sytuacji zeby uzyc w sytacji zagrozenia gazu co...?co glupio ci?ze niechce ci ko sprzedac?zal mi Ciebie.....oj zdziwicie sie kiedys jak gaz nie pomoze :) ja nigdy nie liczylem na gaz tylko na siebie a przy okazji.....i w koncu zawiodl i musialy sie przydac inne metody.........a wypsikalem juz tyle puszek na dyskotekach,ze nie wiem czy ty wypsikasz tyle do konca zycia :) widac jeszcze nie dorosles do pewnych rzeczy :) co tu duzo mowic HI MAX wielkie gownoooo bo nawet zasiegu nie ma po 2 strzalach a oc 17 ok ale w strumieniu :D zycze ci tylko zebys spotkal dobrego wariata i jak gaz nie zadziala to wtedy chcial bym cie widziec :) :) :)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nieraz nawet M-16 i moździerz nie zadziała. Ja nie pracuję na bramkach i dyskotekach, nie mam okazji używać na co dzień gazu. Hi-max to dobry gaz, używa go policja i inne służby RP.

Resztę uwag i Twoich subiektywnych opinii zostawię bez komentarza...
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Pozatym ja nie spierdalam w krzaki jak z kims sie leje czy go gazem sypne.....ciota nie jestem.....a gdybys trafil na astmatyka cwaniaku i dal lotke z miejsca napasci....i co wtedy? :) typ by zszedl a ty puszka :) najlepiej kogas popsikac i uciekac :) Gratuluje madrosci..... :) bo ja zawsze po psiknieciu komus gazem rutynowo wzywam policje :) ale powodzenia dzieciaku
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A rozmawiales kiedys z policjantami na temat tego Hi Maxa??? 8O bo ja owszem i nie sa z niego zadowoleni....zdecydowanie wola stary dobry RMG75 :) chyba HI MAXA nigdy nie uzywales...ale coz dyskusja z glupim :D mam lepsze zajecia niz dyskusje z toba......kiedys gaz nie pomoze polamia nos przekopia troszke i sie dziecko nauczy :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


jak widac TAZER tez nie zawsze dziala :)
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja też wezwałbym policję, mówię o niewyobrażalnym wariacie, gdy ucieczka jest konieczna.

Gorzej z Tobą, wdawanie się w bójki=mandat, a masz porządnie przechlapane gdy w nerwach zabijesz kogoś batonem-nawet w obronie koniecznej, bo pałki z twardym końcem są zabronione. Wtedy porządny pierdel masz murowany :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
tak....? :) a gdzie ty wyczytales,ze ja batona uzylem? :lol: zal mi ciebie
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
,,Do nas na bramke jak wzywamy policje do gosci i walimy ich gazem czy batonami to funkcjonariusze sie nie pytaja o zadna licencje.....[...]."

,,[...]ja na slepo zaczalem batonem walic i od kolezki dostal taka 3 sek chmurke podczas ktorej[...]"


Oto cytaty żywo z Twoich postów. Stąd to wyczytałem..i proszę ,,dzieciaku" nie kompromituj się już więcej...
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

A rozmawiales kiedys z policjantami na temat tego Hi Maxa??? 8O bo ja owszem i nie sa z niego zadowoleni....zdecydowanie wola stary dobry RMG75 :) chyba HI MAXA nigdy nie uzywales...ale coz dyskusja z glupim :D mam lepsze zajecia niz dyskusje z toba......kiedys gaz nie pomoze polamia nos przekopia troszke i sie dziecko nauczy :)


Dorzucę swoje trzy grosze do tematu. Miałem Hi Maxa i się też zawiodłem - ale technicznie. Pierwsze testowe użycie - niewypał, okazało się, że przycisk był wyjęty lekko z rurki doprowadzającej gaz ze zbiornika, poprawiłem i było ładnie, jednak było jedno ale. Przy użyciu sporo substancji wyciekało na rękę. Raz przez przypadek gaz odpalił się mi w kieszeni i tu muszę napisać o jego mocy w kontakcie ze skórą na udzie. Noc nie spałem bo piekło jak jasna cholera. A zaczerwienienie np po kontakcie z zimną wodą lub słońcem utrzymywało się jeszcze kilka miesięcy. Ostateczny test zrobiłem jakiś czas temu, i tu mnie zdziwiło jego miotanie. Krótko mówiąc leciało, jakby chciał a nie mógł - konsystencja, jakby się substancja utleniła - pianowa. Zaraz mogę film wrzucić, tylko go odnajdę. Teraz posiadam Foxa 89ml i starego poczciwego RMG-75. O tym ostatnim parę słów. Jest po prostu rewelacyjny - miałem już dwa - jeden od panów w niebieskich a drugi zielonych mundurach. Obydwa działały prawidłowo i działają nadal. Jeden użyty na psie agresywnym - mała ilość spowodowała glebę psa - padł, jakby dostał czymś w czerep. Drugi postanowiłem przetestować też w pewnym sensie na sobie. Prysnąłem nim na tarasie w powietrze - poleciało, jak z dezodorantu na max 1,5 m, ale obficie. Po parunastu sekundach wlazłem w obszar w którym pryskałem i tu szok. Duszenie, jak po wdechnięciu przez przypadek dymu z ogniska, łzawienie i inne bardzo nieprzyjemne objawy. Ogólnie nie chciałbym dostać tym RMG-75, jeszcze w dodatku od jakiegoś nadgorliwca, który w imię sprawiedliwości władowałby całą puchę.... :) :) :)
Pozdrawiam,
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hi - Max
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

od razu zaręczam, że jeszcze sporo w nim było, jakby substancja wyrzutowa wyleciała... :evil:
  • 0

budo_rafalq
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pomorze

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Hehe...żałosne..

A gaz miał ważność? Jak miał to zawsze można zareklamować, a ciekawe czy to wina dyszy czy substancji napędowej. Mój Hi-max psikał ok, streamem na 3 metry..i substancja była ciemno pomarańczowa a nie jasno żółta..
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gaz miał datę ważności do końca 2011 roku. Co ciekawe powąchałem później słupek na którym była piana z hi-maxa i pachniało, jak jakiś pieprz kuchenny, nie, jak gaz - zero drażnienia w nosie. Czyli, jakby on ulotnił się - do tego dziwny kolor....
Żałuję tylko, że po otrzymaniu paczki nie schowałem paragonu, może jakaś reklamacja by była.
Pozdrawiam,
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Nic sie nie utleniło!nie chce mi sie szukac mojego posta ale okolo 6 miesiecy temu pisałem o hi-max bo dla kumpla kupiłem i testowalismy i tez sie dziwiłem ze leci biało-żółtawa piana :X a nie jak tu [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
tylko dokłądnie jak na twoim filmie.Piania na max odległość około 2 metrów podatna na wiatr i ogólnie dupa,więc to nie jest wada puchy,tylko teraz hi-maxy tak lecą chyba ze ktoś niedawno kupił i ma inaczej.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Gdzieś na necie widziałem - mam to w zakładkach na starym kompie, - Hi - Maxy 75 ml z pierwszej serii sprzedawane. Wiem, że data była ich do września tego roku i kosztowały jakieś 30 zł z wysyłką a na puszkach seria 001 było. Jak kogoś to interesuje, to mogę odszukać ofertę, kwestia reanimacji :D starego komputera.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
może tamte lepiej leciały
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ja sie kompromituje....?co szukasz zadymy bo ci ko nie chcialem sprzedac? :) i dzieciaku to na ciebie moze mowia na osiedlu pajacu......po tamtych gadkach smiesz jeszcze pisac czy ci ko sprzedam....?zenada :) :) :) ale juz nie odpisuje bo z gnojem nie bede dyskutowal.....jestes taki sam jak niektorzy na dyskotekach"wpusc mnie...nie ale no wez wpusc mnie"taki kat bedzie pisal cale strony bo nie potrafi przyjac,ze nie dorosl do pewnych tematow :) :) :)
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sory koledzy za 2 posty :D co do HI MAXA moja ktoras puszka z kolei leci tak jak na filmiku raz strumein raz chmurka 8O tylko,ze twoj jakis zolty moj calkowicie pomaranczowy jak oc17 8O
  • 0

budo_marone
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 117 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
@Piesciarz.
Wyluzuj poślady i nie bądź Cippcia2.
Ten HI-MAX to którą formułę miał LE-10 czy MPG?

@Kubas
Wracając do Hi-Max której formuły był ten gaz na przedstawionym filmiku LE-10 czy MPG?

---
RMG-75 to CS (łzawiący)?
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024