Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To co z tym stukaniem przy machaniu?bo nie wiem czy wymieniac czy olac :wink:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
A przy okazji cos chyba [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] zreflektowało sie i juz nie psize ze ich wkłąd do śmiercionośnego "pistoletu gazowego"ma jesli dobrze pamiętam 110ml,teraz juz ma tylko 10 ml [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Parodia :)
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

To co z tym stukaniem przy machaniu?bo nie wiem czy wymieniac czy olac :wink:


W czarnych Sabre przy potrząsaniu też słychać w głowicy stukanie, ale w niebieskich już nie :?:
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

A tak. Są dwa, ja byłem na łazienkowskiej. Frontierki będą miały termin wazności do konca Mistrzostw EURO. :)


No ja już sobie ostrzę zęby :) :) :)
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Mi przez maila napisali, że mają na stanie i już zamówiłem frontiersmana.

Pozdrawiam
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Wiec Panowie...... :) Wczoraj podczas imprezy kolega z bramki dostal od pijanej dziewczyny(wlasciwie jak dla mnie to ona jak chlopak )ale to juz nie mnie oceniac.....szklanka i rozciela mu cala reke bo sie naszczescie zaslonic.......widzac to kolezanka dostala odemnie z "liscia"i odrazu Uzi tak z 2 sek. prosto w oczka tak z metra........powiem tyle murku sie trymala z 10 minut.....ja polecialem po Policje i po grupe wzywac....w tym czasie gdzies mi znikl z kolezanka z tegomurku......po jakichs 3 min.....przyjechal Altest.....a po 15 policja ....wiec jezdzimy i szukamy ich......mowie do Policjantow,ze daleko nie mogla zajsc bo gazem dostala a kolezanka ledwo szla wiec....... :) i nagle altest ja znalazl z drugiej strony budynku.....dziewczyna po dobrej godzinie bo juz wrocil koleszka z reka zszyta kompletna paranoje miala......przy policji mowila tylko.."jak mam z wami gadac skoro nic nie widze".....policjant do niej "co sie stalo"....ona "unieeeeemmmmooooozzzzliiiwiiinnoo mi wyjscie z klubu i nagle ktos mi pyk czyms w oczy :) :) :) " i ciagle do policji ale piecze a oni brechta i mowia to po co trzesz.....jak juz jedno otworzyla przynajmniej probowala...ogolnie widok nie fajn jak sie twarzy jej przyjrzec......Reasumujac naprawde polecam ten UZI(dobry gazik :) :) :) )Pozdrawiam
  • 0

budo_piesciarz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 92 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Sory za te bledy :)
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
I Słusznie zrobiłeś :) niektóre panny myslą ze faceta to można w ryj walnąc bo są dziewczynami i nikt im nie odda.Apropo kumpel dzis psiknął na próbe tym nowym waltherem "żel"53ml (niestety akurat go spotkałem i nie było czym nagrać) i jak na moje oko to leci identycznie jak ten "stary"czerwony walther choć wydaje mi sie ze ten stary leciał jednak dalej.Generalnie polecam,gaz dobrze wykonany.
P.S stary walther 55ml ma wysokośc około 12 cm,a nowy 53ml ma 10 cm 8O czemu taka różnica nie wiem,sytuacja podobna do tej ze Uzi 90 ml a np.Hi-max 75 ml mają praktycznie identyczną wysokość.Pozdro
  • 0

budo_mr.art.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam.
Zamówilem w srode 17 w kaliber.pl frontiersmana i Sabre Home Defence wczoraj otrzymałem paczke wiec sa juz na stanie a w military.pl dalej wieje pustką.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ma ktoś dokładniejsze dane na temat [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ile to ma procent kapsaicyny, OC, wartości SHU na stronie producenta brak dokładnych informacji.
Tak zastawiam się czy zakupić ten gaz (zaleta: większa pojemność) czy Frontiersman (mocniejszy 2% MC) który byście wybrali?

@mr.Art.
Podaj wymiary puszek.
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
W hpe.pl pojawiła się gaśnica pryskająca strumieniem.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_ambull
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 782 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Kamikazze jesli dobrze pamietam to: 10% 1,33% 2.000.000 ja jesli sie skusze to prawdopodobnie na Frontiersmana
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Tak się zastanawiam, po co Wam takie duże gaśnice? W lecie czy w zimie nie można tego z wiadomych względów trzymać w aucie a "pod pachą" to raczej ciężko nosić. ;)

No chyba, że kolekcjonujecie - to mogę zrozumieć, bo sam nawet się zastanawiałem czy by nie kupić Frontiesmana bo niebawem może na długo nie być dostępny. :lol:
  • 0

budo_mr.art.
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Witam.

Frontiersman wysokość 20 cm średnica puszki 5 cm przydatnosc 05/2012

Sabre Home Defence wysokość 23.5 cm średnica puszki 6,5cm przydatnosc 05/2013
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Ma ktoś dokładniejsze dane na temat [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Ile to ma procent kapsaicyny, OC, wartości SHU na stronie producenta brak dokładnych informacji.
Tak zastawiam się czy zakupić ten gaz (zaleta: większa pojemność) czy Frontiersman (mocniejszy 2% MC) który byście wybrali?

@mr.Art.
Podaj wymiary puszek.


Idzie lato, jeśli chcesz nosić ze sobą to tylko Frontiersman. Myślę, że uda Ci się go w spodnie wcisnąć tak, żeby wystawał uchwyt.
A z tą gaśnicą z HPE to "fail" bo z Viniciussem (chyba) gadaliśmy o tym i to jest jedno i to samo co mgła.

Pozdrawiam
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Tak się zastanawiam, po co Wam takie duże gaśnice? W lecie czy w zimie nie można tego z wiadomych względów trzymać w aucie a "pod pachą" to raczej ciężko nosić. ;)

No chyba, że kolekcjonujecie - to mogę zrozumieć, bo sam nawet się zastanawiałem czy by nie kupić Frontiesmana bo niebawem może na długo nie być dostępny. :lol:


Wiesz, jakbyś często póznymi wieczorami spotykał pijane i naćpane grupy liczące 5-10 osób, które tylko szukają kasy na towar to byś zrozumiał.
A co do noszenia gaśniczki "pod pachą" to jest naprawdę bardzo praktyczne, szybkie i wygodne.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Witam.

Frontiersman wysokość 20 cm średnica puszki 5 cm przydatnosc 05/2012

Sabre Home Defence wysokość 23.5 cm średnica puszki 6,5cm przydatnosc 05/2013


Dzięki za dane! Czy mógłbyś podać takie info czy te gaśniczki po chwilowym potrząsaniu "spieniają się" czy konsystencja pozostaje bez zmian? Dzięki!
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Wiesz, jakbyś często póznymi wieczorami spotykał pijane i naćpane grupy liczące 5-10 osób, które tylko szukają kasy na towar to byś zrozumiał.
A co do noszenia gaśniczki "pod pachą" to jest naprawdę bardzo praktyczne, szybkie i wygodne.

Jasne, rozumiem. Przedwczoraj zaczepiła mnie w biały dzień, w centrum miasta pięciosobowa grupa 10-14-latków z tekstem abym im oddał komórkę. 8O :evil:
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
I jak się zakończyła ta sytuacja? Co zrobiłeś?

Pozdrawiam
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Lepiej wydac 150 na gaśnice niż dac sobie skroić chocby 5 zeta :X
10-14 latków? 8O no chyba zartujesz?mam nadzieje ze przekopałes ich przez całe miasto to głupie pomysły wylecą im z głowy :D Ale napisz jak sie skończyło i w jakim to mieście było bo ciekawy jestem gdzie są takie bojowe szczeniaki ze startują do 30-latka :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 3 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024