Skocz do zawartości


Zdjęcie

Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7276 odpowiedzi w tym temacie

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
witam, czy Waszym zdaniem warto zawracać sobie głowę Sabre Red MK3 Żel (Stream) ???
chodzi mi czy pojemnoiść w przypadku tego gazu wystarczy na jedno starcie?
pzdr.
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
rozważam jeszcze to: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] bo wymiary nie wydają mi się aż tak tragiczne - 4xok16cm. Czym lepiej poradzę sobie z np 2 napastnikami - podanym wyżej streamem czy tym magnumem?
Pzdr
  • 0

budo_kubas§
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
bo chyba w mocy nie ma róznicy między tymi dwoma miotaczami?
  • 0

budo_pogromca z lbn
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 588 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
BYŁO BYŁO I JESZCZE RAZ BYŁO I TO NIE TAK DAWNO! W dodatku ten spam... tylko śmietnik robisz. Różnią się tym, że magnum jest oil based, a niebieski water based... A różnica jest... zresztą to też było nie chce mi się tłumaczyć...

Nie mam nic przeciwko pytaniom przez osoby nie mające obeznania w temacie, ale jeśli albo coś było niedawno, albo ktoś śmieci 3 postami zamiast 1 to mnie kurwica trafia.

Pozdrawiam
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

BYŁO BYŁO I JESZCZE RAZ BYŁO I TO NIE TAK DAWNO! W dodatku ten spam... tylko śmietnik robisz. Różnią się tym, że magnum jest oil based, a niebieski water based... A różnica jest... zresztą to też było nie chce mi się tłumaczyć...

Nie mam nic przeciwko pytaniom przez osoby nie mające obeznania w temacie, ale jeśli albo coś było niedawno, albo ktoś śmieci 3 postami zamiast 1 to mnie kurwica trafia.

Pozdrawiam


Nie denerwuj się kolego! Po prostu ignoruj takie posty. Jak można wypytywać się o coś co ewidentnie widać na fotkach??? Takie posty ograniczają poziom merytoryczny forum i proponuję je ignorować.
Każdy inteligentny człowiek po przeczytaniu całego forum bez problemu wybierze odpowiedni gaz, będzie wiedział co to jest stream, itd Wystarczy poczytać i przeanalizować.
Pozdrawiam Gazomaniaków!
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

witam, czy Waszym zdaniem warto zawracać sobie głowę Sabre Red MK3 Żel (Stream) ???
chodzi mi czy pojemnoiść w przypadku tego gazu wystarczy na jedno starcie?
pzdr.

Wystarczy napewno pod warunkiem że kupisz dwie sztuki. Osobiście wolę nosić dwa gazy o małej pojemności (i wielkości) niż jeden duży. Ale wiem, że sporo osób ma preferencje całkowicie odrotne - musisz sam zdecydować co Tobie pasuje.

Aha, czytanie nie boli...
  • 0

budo_thaitios
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

No Majk :) czekamy czekamy,skoro masz racje to nie masz szans na przegraną :D



Koniecznie, tylko nagrywać proszę - lepszej okazji do publicznego testu HP nie będzie :)
  • 0

budo_piczon
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 160 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Ponoć na HP nie ma leszcza, a co dopiero tutaj na forum wśród takiego leszczarstwa :-P
Majku skoro tak zachwalasz jaki to nie jest skuteczny ten Twój miotacz(nie byle średni standard) więc bądź MĘŻDCZYZNĄ i podejmij wyzwanie.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
No Majk pokaż ze kozak jesteś wśród bandy leszczy :) chyba ze kontynuujesz tradycje i zniknąłeś z forum :wink:
  • 0

budo_slawmat83
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 55 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
"ISAO" przyjacielu, chyba niezbyt precyzyjnie się wyraziłem. Nie zamierzam wnosić takiej psikawki na pokład w bagażu podręcznym, ponieważ do niczego by mi się tam nie przydał a po drugie wiem, że nie wolno. Miałem na myśli nadać ustrojstwo w bagażu rejestrowanym w luku bagażowym. Przecież nikt nie będzie sprawdzać, co znajduje się we flakoniku na perfumy. Nie zamierzam też kombinować z chemikaliami niewiadomego pochodzenia. Interesują mnie wyłącznie naturalne produkty lub ewentualnie napryskanie gazem w strumieniu do perfum ale nie wiem jaka jest trwałość substancji drażniącej i czy nie zapcha się "psikacz". I tak pewnie nic z tego nie wyjdzie, wpadł mi do głowy taki pomysł na przewiezienie ze sobą substancji, która może chociażby odstaszyć jakieś napsatliwe psisko w dalekich krainach. Wiadomo, że zasięg takiego psikacza jest kiepski ale jak widać na załączonym filmie, potrafi uprzykrzyć komuś chwilę.

Pozdrawiam.
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Majk nie wymiękaj prosze ponownie :) chyba nie chcesz dołączyć do naszego grona [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_nobody28
  • Użytkownik
  • Pip
  • 26 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Kupił ktos juz tego nowego walthera z [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Ja go mam ale nie wiele moge napisać bo go jeszcze nie testowałem.Jeśli jest to to samo co stare czerwone secury , to polecam bo był testowany w warunkach bojowych i się sprawdził. :wink:
  • 0

budo_adamooo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 405 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
To testując wez to nagraj,miałem walthera i byłem zadowolony,chce wiedziedz czy te nowe to to samo,jak oceniasz wykonanie?moze porób zdjęcia dyszy itp i wrzuć.
  • 0

budo_danielw2208
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Panowie, kolejny przykład syfu w sprzedaży gazów.
Zadzwoniłem z ciekawości do Sharga z pytaniem o dwa gazy: Red Pepper (czerw za 29zł) i RSG Police za 54zł. Na podchwytliwe pytanie czym te dwa gazy się różnią usłyszałem że RSG od Red Peppera jest mocniejszy bo ma 2mln SHU. No to moja kontra ze Red Pepper też ma 2mln SHU. Sprzedawca wówczas stwierdził ze RSG ma więcej OC. No to się grzecznie pytam ile. Pada odpowiedz 1,33%. No to ja mu na to że Red Pepper też ma 1,33% (przynajmniej tak pisze). Pytam o producenta, obydwa produkują Niemcy. Pytam w końcu który jest mocniejszy? Sprzedawca stwierdza że nie wie.... a różnica ceny prawie 100%!

Pytanie do Was jak sadzicie, oszukują stężeniem w Red Pepperze czy zawyżają cenę RSG?
  • 0

budo_kamikazee
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 512 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Raczej zawyżają parametry Red Pepper.
  • 0

budo_fedormajk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 436 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Powiedziałem leszczom że pauzuję. Poszukajcie sobie innych do zabawy w tej waszej piaskownicy. Poważne wypowiedzi czasem sobie poczytam bo mam sentyment do tego forum. Sam już się wypowiadać nie będę więc o ciszę proszę i bez głupich gówniarskich propozycji .....
A gazami to lepiej się nie zabawiajcie lecz jakąś dziewczynę sobie przygruchajcie :)
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

...
A gazami to lepiej się nie zabawiajcie lecz jakąś dziewczynę sobie przygruchajcie :)

No właśnie jakie na czasie !

Dałem popalić dzisiaj. Ćwicząc w przedpokoju wygiąganie Uzi odpaliłem... Wystrzeliłem tylko 3g gazu. Oczywiście uciekłem z mieszkania, wróciłem do niego po kilku minutach aby otworzyć szerzej wszystkie okna. Na głowe założyłem kaptur, okulary na nos, przechodzę przez przedpokój na bezdechu, dochodzę do łazienki i nagle zaczynam czuć lekkie pieczeni oczu, pali mnie lekko w gardle i nosie oraz zaczynam się delikatnie dusić! 8O Kurcze, nie chciałbym nawet taką śmieszną dawką dostać w twarz. Ten oprych któremu nasypałem Sabre przyjął na gębe około 25g... :wink:

Aha, gaz jest zajebiście pomarańczowy i przypomina bardziej stożek niż strumień, w około dwóch metrów trafiłem w ściane, nie mogę jej teraz domyć. :oops:
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

Dałem popalić dzisiaj. Ćwicząc w przedpokoju wygiąganie Uzi odpaliłem... Wystrzeliłem tylko 3g gazu. Oczywiście uciekłem z mieszkania, wróciłem do niego po kilku minutach aby otworzyć szerzej wszystkie okna. Na głowe założyłem kaptur, okulary na nos, przechodzę przez przedpokój na bezdechu, dochodzę do łazienki i nagle zaczynam czuć lekkie pieczeni oczu, pali mnie lekko w gardle i nosie oraz zaczynam się delikatnie dusić!


To ciekawe co piszesz. Ja kiedyś psiknąłem sobie S&W do zlewu i sztachałem się tym z bardzo bliska - poza smrodem substancji nie czułem nic. Żadnego pieczenia, palenia, kompletnie nic.
Co innego gdy zebrałem odrobinę płynu z dyszy i przytknąłem do oka - masakra :)
Może rzeczywiście Uzi i S&W to nie do końca to samo - wbrew zapewnieniom sprzedawców z militaria.pl.
Pozdrawiam
  • 0

budo_viniciuss
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 299 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)

To ciekawe co piszesz. Ja kiedyś psiknąłem sobie S&W do zlewu i sztachałem się tym z bardzo bliska - poza smrodem substancji nie czułem nic. Żadnego pieczenia, palenia, kompletnie nic.
Co innego gdy zebrałem odrobinę płynu z dyszy i przytknąłem do oka - masakra :)
Może rzeczywiście Uzi i S&W to nie do końca to samo - wbrew zapewnieniom sprzedawców z militaria.pl.
Pozdrawiam

8O Albo ty jesteś twardziel albo ze mnie jest pipka...
  • 0

budo_zółtodziób
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Gaz obronny-mity a rzeczywistość (opracowania, filmy)
Z tego co pamiętam kolega centus85 miał podobne jak ja odczucia przy S&W - tzn. zero oparów oddziałujących na układ oddechowy.
Wcześniej miałem RSG Police Foam z Sharga i po psiknięciu nim do zlewu musiałem natychmiast robić wietrzenie łazienki - drapanie w gardle, kaszel itd.
Dlatego uznałem że S&W jest wymarzony do użycia w zamkniętym pomieszczeniu :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024