Skocz do zawartości


Zdjęcie

do 200zł


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
50 odpowiedzi w tym temacie

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
po co, ot po co:
1: becker jest taki mały łom i m akąt 25 stopni krawędzi tnącej przy rękojeści i coś koło 30 przy czubku, przez co tnie średnio, jeśli nie kiepsko. Przy zmianie kąta na 20 na całej długości otrzymujemy mały łot co i coś uciąć potrafi i to dość dobrze. No i lepiej to wygląda.
2: rękojeść fabrycznie jest "gołą" po oplocie, nawet najprostszym zyskuje sporo pękatości i się lepiej znacznie trzyma w łapie.
3: nóż nabiera tożsamości :D
  • 0

budo_listonosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
hm..
a w jaki sposób dokonać tych zmian... i ile to kosztuje... mi jest potrzebny mozny nóż do cięcie, rąbania, łamania, wbijania, rozbijania... itd...
  • 0

budo_smoke
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1960 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
w jaki sposób ? samodzielnie ....
ile to kosztuje ? trzeba włożyć w to torchę serca ...

każdy nóż potnie, porąbie, wbije się i każdy nóż możesz zajechać i zrobić z niego młotek, natomiast nie wiem po co Ci nożem coś rozbijać i łamać ...

zresztą polecili Ci już pare noży, a Ty nadal szukasz dziury w całym, w granicach 200zł nie ma wielkiego wyboru noży łomów do wszystkiego ...
  • 0

budo_morfeusz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z nikąd - po prostu

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł

w granicach 200zł nie ma wielkiego wyboru noży łomów do wszystkiego ...


Dokładnie a właściwie to jest tylko jeden - Becker i tyle :wink: :twisted:
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
Smoke daj spokój.
Człowiek szuka najlepszej za tą kasę alternatywy i wydając 200 zł. chce mieć najlepszy z możliwych (dopasowany do swoich oczekiwań) nóż. Nic dziwnego, że woli na początku poszukać dziury w całym. Oczywiście, że za 200 zł. przy jego oczekiwaniach niczego lepszego od Beckera nie znajdzie, jednak drążenie tematu nie powinno dziwić. :wink:
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł

hm..
a w jaki sposób dokonać tych zmian... i ile to kosztuje... mi jest potrzebny mozny nóż do cięcie, rąbania, łamania, wbijania, rozbijania... itd...


czyli becker necker :)

ja swoim ciąłem, rąbałem, łamałem, wbijałem, rozbijałem, rzucałem, katowałem i co tylko można z nożem robić. Necker ma nawet na rękojeści wbudowany otwieracz do piwa więc po pubie możesz z nim latać :)
Ten kawałem paracordu który dodają wystarczy do mocowania do paska zarówno w pionie jak i w poziomie, do tego dokupić kawałek paracordu na rękojeść i można używać. Nie przeszkadza przy codziennym noszeniu.

pozdrawiam
  • 0

budo_listonosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
Wielkie dzięki, za wsparcie. doceniam to i jestm wdzięczny... faktycznie... mimo, ze uwielbiam folder(co zarsze nazywałem scyzorymiem) macie razje, ze nie ma sensu kupowac dobrego folderu, skoro będe go uzywał niezgodnie z jego zastosowaniem...
Ze wszystkich wypowiedzi i przemyśleń wnioskuję, że najlepiej będzie jak kupię Necker-a.
To już postanowione... :D

Moglibyście jeszcze wypisać, co waszym zdaniem powinienem do niego dukupić (co,jakie i gdzie). :?:

To,ze tak dręcze i rozgrzebuję ten temat,to dlatego, ze jak napisał Cassini, któremu jestem wdzieczny za te słowa, musze mić jak najbardziej odpowiedni nóż, poniewaz nie amm funduszy, an kupienie 10 różnych i noszenia kazdego an inną okazje... :oops: :idea:

Ps.
Mogę prosić kogoś z posiadaczy Necker-a, o podanie jego wagi i wymiarów, bo nigdzie nie znalazłem kompletnych danych.
dziękuje wszystkim :-)
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
Dokup piwo byś mógł nim je otworzyć :D A generalnie w szystko co musisz mieć to masz w zestaiwe, (nóż, pochwa i linka do montażu)
  • 0

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł

mimo, ze uwielbiam folder(co zarsze nazywałem scyzorymiem) macie razje, ze nie ma sensu kupowac dobrego folderu, skoro będe go uzywał niezgodnie z jego zastosowaniem...

Jakoś dziwnie odnoszę wrażenie, że kupisz sobie niedługo i folder :wink:
  • 0

budo_listonosz
  • Użytkownik
  • Pip
  • 32 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Podlasie

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
myślę, ze sie nie mylisz... pewnie tak będzie..., ale wpierw kupię tego Nesker-a, a potem jakiś folder... chyba, ze ten spełni wsezytkie moje zaspokojenia:]
  • 0

budo_miod
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin - Niebuszewo

Napisano Ponad rok temu

Re: do 200zł
Jestem newbie i na nozach sie malo znam ale moze CRKT Howk K-at lub CRKT wszystkie First Strike. Nie sa one skladane i z tego co czytalem stal z jakej sa zrobione tez nie jest idealna ale jak Ci sie uda to moze dostaniesz jednego z nich za 200zl.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024