Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.
Słuchajcie mam problem mały. Chyba będę musiał zmienić klub sportowy (dotychczas jeździłem do Zabrza, jednakże nie wem czy dalej ten klub bedzie funkcjonował, bo wczoraj trener został zastrzelony pod swoim kantorem wymiany walut). Trenowałem Kick Boxing. Co możecie mi polecić. Czy klub Triada (Piekary Śląskie) jest godny zainteresowania. Może ktoś zna jakieś inne kluby w okolicy Tarnowskich Gór. Czekam na wasze opinie. Oczywiście w grę wchozą tylko style uderzane !!!
  • 0

budo_gall
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.
Jest jeszcze KK u Lubosa.Co do Triady to cwicze tam od listopada i powiem ze mi sie podoba,wpadnij na trening i zobacz,moim zdaniem jest fajnie.W bytomiu jest jeszcze jj bodajze. Pozdrawiam.

ps.dwóch naszych zawodników walczylo na gali MT w Krakowie która odbyla sie niedawno :)
  • 0

budo_tomek!!
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z planety o nazwie Ziemia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.
Ronin w Gliwicach :D
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.
No dzięki za podpowiedź. Do Triady sie wybieram na trening. Zresztą w TG, czytałem na ich stronce, ze jest Thai Box. I nawet spoko jest, tylko że treningi są dwa razy w tygodniu (wtorek i czwartek). Mi sie wydaje, że to troche mało. Ja dotychczas trenowałem w Fux'ie Zabze. Trenngi były od pon do piątku. I to było trenowanie! Zresztą, wczoraj prezes móił na takim spotkaniu, że wznowią zajęcia z nowym trenerem. Trzymam kciuki. :D :D
  • 0

budo_gall
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.
Tak,ale treningi sa jeszcze w piekarach i bytomiu i oczywiscie mozesz na nie uczeszczac w cenie sekcji :) .

ps.jakbys mial sie pojawic na któryms z treningów w TG to daj znac,bo milo bedzie poznac kogos z budo :)

Pozdrawiam:)
  • 0

budo_agenubis
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 52 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Tarnowskie Góry

Napisano Ponad rok temu

Re: Kluby sportów walki w okolicach Tarnwskich Gór.
No teraz we wtorek na 19, mam zamiar wpaść tam na Sienkiewicza w Tarnowskich Górach i obczaić sekcje Muai Thai. :D
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024