Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uniki i sposoby na 'drechów'.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

budo_tori
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 503 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:scyzorykowo
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
tomek na tym forum masz tysiące tematów- taekwondo dobre na ulicę? kyukushin dobre na ulicę? krav maga dobre na ulicę? zagłębiając się w te topici znajdziesz wszystkie odpowiedzi.
  • 0

budo_nothing
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
Uniki są wszedzie, to od ciebie zalezy czy bedziesz szybki czy nie...dobra rada idz na kazdy trening wszelakich stylów jakie sa u ciebie i popatrz,pogadaj z trenerem i cwiczącymi...bo ciezko poradzic ci cos konkretnego chyba ze na forum jest osoba, która cwiczyła wszystkie mozliwe sztuki walki i da ci konkretną odp:) zycze powodzenia
p.s opcja z szybką ucieczką jest dobra:) unik w mig;)
  • 0

budo_bachen
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 343 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
Samymi unikami to dużo nie zdziałasz. Dobra rada jak już zaczniesz trenować skup się raczej na zadawaniu ciosów, zeby zrobić jeden składny skuteczny unik na ulicy to musisz mieć spory staż SW ( mam nadzieję,że nie naoglądałeś się jakiś filmów karate gdzie 20 jednego nie umie trafić dzięki jego uniką :) )
  • 0

budo_tomek15
  • Użytkownik
  • Pip
  • 23 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
Nie żadnych filmów karate się nie naoglądałem...
Chciałbym po za zadawaniem ciosów być też szybki i dlatego mówie o tych unikach.
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
idz na boks
  • 0

budo_ó-an
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zY oddaLi
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
chesz uników i bezwzględnego HARDKORA :D :twisted: idź na AIKIDO czy tam jak to sie pisze :D :roll:
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
By wyrobić uniki to można pograć w zbijaka (tak, zę się piłaki rzuca, kogo się trafi ten ZBITY i schodzi z boiska :) ).
  • 0

budo_bladzacy w mgle
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 60 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
a najlepsze unki na zagrozenia uliczne to wogule nie wychodzac z domu :)
  • 0

budo_słoniak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1975 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.

By wyrobić uniki to można pograć w zbijaka (tak, zę się piłaki rzuca, kogo się trafi ten ZBITY i schodzi z boiska :) ).


Najlepiej piłką lekarską :)
  • 0

budo_jacoo
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
Psychika- widzisz grupke w dresach czujesz respect czy strach. Z kąd wiesz że oni bija się dobrze? Na dresie nic takiego nie pisze. Oni wiedzą że ty sie boisz i to wykorzystują.(ja chodzę w dresie) Moja rada dla ciebie: Jeśli widzisz że oni chca atakowac, atakuj pierwszy szybko i zdecydowanie, wiedziesz im na psyche. Oni nie są przyzwyczajeni do takich akcji. To jest sprawdzone.
Raz we 3 podbijamy do 2 kolesi. (Z góry jesteśmy nastawieni na awanture) A oni od razu wyczuli i zrobili pierwsi w nas wjazd. Wtedy dostalismy niezły łomot. Ale nie żałuję oni pewnie też nie. Nigdy nie okazuj stachu. Spróbuj tej metody, musisz tylko sie bardzo dobrze przygotować psychicznie. POZDRO
  • 0

budo_dar75
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3410 postów
  • Pomógł: 1
1
Neutralna
  • Lokalizacja:kiedyś z O, teraz z P.
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.

Psychika- widzisz grupke w dresach czujesz respect czy strach. Z kąd wiesz że oni bija się dobrze? Na dresie nic takiego nie pisze. Oni wiedzą że ty sie boisz i to wykorzystują.(ja chodzę w dresie) Moja rada dla ciebie: Jeśli widzisz że oni chca atakowac, atakuj pierwszy szybko i zdecydowanie, wiedziesz im na psyche. Oni nie są przyzwyczajeni do takich akcji. To jest sprawdzone.
Raz we 3 podbijamy do 2 kolesi. (Z góry jesteśmy nastawieni na awanture) A oni od razu wyczuli i zrobili pierwsi w nas wjazd. Wtedy dostalismy niezły łomot. Ale nie żałuję oni pewnie też nie. Nigdy nie okazuj stachu. Spróbuj tej metody, musisz tylko sie bardzo dobrze przygotować psychicznie. POZDRO


GDZIE JEST RZOZIO!!!???
  • 0

budo_śledzik
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 248 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Grzegorzówka

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
Ja sądzę, że najlepiej uniki zaobserwować u polityków PiS, PO, SLD, Ludzi Pozbawionych Rozumu & Samoobrony. Żadne qrna szkółki video bo później tylko podbite oczy macie a są przecież tacy co nie mają podbitych oczu i nie biją się wszędzie i nie szlajają a żyją i fajnie jest więc uniki to syf. :oops:
  • 0

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: Uniki i sposoby na 'drechów'.
Może mi ktoś powiedzieć ( albo chociaż podać linki ) o co chodzi ze śledzikiem i Rzoziem ?
Bo jak przeglądam forum to łatwo zauważyć, że sątu dośc popularni. Pytam czemu ???

odpowiedź moze być na PM jeśli komuś się chce...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024