Skocz do zawartości


Zdjęcie

a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
76 odpowiedzi w tym temacie

budo_sneferu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Litości !!! Mobo zaraz zapyta "które style uważasz za najsilniejsze?" darujcie sobie takie dysputy panowie... Można by zapytać inaczej: jeśli walczy dwoje ludzi o takim samym pasie (powiedzmy czerwonym :twisted: ) i są w tym samym wieku i tyle samo lat trenowali, to który z nich wygra ?

Plz, nie kłóćmy się o to, który styl jest najlepszy...
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Hirsha czy to prawda, ze starznicy wiezienni smierdza gownem, czytalem gdzies, ze wiezienia sa przepelnione, w celach sa takie kolejki do kibla, ze trzeba srac w sloiki i inne takie i ze wszystko smierdzi gownem, razem ze straznikami, w tym artykule bylo tez napisane, ze jednego starznika rzucila dziewczyna, bo pomimo mycia sie, w lozku smierdzial gownem, wiec pomijajac grypsujacych bandytow na wyciagach, czy to prawda ze smierdzicie gownem ?
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Słuchaj gnoju Popo zwany,
Hirshau może i wyjechał z niezbyt przemyślanym pytaniem,
ale nie jest to powód aby najeżdżać na wszystkich strażników więziennych,
zwłaszcza w takich obszczymurskich słowach.

Zastanów się na drugi raz nad tym co piszesz baranie jeden.
  • 0

budo_popo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1035 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Copacabana
  • Zainteresowania:Iaido

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
W twoim zakladzie pracy tez jest przeludnienie ?
  • 0

budo_marcus73
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 393 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Nie, raczej dysponuję sporymi pomieszczeniami.
Czasem nawet doskwiera mi samotność :)
Dlatego lubię od czasu do czasu w ramach odreagowania wytrzeć ulicę
takimi zjebanymi gówniarzami jak ty ...

:twisted: :twisted: :twisted:
  • 0

budo_adamd
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Dobra, Panowie. Jak macie chęć się przezywać ;-) to dalej produkujcie się już na privie. Za następne takie posty tutaj będą pakowane ostrzeżenia.

PS: prywatnie trzymam stronę Marcusa - nieładnie jechać po strażnikach.
  • 0

budo_jakub
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2280 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
kto się przezywa, tak samo się nazywa :oops: :roll: :)
  • 0

budo_mastaszek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 11 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Nie wiem jak pozostali, ale ja od dzis rzucam sw i ide na ochotnika do pierdla pobiegac troche i pompki potrenowac. Poza tym znam przypadek kolesia wypisz wymaluj jak wyzej opisany 170cm osilek, i po wyjsciu z wiezienia wyskoczyl do lokalnego chudego i jak mu chudy przydzwonil ze sztachety (bo to u nas na wsi:) to sie osilek nogami nakryl i tyle bylo walki. Fakt, ze sie pozniej calymi hordami po okolicy scigali z roznego rodzaju narzedziami, ale 1vs1 chudego sztacheta sie okazala szybsza;)

pozdr
  • 0

budo_zagajnik
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 771 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z Polski
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Hirshau....odpowiem poważnie na Twoje pytanie.
Ostatnio uczestniczyłem w seminarium Muay Thai. Instruktorem był Polak, Pan D.G. - wzrost około 176, waga około 100 kg, 34 walki zawodowe w USA-wszystkie wygrane, sędzia-senior Muay Thai i nie tylko....
Pokazywał na trenerze ważącym 136 kg i o wzroście 192cm (rozmiarów klaty nie powiem, ale uważam, że mocno koło 140 cm) technikę zwaną low kick. Otóż ten trener po tym kick-u odleciał, podkreślam, ODLECIAŁ dobre 3-4 metry w tył, a jego mina świadczyła dobitnie o bólu, który go własnie nawiedził.
Jak myślisz, co Pan D.G. zrobił by z tym więźniem? A przecież Pan D.G. to przedstawiciel takich z "Mortal Combat", jak to raczyłeś łaskawie nazwać w jednej ze swoich wcześniejszych odpowiedzi w tym poście.
I nie dziw się, że większość poczuła się urażona Twoimi poglądadmi i sposobem ich wyartykułowania.
Powiem tak, człowiek ćwiczący sztuki walki i konfrontujący swoje umiejętności na ringu czy macie, w formule full contact nie wystraszy się takiego kolesia z celi bo nie boi się bólu itp. Zakładam, że walka będzie bez narzędzi. Jeśli ktoś będzie miał nóż czy pistolet to z odpowiednim nastawieniem też nie da szansy temu panu z celi.
To tyle.
PZDR Jacek
  • 0

budo_diriz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 348 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?

Hirsha czy to prawda, ze starznicy wiezienni smierdza gownem, czytalem gdzies, ze wiezienia sa przepelnione, w celach sa takie kolejki do kibla, ze trzeba srac w sloiki i inne takie i ze wszystko smierdzi gownem, razem ze straznikami, w tym artykule bylo tez napisane, ze jednego starznika rzucila dziewczyna, bo pomimo mycia sie, w lozku smierdzial gownem, wiec pomijajac grypsujacych bandytow na wyciagach, czy to prawda ze smierdzicie gownem ?



ot - moj kolega z SW nie smierdzi, u niego w pracy takze... hm nie wiem w jaki sposob mozna oddawac kał przez 2,5 godziny, bo przy siedmioosobowej celi tyle musialoby to trwac aby byla mowa o jakiejs kolejce w czasie dobowym.

pozwole sobie natomiast nie dokarmiac trollowanego tematu z blyskowtliwym tekstem w tresci

Psycha by Was zabil na dzien dobry i tyle, nie ma sztuczek na takich.

, napomkne tylko ze sa, i to calkiem sporo i psycha tego pana nie ma tutaj akurat nic do rzeczy.
pozdro
  • 0

budo_mrnikt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 645 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z drugiej strony lustra

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Hirshau - juz ci mowie co mozna z nim zrobic ...
Od czasu do czasu chodze na Pola Mokotowskie potrenowac rekreacyjnie w ramach KFF na Pola Mokotowskie. I tam ucze sie od ludzi znajacych MMA w stopniu takim jakiego ja byc moze nie osiagne nigdy. I czasem ... bardzo rzadko udaje mi sie trafic osobe, będąca instruktorem lub trenujaca MMA dluugoooo... atrapa noza ... Trafiam ja ... 110 kilowy misiek , bez refleksu, z uszkodzonymi nieco kolanem i bez kondycji ...ale czasem mi sie udaje. I ten super hiper paker moze trafic na dowolnego rodzaju cherlaka , ktory zamachnie sie na niego trzymana w rece torba z konserwa turystyczna i trafi go w skron, ja wiem w szczeke odpowiednio .. cokolwiek ... i odleci pakeros w niebyt. Czasem Bozia daje szanse nawet takim szarakom...
A tak na marginesie to najwiekszego wyrokowca na moim starym osiedlu, co to reka jak moje udo, doswiadczony w walkach jako pseudo-kibic ... zalatwilo dwoch mlodziakow .. jeden z nim gadal a drugi przypierdolil w tyl glowy sztachetka w lawki .. i bye bye ...
  • 0

budo_gold_lion
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 123 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Dajcie spokoj... nastepny co to wie wszystko lepiej
  • 0

budo_mrx1
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 101 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:Judo

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
Pojawil sie motyw walki takiego wieznia z jak to okresliliscie "wojskowymi". Od razu powiem ze np. z dobrze wyszkolonym zolnierzem Specnazu koles by nie mial nawet najmniejszych szans. Tym ktorzy nie wierza polecam ksiazke Suworowa pt. Specnaz.
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
A ja polecam na pewne sprawy wyrabiać sobie swoje własne zdanie, a nie opierać się na opinii autora. Pzdr
  • 0

budo_andy kk
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 100 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Stalowa Wola

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?

Pojawil sie motyw walki takiego wieznia z jak to okresliliscie "wojskowymi". Od razu powiem ze np. z dobrze wyszkolonym zolnierzem Specnazu koles by nie mial nawet najmniejszych szans. Tym ktorzy nie wierza polecam ksiazke Suworowa pt. Specnaz.


Nie sugeruj się za bardzo książkami Suworowa. Fajnie się je czyta ale często jest to fikcja.

Ostatnio, na obozie sportowym poznałem Ukraińca, byłego żołnierza Specnazu, aktualnie mieszkającego w Polsce i trenującego kyokushin. Z tego co opowiadał wiele rzeczy opisanych w książce "Specnaz" to bzdury.

Pozdrawiam
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?

A ja polecam na pewne sprawy wyrabiać sobie swoje własne zdanie, a nie opierać się na opinii autora. Pzdr


100 % racji .
Tak to jest jak rusek napisze o Speznazie .
Troche prawdy , troche mitu i troche kitu . Nie mozna zapominac , ze kazdy jest tylko człowiekiem nawet jak robił w Specnazie .
  • 0

budo_lukas
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: a w pierdlu ktorys z was robil, w ochronie?
"Powiem" tak, fakt faktem ruscy są zahartowani ale sf to fucha jak każda inna, nie ma miejsca na chojrakowanie, idziesz, robisz swoje i wracasz do rodziny do domu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024