Skocz do zawartości


Zdjęcie

KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Dokładnie, co do pogłosek o antifie to oni tez są nieźli więc nie wiem, a co do prawdziwych patriotów to jestem w pełni za ale patriotyzm to uczucie, a nacjonalizm to polityka, poza tym nie lubie mieszania polityki w sport, a tutaj nawet w logo klubu mamy falangę którą co drógi ns w Polsce nosi na kórtce
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Ja n tez nie lubie takich mieszanek.Jednak bardziej interesuja mnie trenujacy w tym klubie,ich idee,Nazisci...ciekawe co tak naprawde sadza o II wojnie Swiatowej i tego czego ludzie doswiadczyli?To ciekawy aspekt dla mnie-bo jak mozna stosowac pozdrowienie faszystowskie i jednoczesnie zyc ze swiadomosciia,ze tylu Naszych rodakow zginelo z powodu tej chorej ideologii!
Falanga,jest jakims wyznacznikiem i nie ma co mieszac tego z nazizmem.Jak pewnie wiesz sswasti byla przez setki lat u Slowian znakiem dobrobytu i powodzenia:0
Ale pewnie tak jest jak mowisz.
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
co do tej antify to jakaś bajka nie przypominam sobie aby który kolwiek z chłopaków dostal od nich wpier...
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Aha no to się wyjaśniło, bo ja nie siedze ani po jednej ani po drógiej stronie i plotke taką usłyszałem
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

Ja n tez nie lubie takich mieszanek.Jednak bardziej interesuja mnie trenujacy w tym klubie,ich idee,Nazisci...ciekawe co tak naprawde sadza o II wojnie Swiatowej i tego czego ludzie doswiadczyli?To ciekawy aspekt dla mnie-bo jak mozna stosowac pozdrowienie faszystowskie i jednoczesnie zyc ze swiadomosciia,ze tylu Naszych rodakow zginelo z powodu tej chorej ideologii!
Falanga,jest jakims wyznacznikiem i nie ma co mieszac tego z nazizmem.Jak pewnie wiesz sswasti byla przez setki lat u Slowian znakiem dobrobytu i powodzenia:0
Ale pewnie tak jest jak mowisz.


Oczywiście. Jak gadałem z ludźmi z celtik frontu, to mi mówili że heilują bo to pozdrowienie cezarów a nie adolfa... ale szczeże jak słysze w pubie jak ktoś o kim iwem że trenuje w k.s.falanga śpiewa "Tak jak adolf hitler niszcz żydowski gnój" to sory... zresztą ja się nie wypowiadam na ten temat więcej bo mam gdzieś k.s.falange dobrze trenują i tyle.
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

ale szczeże jak słysze w pubie jak ktoś o kim iwem że trenuje w k.s.falanga śpiewa "Tak jak adolf hitler niszcz żydowski gnój" .


w pubie...mało osób pierdoli od rzeczy po pijanemu...?
Mnie osobiście nie obchodza czyjes poglądy (czyli co ktos gada) a sposob w jaki ktoś się zachowuje (czyli co faktycznie robi) a znam kogoś z tego klubu i jest w porządku
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
weź sally się nie ośmieszaj po raz kolejny.
jak ktoś śpiewa rasitowskie pieśni po pijaku, to nic nie znaczy, tak?
hahaha!
jasne stary.
i co jeszcze powiesz ciekawego?
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
szczerze Ci powiem że mnie to g... obchodzi.
  • 0

budo_dime
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 811 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
to po ch.. sie wypowiadasz?
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
To ja tylko wtrące że jak to śpiewal ito nie byli pijani. poza tym o czym mowa dałbym linka do grona jednego pubowego napowca który ma zakaz wchodzenia do pubu w którym kiedyś bywałem z pobicia a trenuje w k.s.falandze, nie dam linka do jego grona żeby chłopakowi obciachu nie robić ale jego profil jest skrajnie nacjonalistyczny tyle powiem ( cytaty z zespołu honor )
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

to po ch.. sie wypowiadasz?

bo mam ochote, a po co się przypierdalasz do tego co piszę?
dla mnie opinie czyjes na temat tego co kto w pubie robi nie sa wyznacznikiem poziomu klubu. pisze bo uwazam ze czyjes poglądy mają g... wspolnego z tym jaki faktycznie ktos jest. Innymi słowy to co ktoś mówi nie odzwierciedla jego zachowania, znam wielu "politycznie poprawnych" kretynów , stad wiem że po poglądach ludzi sądzić nie mozna.
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Ja sądze kolesi trenujących tam za to że zglanowali mojego kolego do nieprzytomności za to że wyglądał im na lewaka i pan trener Michał o tym wiedział
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
nie znam sytuacji tu się nie wypowiadam
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Ja to ujmę tak. Nie ma co drążyć tego tematu. Podsumowując - K.S.falanga to zajebisty klub mający pewne wydźwięki nacjonalistyczne, jak komuś nie pasuje to isę nie zapisze, jak komuś pasuje to się zapisze i tyle.
  • 0

budo_kickfan
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 881 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
WP masz rację tylko jeśli chcesz walczyć z szarą strefą to powinnieneś pracować w Urzedzie Skarbowym. Jestem tolerancyjny, gdyż uważam, że masz prawo do własnego zdania. Nawet więcej muszą być tacy jak ty, którzy będą ludzią przypominać, że nienawiść jest jeszcze na świecie. Atakując kochających inaczej zwiększasz ilość ich zwolennikow. Nie obraź się ale głoszący takie poglądy jak ty dla mnie doprowadzają do manifestacji inności w obronie demokracji. Gdyby nie oczekwiania na dymy z waszych stron telewizja nie byłaby tak aktywna w promocji marszów równności. Jestem przeciwny im tak jak nie jestem za tym by pary hetreo na ulicy zbyt mocno manifestowały swoją milość, która jest intymnym elementem naszego życia. Jednak śmieszą mnie grupy małolatów skandujących hasła faszystowskie i rasistowskie. Ja też uwżam iż homoseksualizm jest nienaturalny ale dla mnie jesli swoje itymność pozostawią w domu to niech robią co chcą. Palenie też jest dla mnie głupotą ale dopókiktoś mi nie dmucha w twarz to niech sobie pali. Jego sprawa.

Ale y wrócić do tematu polecam wszystkim ten klub. Poporostu jesli masz inne zdanie to nie wdawaj się w dyskusje tylko się uśmiechnij i pomyśl. Grypa też przechodzi. Ale trener jest w czołówce polskiego mt i umie przekazac to co umie. Ciekawe czy jak Boniawski y wpadł to zrobiliby mu wykład...:)
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Jednak śmieszą mnie grupy małolatów skandujących hasła faszystowskie i rasistowskie. Ja też uwżam iż homoseksualizm jest nienaturalny ale dla mnie jesli swoje itymność pozostawią w domu to niech robią co chcą. Palenie też jest dla mnie głupotą ale dopókiktoś mi nie dmucha w twarz to niech sobie pali. Jego sprawa.





Słowa mądrości, respekt.
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
kaligi o kim mówisz
  • 0

budo_pinczer
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 295 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Kaligi dobrze mówisz
  • 0

budo_falangista
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Witam wszystkich!
Z tej strony trener K.S. Falanga. Widze, że mam kilka zagadnień do wyjaśnienia.
Pierwsza rzecz z tym "hailowaniem". Jeśli już mamy być obiektywni salutem rzymskim posługiwała się cała narodowa, przedwojenna Europa, najlepszy przykład z Polski to pogrzeb R. Dmowskiego (dostępny w sieci). Uważam jednak, że to się zle kojarzy w dzisiejszych czasach i nie powinno się go publicznie używać. Szczerze też wątpie, żeby ktoś z ludzi przychądzących do mnie robił takie rzeczy. Jeśli tak było to najprawdopodobniej jakiś gamoń który utożsamia się z klubem, a nigdy nie był na treningu. Często słysze mity o bojówkach szkolących się u mnie w klubie i śmiać mi się z tego chce. Na salę przychodzą bardzo różni ludzie, jest nawet jeden cudzoziemiec z Czeczenii i chłopak z dredami. Tu nikt nikomu nie robi wstrętów. Oczywiście gdyby do sekcji chciał sie zapisać Jerzy Urban to wyleciałby na zbity pysk :D , ale każdy normalny człowiek może przyjść i czuć się bezpiecznie. Wydaje mi się, że w klubie panuje atmosfera bardzo sprzyjająca dla kogoś kto wie czego chce od tej dyscypliny i mimo tego, iż to sport indywidualny jesteśmy drużyną.
Następna sprawa to odwoływanie się do ideologii i tekstów nazistowskich. Jestem takim samym wrogiem nazizmu jak i komunizmu, te dwa zbrodnicze systemy zadały naszemu Narodowi tak wielkie straty biologiczne i materialne, że do dziś nie możemy się z tego podnieść. Uważam, że tylko chory umysłowo człowiek może je chwalić.
Inaczej natomiast wygląda sprawa z polskim nacjonalizmem, ale to dłuższy temat. Myśle, że lepiej podać namacalny przykład jakim jest Jan Mosdorf (ONR, MW), który zginął w Oświęcimiu m.in. za pomaganie żydom. Polska myśl narodowa była też nierozerwalnie związana z religią katolicką przez co negowała np. rasizm. Ale o tym już ojcowie pseudotolerancji mówić nie chcą. Powstałe z przedwojennego ONR Narodowe Siły Zbrojne stawiały zaciekły opór obu okupantom. Ale to też rzadna sensacja dla mediów. Lepiej jest rzucać bezpodstawne oskarżenia, że np. kolaborowali z niemcami żeby bić bohaterów z Armii Ludowej.
Myślę, że starczy już tych przykładów. Poglądy mam prawicowe, nazistą nigdy nie byłem, kocham swój kraj i naród z którego pochodzę ponad wszystko i tego się niewypieram, z tego jestem dumny. Każdy kto przychodzi na treningi, czy ma poglądy zbliżone, czy zupełnie odmienne wie, że jeśli jest członkiem klubu to klub ten jest jak rodzina, bo to ciężki sport i wsparcie jest konieczne. A debile, którzy w knajpie przy alkoholu wykrzykują jakieś głupoty mieszając w to "Falangę" nie lepiej się nie ujawniają, bo w końcu ta "Falanga" ich znajdzie :wink:

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkich
  • 0

budo_piotr z.
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 340 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

Myśle, że lepiej podać namacalny przykład jakim jest Jan Mosdorf (ONR, MW), który zginął w Oświęcimiu m.in. za pomaganie żydom.

warto też przypomnieć o Zofiii Kossak-Szczuckiej, związanej, może nie z narodowymi radykałami sensu stricte, ale z polską endecją (też dzisiaj oskarżaną o "rasizm"), która podczas wojny stała na czele Żegoty (struktury polskiego państwa podziemnego poświęconej pomocy Żydom), i została po wojnie odznaczona medalem "Sprawiedliwy Wśród Narodów Świata".

mieszanie przedwojennych narodowców i ich symboliki z hitleryzmem to po prostu efekt niedouctwa i ignorancji, a te z kolei są pokłosiem wieloletnich kłamstw komuny, której propaganda kazała uznawać Armię Ludową za jedyną siłę patriotyczną, a jakieś tam AK czy NSZ - za kolaborantów hitlerowskich.

do AK się to aż tak nie przylepiło, bo była zbyt duża - natomiast prawda o NSZ i jej środowisku do dziś nie może się dobić do niektórych łbów.

Dołączona grafika
(komunistyczny plakat propagandowy z okresu kampanii przedreferendalnej 1946 r.)

czterdzieści lat temu ktoś jeszcze mógł teoretycznie w to wierzyć, bo nie było innych źródeł informacji.

ale w roku 2007 nie ma już na to usprawiedliwienia.

pozdrawiam!
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024