Skocz do zawartości


Zdjęcie

KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Adam z Siedlec dojerzdża na treningi
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
jeśli można wiedzieć mobo. skąd go znasz?
tak wogóle to jest wychowankiem Michała Tomczykowskiego i zaczynał trenować pod jego okiem przeszło 2 lata temu kiedy to Michał zaczynał prowadzić treningi w Siedlcach
  • 0

budo_mobo
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 254 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Chodziłem kiedyś do Michała. To niezłe ma zaparcie chłopak dojeżdżać na treningi 100 kilosów.
  • 0

budo_wp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
[quote name="Xenomorf"]Być może to co na stronce nie ma nic do klubu... Nie zmienia to jednak faktu że jest to stronka klubu a trudno tłumaczyć że trener nie ma nic do stronki która dotyczy jego klubu.

A retoryka która przy okazji powstania klubu się pojawiła to retoryka faszystowska. Jakieś bzdury o tym jak cudzoziemcy urządzili sobie u nas raj. Może faktycznie dla uchodźców którzy mogą tu po prostu przezyć sam fakt tego jet rajem. Ale bzdury o brykach i zajmowaniu miejsca w uczelniach... chodzi zapewne o stypendystów lub przyjeżdżających na wymianę - takich jakich niedawno w rosji popędzili tamtejsi faszyści. tam też odradza się nacjonalizm - z którego sami drwimy u nas.



Co Ty za bzdury piszesz??Jaka faszystowska retoryka??Czy Wy nie odróżniacie faszyzmu od nacjonalizmu?Faszyzm to system oparty na socjalizmie i rasizmie, nacjonalizm natomiast,ten którego prekursorem jest R.Dmowski opiera sie na gospodarce korporacyjnej,w którą państwo może ingerować tylko w wypadku głębokiego kryzysu.To właśnie temu "faszyście" będą stawiać teraz pomnik w Warszawie,to właśnie im.tego "faszysty" nazwane jest rondo w centrum Warszawy i w kilku innych miastach w Polsce,m.in. oststnio w Zakopanem.Poczytajcie najpierw troche zanim zaczniecie pisać takie głupoty.Symbol widniejący na stronie to symbol przedwojennego ruchu narodowego, któremu przewodził właśnie Dmowski.Tym samym symbolem w czasie wojny posługiwały się Narodowe Siły Zbrojne i Związek Jaszczurczy, formacje te walczyły zarówno z okupantem hitlerowskim,a po wojnie bodajże do 1956 jako partyzantka z okupantem sowieckim.To właśnie dlatego legenda tych formacji była skutecznie tłamszona,a wielu żołnierzy NSZ i ZJ zostało za swoją miłość do kraju straconych strzałem w tył głowy.Oni właśnie byli pierwszymi polskimi nacjonalistami.W Muzeum Powstania Warszawskiego jest nawet ściana poświęcona NSZ walczącym w Powstaniu.To był właśnie ich nacjonalizm.A to że różnił on sie od niemieckiego faszyzmu świadczy fakt, iż podczas wojny ratowali także żydów,zresztą info na ten temat znajdziecie w internecie,polecam.Gdyby symbolika ta uznana była za faszystowską z pewnością byłaby zabroniona przez prawo-a nie jest.Pozdrawiam
  • 0

budo_ptaq nakrecaczu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Dołączona grafika
  • 0

budo_zlotyelf
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 624 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Feniks-Arete Rybnik

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
najlepsy jest ten gólolicek heeeejjj ; )))
[kurwa co to jest?! : | ]
  • 0

budo_ozzz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 594 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Nie wiesz ?
Ja też ale może ktoś nas oświeci ? (Ptaq ?)
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
foata ONR-u Brygady Podhale (z tematem ma raczej niewiele wspólnego)
  • 0

budo_ptaq nakrecaczu
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 83 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

foata ONR-u Brygady Podhale (z tematem ma raczej niewiele wspólnego)


zdjecie pochodzi ze strony internetowej do ktorej link juz tu podawalem. Wystarczylo mi 15 minut te strone poprzegladac, zeby znalezc informacje ktore wskazuja na cos calkiem przeciwnego niz piszesz. Ale oczywiscie kazdy sam moze sobie to przejrzec i wlasna opinie sobie moze wyrobic. Jesli chodzi o mnie to mam juz tego tematu troche dosyc. Jak kogos bawi udowadnianie, ze czarne jest biale to luz. Dla mnie EOT.
  • 0

budo_lux86
  • Użytkownik
  • Pip
  • 18 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Supraśl k. Białegostoku
  • Zainteresowania:Boks

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
... image klubu który emanuje ze stronki jest co najmniej niepokojący...
Mam na dzieje że to zbieg okoliczności jakiś:D

pozdro.
  • 0

budo_wp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

... image klubu który emanuje ze stronki jest co najmniej niepokojący...
Mam na dzieje że to zbieg okoliczności jakiś:D

pozdro.





Jak już pisałem "image klubu" to symbolika ONR i NSZ. Jak Was tak to nie pokoi to poczytajcie troche o ludziach, którzy tym symbolem sie posługiwali.

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Pozdro
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
No to trochę odświeżymy temat :wink: Bynajmniej nie po to by rozkręcać dyskusję o faszyzmie - tylko o samym klubie...
Ponieważ stronka nie działa to może mi ktoś udzielic odpowiedzi czy klub jeszcze istnieje, prowadzone są zajęcia, czy trzeba mieć swój sprzęt, w jakich godiznach i jakie dni odbywają się treningi i na jakiej ulicy itd. Albo chociaż jakiś namiar pod którym info mógłbym uzyskać?
z góry THX
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
istnieje... a namiary zapewne ktos poda
he he, nazi- taj..może byc :wink:
  • 0

budo_sally
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4333 postów
  • Pomógł: 1
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Południe
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
na Fortach Bema przy ul.Powązkowskiej 59 (hala boksu).
w poniedziałki, środy i piątki godz. 18.
(chyba)
  • 0

budo_budo_boy
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 239 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Jaki tam nazi....
Ale dzięki 8)
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Chociaż sam tam nie ćwiczyłem,to uważam,ze Michał to bardzo dobry trener i nie stracisz na treningach swojego czasu.A co do ,,nazi"-bez przesady,chlopaki kochaja swoj kraj i tyle,sa patriotami,o co w dzisiejszych czasach bardzo trudno(opinia moja wynika ze znajomosci idei nacjonalizmu) Stronka rzeczywiscie nie działa,a szkoda.
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
hahahahaha ja to nawet kiedyś chciałem się tam zapisać ale jestem oiowcem i znam ludzi którzy tam trenują, i jak widze ich heilujących w pubach to sądze że bym z takiego treningu już nie wrócił, a o panu Michale który prowadzi słyszałem wiele dobrego... tyle że od samych bonheadów, btw. znam pare osób które tam trenują i faktycznie są świetni, widzialem ich w bójkach ulicznych, ale jak ktoś słucha piosenek zespółu honor takich jak narodowy socjalizm to jak dla mnie nie jest nacjonalistą tylko narodowym socjalistą ( inaczej nazistą ). klub jest zajebisty ale nie polecam go ani punkom ani oiom, ani emigrantom ani nikomu kto ma na pieńku z bonheadami. ps. a z tego co słyszałem hopaki i tak ogarneli wpierdol od warszawskiej antify :P
  • 0

budo_kaligi
  • Użytkownik
  • Pip
  • 25 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
chociaż z tą antifą to tylko pogłoski, btw. ten klub zajebiście szkoli ale ogułem nie dla mnie xD
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Nie znam nikogo z tego klubu-mialem kiedys przyjemnosc lekkiego sparingu z ich trenerem-cwiczylem wtedy dopiero z rok.Jesli chlopaki sa w polowie tak dobrzy jak trener watpie w te pogloski-chyba,ze tamtych bylo dwa razy wiecej:)
  • 0

budo_buaya
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 200 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Rzeczywiscie jesli przejeli ,,heil" to jest to juz zastanawiajace.....Nie chce wnikac-dobrze,ze sa jeszcze patrioci w tym kraju!Jesli bym mogl nie zastanawialbym sie nawet chwile,zeby tam cwiczyc.Teraz wszyscy chca stad uciec do Anglii,Irlandii..rozumiem,pieniadze.Rzad skladajacy sie z idiotow,ktorzy chca sie tylko nachapac.Dobrze by bylo,zeby wlasnie tacy prawdziwi patrioci mieli wlasna partie-ktos musi zrobic tutaj porzadek.Tylko chodzi mi o myslenie,a nie przy uzyciu piesci...
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024