Skocz do zawartości


Zdjęcie

KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
93 odpowiedzi w tym temacie

budo_ad_waw
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Od grudnia rusza Ks Falanga :D , treningi będzie prowadził doświadczony zawodnik i doskonały trener Michał Tomczykowski , zdobywca wielu tytułów min. Mistrz Świata full-contact, V-ce Mistrz Europy low-kick, Mistrz Polski Muay Thai.

Więcej info. na stronce http://falanga_maz.w.interia.pl
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
jeżeli ktoś ma zamiar zacząć przygode z Thai Boxem to polecam ten klub bo trener to prawdziwy profesjonalista
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

Od grudnia rusza Ks Falanga :D , treningi będzie prowadził doświadczony zawodnik i doskonały trener Michał Tomczykowski , zdobywca wielu tytułów min. Mistrz Świata full-contact, V-ce Mistrz Europy low-kick, Mistrz Polski Muay Thai.

Więcej info. na stronce http://falanga_maz.w.interia.pl



............... mam pytanie - pod kogo będzie podlegał ten klub? Pod PZKB czy PZMT ???
Z tego co wiem Tomczykowski startuje chyba pod PZKB. Dzięki za ewentualne info. Pozdrowienia.
  • 0

budo_ad_waw
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Wszystkich zainteresowanych zapraszam na nową stronkę K.S. FALANGA znajdziecie na niej więcej info. :idea:

http://k.s.falanga.w.interia.pl

Pierwszy trening odbędzie się już 1 grudnia :D
Zapraszam chętnych i życzę miłego przeglądania stronki :)
  • 0

budo_ad_waw
  • Użytkownik
  • 7 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

............... mam pytanie - pod kogo będzie podlegał ten klub? Pod PZKB czy PZMT ???
Z tego co wiem Tomczykowski startuje chyba pod PZKB. Dzięki za ewentualne info. Pozdrowienia.


Z tego co się orientuje to K.S. Falanga nie będzie podlegała pod PZMT, jutro postaram się zamieścić na ten temat więcej info. :)
  • 0

budo_wookasch
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Berlin / Gorzów

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Powiem tak: stronka do poprawy (te popupy :evil: ), logo jak jakas bojowka prawicowa 8O
  • 0

budo_fxfxfxfxfx
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
A tak poza tym po przekroczeniu transferu strona nie dziala - polecam przenosiny na inny server.
  • 0

budo_xenomorf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Faktycznie stronka trochę niepokojąca. Skojarzenia nieuchronne tym bardziej jak widziałem kiedyś w tv jakiś klub gdzie trenują skini żeby lepiej butować. Ale to tylko takie wrażenie.
  • 0

budo_rozco
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 81 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Oj niepokojąca.

http://www.fabrykasi...pic.php?t=42157
  • 0

budo_fmt
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
na treningi moze przyjsc kezdy kto chce ćwiczyć pod okiem dobrego trenera. ja trenuje u Michała Tomczykowskiego od 2 lat i naprawde nie mam na co narzekać bo atmosfera panujaca na treningach jest zajebista i co najważniejsze dużo można z nich wynieść
  • 0

budo_aklaw
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 599 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:krakow

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Czarno-skorzy i Zydzi chyba sa tam nie mile ;) ale osiagniecia ma imponujace prowadzoncy !
  • 0

budo_wp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Co wy tacy tolerancyjni jesteście?Jak tak kochacie imigrantów to przeprowadzcie sie do Paryża,chociaż pewnie niedługo nie będzie trzeba, bo i tak sie tu tego dużo nazjeżdżało.
  • 0

budo_edekk
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
no tak tolerancja jest trudna
latwiej zostac malym faszysta:)
  • 0

budo_wp
  • Użytkownik
  • Pip
  • 19 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

no tak tolerancja jest trudna
latwiej zostac malym faszysta:)




Nie faszystą,a nacjonalistą.A tolerancja jest oznaką słabości i niezdecydowania.Zrozum,ja nie uważam,że obcokrajowcy są gorsi dlatego,że są obcokrajowcami,tylko jeśli nie płacą podatków,organizują sie w grupy przestępcze,ponad połowa nie ma ważnego prawa pobytu i czują sie jak u siebie to już nie jest dobrze.Podczas gdy polscy obywatele ledwo wiążą koniec z końcem oni jeżdżą drogimi autami, mieszkają w najlepszych hotelach i studiują w najlepszych uczelniach-kto za to płaci? Chodzi o to żeby we własnym kraju żyć godnie,bo nie po to pokolenia przelewały krew,żeby teraz państwo prowadziło politykę,która niszczy swój własny naród, a gloryfikuje "tolerancje" w postaci różnego rodzaju spędów pedałów itp.
  • 0

budo_cypis
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1272 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

... A tolerancja jest oznaką słabości i niezdecydowania...

A może świadomości, że są ludzie, którzy mają inne poglądy niż ja, inne wartości, inne xyz. I ja wiem, że do tego mają prawo.
Uważasz, że jest tylko jedna słuszna...
:cry: ... nie będą się rozpisywał.
  • 0

budo_gagatek
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 493 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Ja nie zauwazylem zeby obcokrajowcy zyli lepiej od nas. Sa moze male jednostki ale to ze jest jak jest to jestesmy sami sobie winni. Ja raczej uwazam skinhedow i wszechpolakow (nie stawiajac miedzy nimi znaku rownosci) za ludzi slabych. Organizuja sie w grupy w ktorych czuja sie silni moga schowac w nich swoje niedoskonalosci, zachamowania i slabosci. W tlumie jest znacznie prosciej bo inni narzucja punk widzenia i mozemy go przyjac jako swoj. Osobiscie nie moge polaczyc slowa nacjonalisty z chrzescijaninem poniewaz te dwa slowa sie wykluczaja.
Ale spoko to moj punkt widzenia...
Pozdrawiam wszytkich Murzynkow, Arabow, Cyganow, Polakow, Zydow...
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
............ i tak oto z tematu informacyjnego o powstaniu nowego klubu muay thai, dyskusja rozwinęła się w kierunku tolerancji rasowej, nacjonalizmu i równouprawnień :)
Za momencik zapewne powędruje w stronę małżeństw homoseksualnych i adopcji dzieci, potem zahaczycie o wątek rasistowskiego kuklux kalnu, czy jak to się tam pisze ;) , temat delikatnie zawadzi o "Mein Kampf" Hitlera :) Gdzie są kobiety??? Przydałby się też jakiś wątek feministyczny. No i "przemoc w rodzinie" - tak!!! Koniecznie dajmy coś z przemocy w rodzinie. Można by też trochę podyskutować na temat "obcinania jaj pedofilom". A po tych wszystkich emocjach być może ktoś zapyta czy na pierwszy trening w Falandze ma zabrać własny sprzęt typu tarcza, czy klub to zapewnia ....
  • 0

budo_miron
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 431 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Rzeszów

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

A po tych wszystkich emocjach być może ktoś zapyta czy na pierwszy trening w Falandze ma zabrać własny sprzęt typu tarcza, czy klub to zapewnia ....

Ja też myślę, że to co znalazło się na stronie to nie wymysł trenera tylko webmastera, który swoje osobiste przekonania wtopił w stronę www klubu. Sądząc po osiągnięciach trenera raczej zajmował się on sparringami na sali treningowej niż na ulicznych zadymach albo ustawkach.
  • 0

budo_xenomorf
  • Użytkownik
  • Pip
  • 13 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia
Być może to co na stronce nie ma nic do klubu... Nie zmienia to jednak faktu że jest to stronka klubu a trudno tłumaczyć że trener nie ma nic do stronki która dotyczy jego klubu.

A retoryka która przy okazji powstania klubu się pojawiła to retoryka faszystowska. Jakieś bzdury o tym jak cudzoziemcy urządzili sobie u nas raj. Może faktycznie dla uchodźców którzy mogą tu po prostu przezyć sam fakt tego jet rajem. Ale bzdury o brykach i zajmowaniu miejsca w uczelniach... chodzi zapewne o stypendystów lub przyjeżdżających na wymianę - takich jakich niedawno w rosji popędzili tamtejsi faszyści. tam też odradza się nacjonalizm - z którego sami drwimy u nas.

To filozofia słabych i przegranych którzy muszą sobie znaleźć wroga. żeby ogarnąć sprawy których nie mogą zrozumieć. mogą się jednoczyć, znaleźć jakąś motywację i miejsce w świecie, okopać na pozycjach. Wytłumaczyć sobie czemu coś nie gra. Wielu polaków też ostatnio wyjechało szukając lepszej szansy i pomijając pewne grupy zawodowe nikt nie traktował ich jako intruzów. A wogóle co za pomysł żeby pod kluby podłączać ideologię. To własnie tam należy prostować charaktery a nie wypaczać. Sądziłem że w MT istnieje coś takiego jak skromność ( w koncu nie maja pasów) i szacunek. Ale może się nie znam.
  • 0

budo_glovkhan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:co skąd ?

Napisano Ponad rok temu

Re: KS FALANGA Muay Thai Warszawa rusza już od grudnia

Wielu polaków też ostatnio wyjechało szukając lepszej szansy i pomijając pewne grupy zawodowe nikt nie traktował ich jako intruzów. A wogóle co za pomysł żeby pod kluby podłączać ideologię. To własnie tam należy prostować charaktery a nie wypaczać. Sądziłem że w MT istnieje coś takiego jak skromność ( w koncu nie maja pasów) i szacunek. Ale może się nie znam.


.......... Stary, gdzie Ty żyjesz i w której TV to słyszałeś :lol: ? Prawie wszędzie na świecie Polak jest nikim, traktowany jak popychadło. Czy to Niemcy, Włochy, Wielka Brytania czy Stany - wszędzie jesteśmy traktowani jak śmieci, popychadła bez żadnych praw. Słyszałeś może ostatnio o włoskich czworakach dla polskich pracowników? Żyli jak niewolnicy w Stanach 200 lat temu. Moi znajomi w Anglii, Irlandii czy Nowym Jorku, już dawno musieli się pogodzić z tym że nic tam nie znaczą.
"Pomijając pewne grupy zawodowe", powiadasz? Polak za granicą to tylko jedna grupa zawodowa - wyrobnik. Dostaje najgorsze stawki, nie ma prawa wypowiedzenia się i nikt się z nim nie liczy. I nie jest ważne czy jedziesz tam jako inżynier, lekarz czy do miesznia cementu ...

I w ogóle co Ty tu wyjeżdżasz z tymi ostatnimi zdaniami, jaka ideologia ??? I gdzie Ci ją podłączyli ? I gdzie tam brakuje szacunku ??? I jaki qurwa faszyzm ???
Razi Cię to że w logo klubu są polskie barwy narodowe ???? Gdzie tam masz podłączoną ideologię do klubu ??? Jeśli polskie barwy w logo klubu nasuwa komuś skojarzenie z faszyzmem, to chyba coś z nim nie halo.

I na koniec jeszcze jedno - doj*bałeś się do Muay Thai w kontekście klubu Falanga. Gdybyś wczytał się uważniej to zauważysz że na stonie klubu napisano "FALANGA - THAIBOXING"
Zanim się przyczepisz do MT - sportu który sam w sobie jest także religią, trzeba Ci wiedzieć że Muay Thai i Thaiboxing to dwie różne rzeczy. Thaiboxing to nie Muay Thai. MT jest jedynie błędnie określane w potocznym języku jako TB. Polecam lekturę.
Pozdro
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024