Skocz do zawartości


Zdjęcie

obozy:)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

budo_ziomek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

obozy:)
ema :D

przeglądając forum nie znalazem takiego tematu w którym były by opisane obozy na których byliscie, na ilu byliscie obozach itp. 8) 8) :lol:

prosze wszystkich o opisywanie obozów na których byliscie, ten który był dla was najfajniejszy, najbardzije męczący :) itp.

Ja osobiszcie nie byłem na rzadnym obozie poniewarz niedawno zaczełem swoją przygode z TKD ale jak tylko nadarzy sie okazja to wezme udział i zobacze jak to jest :) :lol: :D :-)
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
Nasz klub od 1996 roku organizuje co rok obozy letnie i chyba każdy kolejny jest ciekawszy... przynajmniej tak wnioskuję po wypowiedziach uczestników ostatniego. W tym roku byliśmy w Muszynie z naprawdę fajnym składem instruktorów i gości (dwa 7 dany). Nawet filmik jeszcze leży na naszej stronie.

Gizmo
  • 0

budo_sh4rk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
Ja byłem tylko na jednym obozie. Było świetnie :!: Do dzisiaj mam blizny na kościach 8) Był to obóz w ferie zimowe w 2005 r. Czyli nie tak dawno. Na nim było jakieś 120 osób a instruktorami byli: Jerzy Jedut VI dan i Jarosław Suska IV dan. Były 2 treningi dziennie jeden wspólny a drugi na grupy (wg. stopni), po 20:00 były konsultacje z instruktorami. Ale i tak większość grała w piłkę :D :D:D. Atmosfera była wyśmienita, pokoje i łazienki do kitu :-) ale to mało ważne. Najważniejszy był trening po którym każdy się czołgał :) Trudno ująć ten obóz w słowach... trzeba pojechać!
PS: Było to w Lubartowie
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)

Ja byłem tylko na jednym obozie. Było świetnie :!: Do dzisiaj mam blizny na kościach 8) Był to obóz w ferie zimowe w 2005 r. Czyli nie tak dawno. Na nim było jakieś 120 osób a instruktorami byli: Jerzy Jedut VI dan i Jarosław Suska IV dan. Były 2 treningi dziennie jeden wspólny a drugi na grupy (wg. stopni), po 20:00 były konsultacje z instruktorami. Ale i tak większość grała w piłkę :D :D:D. Atmosfera była wyśmienita, pokoje i łazienki do kitu :-) ale to mało ważne. Najważniejszy był trening po którym każdy się czołgał :) Trudno ująć ten obóz w słowach... trzeba pojechać!
PS: Było to w Lubartowie


Jak nie da się ująć, w dupe na gas, jak to zwykle na obozach :wink:
  • 0

budo_azizawduanal
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 231 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan
  • Zainteresowania:Taekwondo

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)

Jak nie da się ująć, w dupe na gas, jak to zwykle na obozach :wink:

Co? Juz tu nie sciemniaj, na naszych obozach byl przeciez lajcik, po treningach nic nie czulem, a w szczegolnosci nogi mialem jakies takie z waty :)
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)

Jak nie da się ująć, w dupe na gas, jak to zwykle na obozach :wink:

Co? Juz tu nie sciemniaj, na naszych obozach byl przeciez lajcik, po treningach nic nie czulem, a w szczegolnosci nogi mialem jakies takie z waty :)


A tam z waty, z waty to miałem ja, a ty ściemniałeś coś, że kolano cię boli czy coś takiego :lol:
  • 0

budo_sh4rk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
:P No racja obozy to szkoła przetrwania :) Masakra ale zawsze chce się wrócić, ta atmosfera budzi ochotę do trenowania i wytrwania z wielkim trudem końca treningu... :D
  • 0

budo_ziomek
  • Użytkownik
  • Pip
  • 41 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
Sh4rk skąd jestes ?
ten obóz organizował mój klub zaluje ze mnie na nim nie bylo;/:) ale w tym roku znaczy w ferie 2006 bede na 100% na tym oobozie ziomowym :)
  • 0

budo_sh4rk
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 56 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
jestem z Rybnika (Tam na śląsku :P )
  • 0

budo_akiro
  • Użytkownik
  • Pip
  • 10 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Nysa

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
A ja byłęm w Węgierskiej Górce w tym roku.. pierwszy obóz ale było przepysznie :D :D... a teraz na ferie zimowe też bedziemy gdzieś jechać... chyba też tam albo do....no nie pamiętam :P jak sobie przypomne to napisze
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
Powiedzcie gdzie dokładnie jeździcie na obozy, na ile, za ile i dlaczego? Chodzi mi o plusy i minusy danych ośrodków. Dzięki z góry za wszelkie info...
  • 0

budo_gizmo
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2337 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świdnik/Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
Byliśmy na obozach m. in. w Sopocie, w Muszynie, w Dźwirzynie, w Zamościu, Kołobrzegu i paru innych miejscach. Najlepsze warunki były w Zamościu i w Muszynie.

Gizmo
  • 0

budo_swider
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 94 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
dla mnie najlepszy oboz jaki miałem był w Lubartowie(sierpien 2004)
grupa zaawansowana miala wtedy naprawde mocne treningi...
pamietam ze po jednym z treningow, kiedy 1,5 godziny treningu za sprawa sabunima jeduta przedłuzyło sie w 140minutowy maratonkopania w tarcze, jak xwicze 6 lat w zyciu jeszcze czegos takiego nieprzezyłem nogi pod koniec treningu calkowicie odmawialy mi posłuszenstwa, proste dolyo wyciagałem uzywajac mieni plecow bo tych w noce juz nieczulem... (niemusze dodawac ze caly maraton kopniec poprzedziła rozgrzewka w stylu chłopakow z Lubartowa)
Ten trening utkwił mi szegolnie w pamieci bo jak dobrze pamietam wylało sie zemnie ok 3-4 kilogramow

pozdro600
  • 0

budo_ddz
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 131 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lubartów

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
3 obozy zaliczone: zimowy w Lubartowie,letni w Nowej Rudzie i letni w Lubartowie-Firleju.Oczywiście 1 i 3 dochodzeniowy ale potrenowało sie ostro :]
Ogólnie to najlepszy był w NR bo zawsze to jakiś wyjazd :) ale i sam pobyt i treningi wspominam nieźle.Jedne przewalone na maxa a inne takie że spocić sie nie dało (co zależało z kim sie miało trenować :-) ).
  • 0

budo_piter_itf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
najlepszy oboz..to bylo latem 2003 roku w nadmorskim miasteczku..jak na zlosc zapomnialem nazwy..a taka popularna..moj pierwszy oboz..wielkie oczy i szczena do ziemi..a jezyk przydeptywany stopami..ciezko bylo..drugi oboz w nowej rudzie rok pozniej..5 dnia wywichnalem sobie bark ze stawu i gips na 3 tygodnie :( najwieszy bol to patrzec na innych i samemu nie moc trenowac..damn..ale przez pierwsze dni bylo na prawde klawo..no i oboz nr 3 w 2005 w bialce parczewskiej kolo bialej podlaskiej..dzien pierwszy znowu staw barkowy mi siewysypal..i to kilka razy w ciagu 3 dni :( ..i szybki powrot do domu..jak narazie wszystko trzyma sie kupy i nie odpada..mam nadzieje ze tak juz zostanie..w ogole to pozdrowienia dla tych ktorzy tam byli :P
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
piter itf: jastrzebia gora?
  • 0

budo_piter_itf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
piter_itf prosto z lodzi :P
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)

najlepszy oboz..to bylo latem 2003 roku w nadmorskim miasteczku..jak na zlosc zapomnialem nazwy..

lodz nie jest nadmorskim miasteczkiem :wink:
  • 0

budo_piter_itf
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 61 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:lodz

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
moroo...dude..ja jestem z lodzi..a oboz byl nad morzem :P
  • 0

budo_moro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4585 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Noresund/ Trójmiasto

Napisano Ponad rok temu

Re: obozy:)
no prezciez ja mowie o tym nadmorskim miasteckzu tkorego nazwy nie pamietasz :roll:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024