Skocz do zawartości


Zdjęcie

zapomnij o idealnym brzuchu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

zapomnij o idealnym brzuchu...
Takie slowa uslyszalem, od jednej znajomej, ktora stwierdzila, ze w moim wieku (26 lat) jak i pozniejszym nie ma mozliwosci miec 100 procentowego kaloryferka. Zawsze pozostanie minimalna faldka skory, poniewaz jak to ona stwierdzila, skora sie rozciaga i jak czlowiek tyje, a potem nagle trenuje to pozostaja rozstepy....Takze stwierdzila rowniez, ze rozstepow nie idzie usunac do konca, a przecie jest metoda operacyjna, laserowo usuwa sie biale blizny...Coz babie nie wytlumaczysz teoretycznie tylko w praktyce musisz pokazac, ze istnieje cos takiego jak idealny kaloryfer w wieku 26 lat :D Jednak, zebym mogl sie pochwalic i obalic jej zludna teorie musze zaczac ostro trenowac nad brzuchem, ktory narazie reprezentuje piekny miesien piwny...Co z tego, ze biegam, jezdze na rowerze, robie brzuchy....nadal nie potrafie sie przebic przez mase tluszczowa, ktora dobrze sie tam zadomowila. Mam jednak teraz jeszcze wieksza motywacje do pracy nad brzuchem, mam nadzieje, ze niedlugo zaczna pokazywac sie pierwsze postepy :twisted:


pozdro
  • 0

budo_shalom
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 498 postów
  • Pomógł: 0
2
Neutralna
  • Lokalizacja:Będzin / Kraków / Leiden
  • Zainteresowania:Karate

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
ABS II i/lub (raczej jedno lub drugie) Aerobiczna 6 Weidera :) powinno pomóc. A jezeli masz jeszze troche tłuszczu i chcesz sie go pozbyć to moze zamiast normalnego biegania trening HIIT ?

(o każdym z nich była mowa już na 4um wiec radze poszukać ;) )
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Nie wiem nie cwiczylem 6 Weidera ale wydaje mi sie ze powinna byc chyba lepsza na poczatek bo musisz zgubic tluszcz. ABS 2 jest swietny ale tluszczu raczej nim nie spalisz - takze jego bym zostawil sobie na koniec jak bedziesz chcial sie wyrzezbic bo do tego jest naprawde swietny. A poki co to musisz zasowac jak mala lokomtywka zeby spalic tluszcz im wiecej ruchu tym lepiej.
No i odpowiednia dieta, zeby nie pracowac jedynie na spalenie tego co sie zjesz
  • 0

budo_etylen
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z daleka stąd

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Bez dobrej diety faktycznie może być ciężko. Ale niestety dobra dieta to temat rzeka i dosyć skomplikowany-nie odważę się sam doradzać. Proponuję poszperać po forach kulturystycznych. Oni naprawdę dużo wiedzą na temat żywienia - podobno sukces w tym 'sporcie' to w 70% dieta, a tylko 30 % to trening :wink:
Ja na mój własny użytek znalazłem w tym wszystkim jeden naprawdę skuteczny sposób - nie objadać się wieczorem :) a jeżeli już naprawdę musisz - jedz samo białko (np. chudy ser, białka jajek), a zrezygnuj z węglowodanów (bez chlebka na kolację :wink: ) i tłuszczy (jak bez chlebka to i bez masełka :wink: ).

Dobra dieta, aeroby i 6 Weidera muszą dać efekty 8)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Feniks: Twoja kolerzanka bredzi ,moze on ma takie problemy ,ale uwierz mi że da rade tylko ze z wiekiem trzeba bardziej sie starac(dłuzej czasu potrzeba) . Zobacz na zawodowych kulturystów niektórzy zaczynali nawet po 40 i co ? .Dało rade, taki brzuch jak oni maja chyba by cie zadowowlił ? :D
  • 0

budo_druss
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 513 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
6 Weidera zatriumfuje po raz kolejny :)



Pozdrawiam

ps.feniks o co się założyłeś? :)
  • 0

budo_kocyk
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 996 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznań

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
pytanie do 6...jesli skoncze juz caly trening wedlug planu, co dalej? jak cwiczycz pozniej?
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Przejdz na ABS2 - swietnie rzezbi miesnie
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
A6W zdecydowanie
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Sek w tym, ze ta cholerna 6 Waidera jest dla mnie zbyt ciezka :oops: Aktualnie waze ok. 100 przy wzroscie 197 cm. Zastanawia mnie ta dieta...bo z jednej strony mam mase i nie potrzebuje cwiczyc na nia, szczegolnie jesli chodzi o brzuch :-) Jednak ramiona mam takie cienkie w stosunku do reszty ciala, ze moja narzeczona stwierdzila, ze przypominaja jej kolana żaby :oops: Dlatego tez nie mam zielonego pojecia czy dobre bedzie ostre odchudzanie sie i pozbycie tkanki tluszczowej na brzuszku, kiedy ramiona potrzebuja masy.
Napewno jutro na czczo ide do lasu pobiegac zmiennym tempem i bede tak biegal codziennie poza wekendem. Do tego dochodzi rower, ktory jest u mnie nr 1 jesli chodzi o wszystkie sporty. Zapisalem sie jeszcze na aikido, zeby nabrac kondychy i zrecznosci, a przy tym spalic tluszcz. Poczekamy zobaczymy....jak narazie diety nie stosuje wcale, poza rankiem, bo wtedy jem nestle z mlekiem, banana a dopiero pozniej w poludnie cos powazniejszego. Wieczorem ogranicze wyzeranie wszystkiego z lodowki i sie okaze czy to przyniesie jakies rezultaty. Nie zakladalem sie z kumpelka o zadne pierdoly, ale chcialbym wkoncu dac jej do zrozumienia, ze to co mowi jest bujda, a mysle, ze bedzie zaskoczona, bo jakby nie patrzec jest cholernie uparta osoba - taka alfa i omega w kobiecej skorze :D
Czas pokaze czy bede mial na tyle silnej woli, zeby tej kobiecinie dopiec :)
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
No odchudzanie i nabieranie masy miesniowej nie bardzo idzie ze soba w parze jakby nie patrzec. Oczywiscie da sie ale szybciej by wyszlo jakbys sie najpierw skupil na jednym a potem na drugim. Zgub zbedny tluszcz i wez sie za budowanie masy. Takie jest moje zdanie.

Jak A6W jest dla ciebie zbyt ciezka to zaczni cwiczyc tyle ile mozesz, pocwicz przez jakis czas a potem jak nabierzesz troche formy sproboj podejsc do niej jeszcze raz.

No i jak juz wczesniej mowilem, ruch, ruch i jeszcze raz ruch. Efektywne spalanie tluszczu zaczyna sie z tego co wiem dopiero po ok 0,5h treningu.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
A moje jest takie ze smialo mozesz sobie biegac i wszystko, ale skoro jestes niezdowolony z rak, to po prostu zapisz sie na silownie. A jak naprawde tylko rece odbiegaja od reszty ciala to przypuszczam ze smialo mozna by pomaltretowac tylko lapki raz, czy dwa razu w tygodniu. Ale naprawde jak odbiegaja znacznie od reszty ciala.
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
No tak ale zeby byly efekty tej silowni to trzeba jeszcze dobrze i duzo rzrec a przy takiem odzywianiu z kolej ciezko bedzie zgubic nadmiar tluszczu.
  • 0

budo_rabi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 597 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Elbląg

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Eeeeee, no to sie je odpowiednio. Troszke wiecej bialeczka i juz :wink: Na poczatku cwiczen na silowni idzie samo z siebie praktycznie, przez pierwszy czas. Oczywiscie z lepszym odzywianiem idzie lepiej ale mozna cos robic poprzez samo cwicznie na poczatku. Puzniej to sie zaczyna sztuka
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

Takie slowa uslyszalem, od jednej znajomej, ktora stwierdzila, ze w moim wieku (26 lat) jak i pozniejszym nie ma mozliwosci miec 100 procentowego kaloryferka.


Ciekawe, bo Will Smith w "Ali" miał. Wyćwiczony przez parę tygodni diety i dobranego treningu.
W wieku 33 lat.
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Wlasnie wrocilem z roweru....w sumie caly czas z kolesiem scigalismy sie, wiec ledwo udalo mi sie na chate wgramolic :-) Trzeba przyznac, ze troche tkanki tluszczowej poszlo po takim sprincie na goralu po lesnej nawierzchni...
Z tymi ramionami to pomacham sobie 2 razy w tygodniu hantlami na chacie, bo czas i kasa narazie nie pozwalaja mi na silke. Jednak mam roznego ciezaru hantle, wiec problemu z trenowaniem raczej nie powinno byc. A jak jest z jedzeniem czekolady i miesa? Tak sie sklada, ze jestem cholernie miesozerny i na dodatek nie stronie od czekoladki :D


pozdro
  • 0

budo_the_d
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 320 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
A wiesz jaki trening stosowal? Cos znanego czy jaki wlasny plan?

Co do ramion: [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] - ale to juz lekko zbaczamy z tematu ;)
  • 0

budo_jani
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 609 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bytom 7

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Jeśli w obecnej chwili 6 weidera jest dla Ciebie zbyt ciężka wzmocnij mięśnie brzucha ABS-em (poćwicz np. na 1 poziomie przez miesiąc), potem przejdź na szóstkę...

PS: ABS II jest jednak znacznie bardziej "user friendly", zajmuje znaaacznie mniej czasu a poza tym 6 weidera po 4 tygodniach zaczyna się robić masakrycznie jednostajna i nużąca... ale niestety ABS-em tłuszczu nie spalisz....
  • 0

budo_lolek113
  • Użytkownik
  • Pip
  • 42 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
RobertP napisał:

Ciekawe, bo Will Smith w "Ali" miał. Wyćwiczony przez parę tygodni diety i dobranego treningu.
W wieku 33 lat.


To co tutaj piszesz ziomek, to racja. Można, tylko po co!? Albo inaczej - można, tylko jak?
Można też odwrotnie np. taki Robert De Niro, objadając się z masochistyczną konsekwencją, w ciągu czterech miesięcy przybrał na wadze 25 kilogramów, żeby odtworzyć La Mottę z możliwie największym realizmem.

I jeszcze co do diety, ja bym z białkiem nie przesadzał, węgle to jest to czego nam trzeba (sam zajadam się chlebem i jakoś specjalnie tłuszcz mi się nie odkłada.)
aha, dla własnej wiadomości stosuję piramidę żywieniową:

Dołączona grafika

cześć!
  • 0

budo_robertp
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2164 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

RobertP napisał:

Ciekawe, bo Will Smith w "Ali" miał. Wyćwiczony przez parę tygodni diety i dobranego treningu.
W wieku 33 lat.


To co tutaj piszesz ziomek, to racja. Można,.....


Patrz na kontekst. Znajoma autora wątku twierdzi, że to niemożliwe w tym wieku. No to może się przekonać, że możliwe. Jak to drugorzędna sprawa.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024