Skocz do zawartości


Zdjęcie

zapomnij o idealnym brzuchu...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

budo_m0ses
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Eindhoven

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
feniks-> czekolada-stop, duze ilosci miesa stop, cola stop. jak chcesz szybjo zrzucic kg musisz "jechac" na deficycie kalorycznym. trening aerobowy, malo miesa, owoce i wazywa jako wypelniacz. bieganie, rower i w ciagu miesiaca jestes w stanie zrzucic nawet 10kg.

jak masz dostep do czegos innego od aikido np. boks, kickboxing wybierz raczej to. pomijajac juz wieksza przydatnosc tych dwoch treningi sa naprawde wyczerpujace i b. szybko zlapiesz kondyche. albo olej to zupelnie i kup worek, rekawice, popros niech ktos pokaze ci jak technicznie uderzac i po bieganiu 30min na worku i bedziesz wymiatal. kurde przy 197cm nie chcial bm cie spotkac w ciemnej ulicy :)

OT z w.smithem i alim. jak ja bym mial tyle kasy, czasu i sztab ludzi to tez bym tak wygladal :wink:
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Im czlowiek wyzyszy i bardziej barczysty tym lagodniejszy, wiec nie boj sie, bo napewno nic bym Ci nie zrobil w ciemnej uliczce :D
Od jutra trzeba sie wziasc do roboty i co tu duza gadac zrzucic wkoncu te sadlo, ktore paskudnie wyglada. Kiedys biegalem 2 miechy nonstop dzien w dzien wstawalem z rana i po lesie cisnolem. Faktycznie, bylem w szoku, bo nigdy nie udalo mi sie zrzucic tyle tluszczu co wtedy, kiedy tak ostro sprintowalem. Niestety pozniej zaprzestalem tego i znowu nagromadzily mi sie faldy skorne. Najgorsze jest to, ze brakuje mi na tyle zaparcia, zeby robic cos systematycznie, zawsze mam takie zrywy. Robie wielkie postepy w krotkim czasie, a potem nagle wszystko odstawiam i znowu przypominam wielka tlusta kluche.
Teraz kondycja jako tako mi sie trzyma przez czesta jazde na rowerze, jednak zauwazylem, ze to nie daje efektu jesli chodzi o zbicie brzucha, wiec koniecznie trzeba dorzucic inny trening do tego.


pozdro
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
NIe sluchaj znajomej wszystko zalezy od stopnia nadwagi - ja po zrzuceniu 50 KG worka z siebie - mialem strasznie rozciagnieta skore teraz mam mniej ale ja nigdy kaloryferka nie bede mial - chyba ze na operacje sie zdecyduje.
  • 0

budo_tomasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Pekin

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

NIe sluchaj znajomej wszystko zalezy od stopnia nadwagi - ja po zrzuceniu 50 KG worka z siebie - mialem strasznie rozciagnieta skore teraz mam mniej ale ja nigdy kaloryferka nie bede mial - chyba ze na operacje sie zdecyduje.


jezu.................. zrzuciles 50 kg????????? kurde jestem twoim fanem.... ja nie moge sie zabrac aby 5-8 zrzucic... :oops:
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

ABS II i/lub (raczej jedno lub drugie) Aerobiczna 6 Weidera :) powinno pomóc. A jezeli masz jeszze troche tłuszczu i chcesz sie go pozbyć to moze zamiast normalnego biegania trening HIIT ?

(o każdym z nich była mowa już na 4um wiec radze poszukać ;) )


Jstem na 24dniu i muszę powiedzieć, że jest już ciężko...
  • 0

budo_feniks
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1152 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Sudety

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Apropo tej 6 Waidera to przegladajac ta tabelke zastanawiam sie nad jednym.....przy pierwszym dniu jest zaznaczona jedna seria i 6 powtorzen. To znaczy, ze kazde z tych 6 cwiczen trzeba wykonac raz z siescioma powtorzeniami? Jesli tak to przy pierwszym cwiczeniu jedna noge unosimy szesc razy i potem druga tyle samo czy lacznie po 3 razy unosimy nogi?


pozdro
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

Apropo tej 6 Waidera to przegladajac ta tabelke zastanawiam sie nad jednym.....przy pierwszym dniu jest zaznaczona jedna seria i 6 powtorzen. To znaczy, ze kazde z tych 6 cwiczen trzeba wykonac raz z siescioma powtorzeniami? Jesli tak to przy pierwszym cwiczeniu jedna noge unosimy szesc razy i potem druga tyle samo czy lacznie po 3 razy unosimy nogi?


pozdro

ja w pierwszym cwiczeniu najpierw podnosze jedna noge, potem druga - i to jest jedno powtorzenie. czyli lacznie kazda noga musimy machnac 6 razy - obiema nogami 12.
paniał?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

.. ale niestety ABS-em tłuszczu nie spalisz....


a Weiderem spalisz? bo chyba nie doczytalem ...
  • 0

budo_mradu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3413 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:New Rembridge
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

.. ale niestety ABS-em tłuszczu nie spalisz....


a Weiderem spalisz? bo chyba nie doczytalem ...

no Weider to jakby nie patrzec trening aerobowy wiec chyba od tego jest, nie?
  • 0

budo_rip_dorey
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 450 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:POZNAN

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

Apropo tej 6 Waidera to przegladajac ta tabelke zastanawiam sie nad jednym.....przy pierwszym dniu jest zaznaczona jedna seria i 6 powtorzen. To znaczy, ze kazde z tych 6 cwiczen trzeba wykonac raz z siescioma powtorzeniami? Jesli tak to przy pierwszym cwiczeniu jedna noge unosimy szesc razy i potem druga tyle samo czy lacznie po 3 razy unosimy nogi?


pozdro

ja w pierwszym cwiczeniu najpierw podnosze jedna noge, potem druga - i to jest jedno powtorzenie. czyli lacznie kazda noga musimy machnac 6 razy - obiema nogami 12.
paniał?


hmm, ja robiłem tak jak ty do 15dnia, a potem jednak stwierdziłem, że jak jest napisane w serii 6x to znaczy, że po trzy na noge, bo jak sobie wyobraziłem, ze mam tak machać po 40 powtórzeń w ostatnich seriach to doszedłem do wniosku, że to się mija z celem i się nie zmieszczę w wyznaczonym czasie. Wydaje mi się, że ćwiczenia są wystarczająco ciężkie i nie trzeba robić więcej niż jest napsiane w rozpisce, a ja już zaczynałem robić to ćwiczenie z dosyć wyrobioną rzeźbą brzucha, więc wiem co mówię :twisted:
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
5 - 8 kg to nie problem :) Problemem jest spalenie tego nie ruszajac miesni ;)

Ripperek sie klania ;) bezpieczne chudniecie to 4 kg w miesiacu ja schudlem w 3 - 4 ;)



POzdrawiam
  • 0

budo_ewka16
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Walia(Cardiff)

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
a skakanka jakie da efekty?
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
w odchudzaniu ? Mizerne. wg wlasnego doswiadczenia szybki spacerek minimum 4 km dziennie + dieta + suplementy + ewentualnie trening specjalistyczny na partie miesniowe.
  • 0

budo_wittib
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Wczoraj wystartowalem z A6W i cos czuje na mojej oponce ze sa tam jeszcze jakies miesnie :) , tylko nie wiem czy dobrze robie cw. nr. 5
Jedno powtorzenie = zrobienie nozyc jedna noga nad druga i odwrotnie i powrot do pozycji lezacej i znowu? (Czy moze rowerek l.noga do l.reki i potem p.noga do p.reki i pozycja lezaca?)
  • 0

budo_navyseal
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1026 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Szczecin/Motaniec

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Rowerek dotykanie naprzemian łokciami kolan = Chinnies/Bicykle fajnie cwiczenia, szczegolnie w przypadku gdy robi się Tabata Intervals
  • 0

budo_druid
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 995 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Poznan

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...

a skakanka jakie da efekty?


no a ja bym włąśnie rzekł, że dobre
  • 0

budo_onis
  • Użytkownik
  • Pip
  • 16 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź - Associacao de Capoeira Lagoa da Saudade III

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Warhead - mógł byś uchylić rąbek tajemnicy o tym Twoim sposobie odchudzania ? tutaj albo PW/Mail.... sam borykam sie z podobnym problemem co Feniks, próbując zrzucić nadmiar "Tkanki Piwnej" :)

zdradź jakie ćwiczenia, jaka dieta, jakie suplementy....

pozdro
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
mam prosbe do ludzi robiacych A6W :

moze ktos to sensownie opisac? cwiczenie po cwiczeniu? i poprzec to jakimis obrazkami?
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
dla chcacego nic trudnego ...

robicie to w ten sposob?
Dołączona grafika
  • 0

budo_warhead
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4469 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: zapomnij o idealnym brzuchu...
Jest w dziale zdrowie tutaj pare moim postow - miedzy innymi opisalem jak to zrobilem wystarczy poszukac ;)


Rowerek i skakanka daje tyle co kazdy miarodajny ruch. A ze spalamy tluszczyk po 20 minutach rozruchu wiec na skakace trzeba bylo by skakac minimum 30 minut dziennie :) Wiec efekty do odchudzania nie daje takich jak miarodajny spacer czy jazda na rowerze :)
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024