Skocz do zawartości


Zdjęcie

KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Jestem początkujacy i ogladajac zdjecia folderow, zastanawiam się na ile ŁATWO zgubić nóż z klipsem. Nie mam jakoś przekonania, że blacha z ktorej jest wykonany moze trzymać na tyle mocno, że nóż nie wypadnie, kiedy np. ... staniemy na glowie ;)

A tak na serio - zgubił ktoś swoje "cacko" przez klips?

Pozdro

yacca
  • 0

budo_argasiu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 229 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świnoujście

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
raczej niemozliwe coby kozik wypadl ta "blacha" jest profilowana i wystarczajaco sprezysta zeby nie wyskoczyl
ja swoje koziki i nie tylko bo latarki tez i toola, nawet jak latem nosze w krotkich gaciach szortach czy jak tam to zwal to sie nie martwie
czy biegam, skacze z drabiny, wysiadam z samochodu cholera wie co jeszcze bym robil wiem ze zawsze jak siegne do prawej kieszeni bedzie tam kozik
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Zdarzyło się kilka razy, ze mi się nóż( Bm Monochrome) z paska zsunął i spadł na ziemię... :?
Głównie wtedy, kiedy najpierw siedziałem ( w autobusie, na imprezie), a potem wstałem i zacząłem podskakiwać (tańczyłem, biegłem do metra). W pozycji siedzącej nóż się czaem przekreca prawie do poziomu, a potem, jak zaczynam skakac, to się zsuwa całkiem już.
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
ov Darkness ale prawie nikt nie nosi foldera tak jak Ty na pasku folderem do zewnątrz i to nie z boku tylko z przodu
nosząc na klipsie wewnątrz kieszenie nie ma takiej możliwości
jak sie urwie klips nóż po prostu wpadnie do kieszeni
  • 0

budo_-wój-
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 788 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Jest jeden wyjątek (chlubny zresztą) -Skirmisch :)
Jego klips to chyba dla jaj jeno jest...
Ale nie wyobrażam sobie, zeby zgubić w ten sposón Amphibiana, czy folder Stridera, naprawdę mocno trzeba szarpnąc, zeby je wyrwać zza paska. Co nie zmienia faktu, że folderki i tak noszę w kieszeni.
Pzdr.
-wój-
  • 0

budo_eugene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Moskwa/Rosja

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Jak nosisz za pasem IWB folderek z dość agresywnie naciętą rękojeścią (n.p. Avalanch), może się zdażyć, że zaprawiona w spodnie koszula, wysuwając się, wyciąga nóż. Trza uważać.
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Nigdy nie wypadł mi nóż, a chodzę z folderem od 7 lat. Najpierw na pasku jakiś Herbertz był, a teraz zawsze w kieszeni folder. Można spokojnie stawać na głowie i uprawiać bjj :)

Pozdr
Mithr
  • 0

GośćGuest_budo_Gacor_*

Guest_budo_Gacor_*
  • Guests

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
mi natomiast zdarzylo sie moze ze dwa razy w zyciu, ze gumka odstajaca u dolu zimowej kurtki wyciagnela noz z kieszeni przy zdejmowaniu tejze

wszystko ok jak uslyszysz, ze noz spada na cos twardego, ale jak wpadnie w snieg, lub trawe i sie nie zorientujesz, to moze byc tragedia, no chyba, ze nie nosisz foldera za 1000pln :wink:

budo_cassini
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1739 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kresy

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Kiedyś w jakimś hiszpańskim folderze tak miałem, ale klips był w nim naprawdę gówniany.
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?

Nigdy nie wypadł mi nóż

O, to to :)
Klips w M21 trzyma sie cargo w M65 jak zloto, a Piczka nawet cieniutkiej keszonki w kamizelce nie chce puscic latwo.
  • 0

budo_qlfi
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 560 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
mi się ostatnio poluzował klips (odgiął) w para-mili i jak zdjemowałem sweter przyglebił mi o posadzkę, nie wiem czy przez to nie uwaliłem sobie czubka, bo teraz jak się bawiłem zauważyłem ubytek, aż mi ciśnienie podskoczyło, teraz siedzę na Tri-A i piłuję :cry:
  • 0

budo_mithrandir
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 880 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Jak siedzisz przy TA i piłujesz to powinno być : :)

Pozdr
Mithr
  • 0

budo_yacca
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 156 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?

Nigdy nie wypadł mi nóż

O, to to :)
Klips w M21 trzyma sie cargo w M65 jak zloto, a Piczka nawet cieniutkiej keszonki w kamizelce nie chce puscic latwo.


:) Masz Pikę? Faktycznie obłazi z klipsa lakier?
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Ja noszę na dwa sposoby: pierwszy to przednia kieszeń no i wszystko jasne, drugi od wewnątrz ( nóż pomiędzy portkami a gaciami, a klips wówczas na zewnątrz i albo pod paskiem do spodni, albo aż na pasek).
poza tym poprostu czuje się jak z klipsem coś nie tak :wink:
  • 0

budo_eugene
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 499 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Moskwa/Rosja

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?

:) Masz Pikę? Faktycznie obłazi z klipsa lakier?

W nowych benchmade'ach wszystkich obłazi. I nie tylko. Ostatnio dostałem z lokalnego forum give away nową endurę (oczewiście z oddarunkiem - przesądy), też w parę dni na rogach klips oblazł, chociaż traktuję ją deliCatnie.
  • 0

budo_wronx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 460 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Ja tylko w kwestii klipsa, bo widze, ze juz gadacie o czyms innym :) Jak mi sie obluzowal klips w M21 (odstawal na pare milimetrow), to mialem stracha, ze pewnego dnia sie z nim niechcacy pozegnam. Ale nic takiego nie zaszlo. Jak na razie zadnego noza na klipsie nie zgubilem.

No, offtopujcie dalej :)
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Liczmistrz:
Parafrazując dowcip o żyrafie:
a jak już założysz te M65 i wsadzisz w kieszeń cargo "maleńkiego" M21, to jak u ciebie z bieganiem? :lol:
Jestem strasznie ciekaw, czy Ci się taki kawał noza nie obija o kolano przypadkiem...

A co do mojego ponoc niestandardowego miejsca na folder, to próbowałem nosic przez ostatni tydzień w kieszeni, ale niewygodnie. Za długo przeba szukac, żeby wyciągnąć.

Zresztą, teraz i tak mam problem z głowy, bo mój Monochromik jest w drodze na Mdagaskar :twisted:
  • 0

budo_logan3
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 726 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jarosław

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Nosze Pika juz dłuższy czas w róznych spodniach ,poczawszy od krótkich szmaciaków,przez materiałowe,dzinsy,garniturowe i nie widziałem zadnej tendencji do wysunięcia sie z kieszeni.Lakier faktycznie z czasem sie sciera i odłązi,ale zupełnie nie rzutuje to na komfort pracy i ułozenie noża w dłoni :D
  • 0

budo_vercengetoryx
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 465 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa\Dęblin

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?
Mi Mono z 2-3 razy wypadł, ale ma dość luźny klips(nie chce mi się go doginać) a noszę knify w dróch miejscach:
kieszeń
ramię mojego Falcona :wink:
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: KLIPS - kto przez niego zgubił nóż?

:) Masz Pikę? Faktycznie obłazi z klipsa lakier?

W nowych benchmade'ach wszystkich obłazi. I nie tylko. Ostatnio dostałem z lokalnego forum give away nową endurę (oczewiście z oddarunkiem - przesądy), też w parę dni na rogach klips oblazł, chociaż traktuję ją deliCatnie.

Ano nieco odlazi, ale nie caly, tylko troszke. W kazdym razie zawsze moge sobie zamowic nowy klips za friko od BM :)

Liczmistrz:
Parafrazując dowcip o żyrafie:
a jak już założysz te M65 i wsadzisz w kieszeń cargo "maleńkiego" M21, to jak u ciebie z bieganiem? :lol:
Jestem strasznie ciekaw, czy Ci się taki kawał noza nie obija o kolano przypadkiem...

Hmm, u mnie cargo zwykle sa zaladowane roznym ustrojstwem tak ze jak zaczynam biec to musze zrobic pare krokow, zanim cargo ruszy z miejsca i zacznie biec za mna :) W kazdym razie nie biegam za duzo a jak musze to tylko krotkie sprinty. Nie przeszkadza za duzo, w koncu nie biegne maratonu.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024