Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rozdwojenie jaźni


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
28 odpowiedzi w tym temacie

budo_karl
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 87 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
może i cool to on jest, moze jest i trendy, no i może się niezle lansuje :)
ale starym fajterem, wyjadaczem kravmagowcem to napewno nie jest
byłem, widziełm i wiem co mówie
i żeby, nikt nie mówił - byłem kilka razy na jego zajęciach, widziałem jak ćwiczy i prowadzi treningi - jest kiepsko
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
Tak w ogole, to moze mam cos ze wzrokiem ale nie widze na tej fotce dwoch roznych federacji?? Uswiadomi mnie ktos?? Bardoz prosze :D
  • 0

budo_jaramgibony4
  • Użytkownik
  • Pip
  • 49 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zielona Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
Nie jestem pewien czy w Gorzowie sa dwie sekcje, ale ten pan nie wyglada na instruktora z Gorzowa ktorego znam ja. Mam na mysli IKMF
  • 0

budo_batmanhq
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 642 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Zainteresowania:KB

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
Skłócone to środowisko KRav MAgi strasznie . :?
Karl zero szacunku . Zakładasz temata , żeby kogoś gównem obrzucic .
Najpierw sie przypierdalasz o koszulke a jak cie wysmiali to jedziesz po umiejetnosciach .
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
wg mnie to koles ma wszystko z jednej opcjii t.z. IKMF widac to n innych zdjeciach ...

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

karl chyba Ci sie ze złości na oczy rzuciło ...
  • 0

budo_marcello
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 69 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
karl,stokrotka i madxxx to jeden i ten sam cwaniaczek(namierzony przez moderatorów forum kravmaga) gadający sam ze sobą i wciągający innych do swoich bzdurnych tematów.na forum COMBAT najczęsciej opluwa się konkurencję i w mniej lub bardziej zakamuflowany sposób zachwala lub bezczelnie wręcz prezentuje reklamę swoich sekcji!PANIE RYSZARDZIE! czemu Moderatorzy nic z tym tutaj nie robią?! rzetelne informacje ze strony uczciwych użytkowników są przeplatane ze świadomą dezinformacją mającą na celu zdyskredytowanie konkurencyjnych klubów i instruktorów.o ile nie ma przytoczonych konkretów które można niezależnie zweryfikować to nie dajmy się nabierać na suche teksty:"wiem,że instruktor x jest kiepskim instruktorem bo widziałem,że jest kiepskim instruktorem,a instruktor y jest dobry bo tak widziałem" lub podobne! kiedyś przedstawiciele bjj krytykowali przedstawicieli kravmaga w walce o pozyskanie klienteli czyli chętnych na swoje treningi,a teraz konkurencyjni instruktorzy tego samego systemu lub ich przestawiciele "walczą" tutaj o klientów do swoich sekcji.....a przecież nie temu na służyć to forum!
  • 0

budo_hajagriva
  • Użytkownik
  • Pip
  • 34 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
eeee ...stokrotka nie ...stokrotka to ...stokrotka... na bank :-) ...
  • 0

budo_ryszard jóźwiak
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1149 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:VVD

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
Szanowni Panowie oponenci.

Wierzcie mi trudno być obiektywnym w ocenie co kto robi i jak to wykonuje ( dot. oczywiście tematu poziomu szkoleniowca ) jeżeli w większości przypadków nie znamy się. Na rynku szeroko pojętnej MA panuje komercja i nie zawsze od tej najlepszej strony.
Ja proponuję spotkanie - poznanie się. W marcu jest w Wawie organizowany staż Combat pod egidą IKVC ( patrz strona głowna [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników] ).

Wierzcie mi łatwiej rzucać kalumnie na inną osobę poprzez net ale tak face to face to już inaczej. Myślę, że najwieksi internetowi fighterzy :) trochę "zbastują "
A WIĘC ZAPRASZAM
  • 0

budo_stokrotka
  • Użytkownik
  • Pip
  • 22 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:WRATISLAVIA

Napisano Ponad rok temu

Re: Rozdwojenie jaźni
Do Hajagrivy
stokrotka forever i na bank
- Magda
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024