Skocz do zawartości


Zdjęcie

Maserin - nóż na prezent dla kobiety.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Maserin - nóż na prezent dla kobiety.
Niedawno był topic o nożach na prezent dla kobiety
moja została już zarażona i generalnie biega z Litlle Pall S&W
ostatnio mi podebrała Jesterka no ale przyszedł czas na większy folderek.
Długo oglądała i macała noże u Jarka i znajomych i ciągle jej coś nie pasowało.
A to liners za bardzo pocięty i rozwalała paznokieć i palucha, a to back lock nie bo jedną ręką nie złoży, a to za cięzko sie otwiera, a to za długi, a to za wąski. Naciekawsze że meerkata spyderco wzieła i od razu zaczeła go skłądać jedną ręką (mi nauczenie sie płynnego zamykanai zajeło chwile) a ona tak odruchowo ale znowu ząbkowany więc też nie.
Wybór padł w końcu na Maserina mod. 260
info o tym nożyku i firmie niewiele - nóz jest robiony we włoszech i chyba jest już nieprodukowany. Maserin robi teraz nożyki dla Ka Bara i jego wzorki.
Cięzko mi było znaleźć ten model w sprzedaży w necie.
Kupiłem Go u Jarka w "Świecie Noży" - kosztował 169 pln (no przy kupnie 4 folderów w ciągu jednego miesiąca była rabacik oczywiście jak to u Jarka) - został jeszcze jeden taki (czarny) i dwa ciut inne modele. Uwżam że cena wyjątkowo atrakcyjna jak za tak zajebisty nożyk.

Rekojeść to dural a stal 440.
Spasowanie, wygładzenie i w ogóle wykończenie dla mnie rewela - naprawde śliczny i estetyczny nożyk.
Rewelacyjnie leży w ręku - chwyt tak ciut pod pistol grip sprawia że trzyma sie i pracuje tym idealnie.

Co przeważyło że akurat ten model ??
Liners.
Zwróćcie uwage na ciekawy liners - jest gładki, nie ponacinany a więc zupełnie nie agresywny (tutaj byłą wielka radość że jeden z niewielu linersów na którym nie łamała pazurów). Wystaje za to dość znacznie za obwód rekojeści. Co dziwne na pierwszy rzut oka - takie rozwiązanie jest rewelacyjne pod względem ergonomii.
Liners składa sie ładne i bez problemów a to że wystaje zupełnie nie udczuwa sie przy chwycie - generalnie pierwszy raz mam okazje macać nóż z takim rozwiązaniem i moim zdaniem jest genialne.

Żeby nóż nie był całkiem z półki dzięki Jarkowi również - pojawiłą sie na rekojeści laserowa grawerka "na okoliczność"

Więc panowie i panie oto Maserin

pierwsza fotka grawerki żeby ktoś nie pomyślał że to standart na tych nożach ;)

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


tak wygląda w pełnej okazałości
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Tutaj liners i jedyne niedorówbki do których można sie przyczepić - co ciekawe jakośzwróciłęm uwage na to dopieo na zdjęciu super macro - normalnei jakoś tego tak nie widać.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

Zdjęcie nienajlepsze ale widać liners o którym pisałem.
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]


Jeżeli ktoś szuka noża dla kobiety/żony/dziewczyny/kochanki/matki/teściowej/ciotki
to maserin jest naprawde idelanym wyborem - nieduża kasa, piękne wykonanie, wyjątkowo estetyczny, dobre materiały, niebanalny wygląd (ileż można bechmadów i spajderków kupować ;) )no i firma dość mało spotykana a więc pełna orginalność.
Bo w końcu ilu z was widziało noze tej firmy ??

pozdrawiam
  • 0

budo_domr
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 580 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Łódź

Napisano Ponad rok temu

Re: Maserin - nóż na prezent dla kobiety.
8O Super nożyk, Blacha. Grawerka też niczego sobie. Cóż powiedzieć - masz podejście do kobiet :wink: Gratulacje. I dzięki za sugestię....

pozdr,
Dom
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024