Skocz do zawartości


Zdjęcie

!!!!!!Rocky 6!!!!!!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
Ale motyw ze Stalonem jako mentorem jakiegos młodego bosera byłby świetny. Ostatni motyw był całkiem nie dawno w innym filmie (gdzie bokserem była laska).
Kolejne pokazanie relacji trener-uczeń + kilka wspomnień Rockiego (np. urywki z 1 części) i było by zajebiście.
A jak zamierzją wynając profesionalnych bokserów to i chyba o jakos walk az tak bardzo nie musimy sie obawiac (chyba ze przy filmie będzie pracował jakis beznadziejny choreograf).


Ja się tam cieszę. Moze i nie będzie to film wszechczasów, ale czekam na niego zainteresowaniem i mimo wszystk ozamierzam obejrzeć. Rocky to Rocky i nic tego nie zmieni.

Pozdrawiam
  • 0

budo_mich123
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Z krainy deszczowców

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
A o liberatorze 3 nie słyszeliście??? Powaga. Obiło mi się o uszy i oczy że coś takiego jest w planach.

pozdrawiam
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
Liberatory dość spoko były, wprawdzie Stefan ostatnio kręci taki chłam, że po prostu ręce opadają, ale może się odbije? Kwestia budżetu i reżysera.
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

Ale motyw ze Stalonem jako mentorem jakiegos młodego bosera byłby świetny. Ostatni motyw był całkiem nie dawno w innym filmie (gdzie bokserem była laska).
Kolejne pokazanie relacji trener-uczeń + kilka wspomnień Rockiego (np. urywki z 1 części) i było by zajebiście.
A jak zamierzją wynając profesionalnych bokserów to i chyba o jakos walk az tak bardzo nie musimy sie obawiac (chyba ze przy filmie będzie pracował jakis beznadziejny choreograf).


Ja się tam cieszę. Moze i nie będzie to film wszechczasów, ale czekam na niego zainteresowaniem i mimo wszystk ozamierzam obejrzeć. Rocky to Rocky i nic tego nie zmieni.

Pozdrawiam


Co wy z tym trenerem?? Pit oglądałeś wogóle rockiego?? Czy tylko słyszałeś od kolegi że będzie kiedyś w tv? Jak byś nie wiedział to w rockim 5 był trenerem jakiegoś typa który został mistrzem i wyhujał stalona i na końcu na ulicy się tłukli i rocky wygrał oczywiście.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

i rocky wygrał oczywiście.

Oczywiście. Tak jak wygra w części 6, 7, 8 itd. Dlatego to trochę nudne, co?
  • 0

budo_wolverine
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 407 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

i rocky wygrał oczywiście.

Oczywiście. Tak jak wygra w części 6, 7, 8 itd. Dlatego to trochę nudne, co?


Ale i tak obejrzysz :)
  • 0

budo_)pit(
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1105 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:100Lica
  • Zainteresowania:MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

Co wy z tym trenerem?? Pit oglądałeś wogóle rockiego?? Czy tylko słyszałeś od kolegi że będzie kiedyś w tv? Jak byś nie wiedział to w rockim 5 był trenerem jakiegoś typa który został mistrzem i wyhujał stalona i na końcu na ulicy się tłukli i rocky wygrał oczywiście.


5 nie oglądałem, 4 zresztą też co nie zmienia faktu ze 6 sobie obejrzec nie moge??

Ale skoro to jusz wszystko było, to ciekawe co chca zrobic tym razem.
  • 0

budo_deriusuzu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 190 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
Krytykujecie film, który jeszcze nie powstał. Pozdrawiam was.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

Ale i tak obejrzysz :)

A jaaaaak!!!! :wink: :)
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

Kiedy Rambo 4? :)


mowisz-masz

Sylvester Stallone powróci niedługo na ekrany nie tylko jako słynny pięściarz Rocky Balboa, ale także po raz czwarty wcieli się w Johna Rambo.
Pierwsza część kultowej już dziś serii została nakręcona w 1982 roku przez Teda Kotcheffa. Głównym bohaterem opowieści jest John Rambo, weteran wojny w Wietnamie, który popada w konflikt z lokalną policją w małym amerykańskim miasteczku. Jako były komandos, wykorzystuje swoje umiejętności, aby uniknąć śmierci z rąk bezwzględnego szeryfa i jego ludzi. Osaczony przez lokalną policję i gwardię narodową, Rambo rozpoczyna prywatną wojnę.
Kolejne części powstały w 1985 i 1988 roku. Produkcją czwartej odsłony przygód Rambo zajmie się studio Millennium Films. Budżet planowany jest na 50 milionów dolarów.
W roli głównej po raz kolejny wystąpi Sylvester Stallone. Tym razem jego bohater zostaje zmuszony do porzucenia cichego życia gdzieś na prowincji Stanów Zjednoczonych i rozpoczęcia poszukiwanń zaginionej dziewczyny.
Jak na razie trwają prace nad scenariuszem. Produkcją zajmują się Avi Lerner, Boaz Davidson i George Furla oraz Kevin King. Zdjęcia rozpoczną się na wiosnę i będą kręcone w Meksyku i USA.
Przypomnijmy, że niedawno Stallone podpisał kontrakt na udział w szóstej części perypetii boksera Rocky'ego.


  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
No proszę. I tak wszystko wymięka przy Indiana Jones IV.
  • 0

budo_noite
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

Bokser Antonio Tarver zapowiada, że podczas zdjęć do filmu "Rocky VI" nie będzie markować żadnych ciosów, ponieważ reżyser Sylvester Stallone chce, aby wszystkie sceny walki były autentyczne.

Stallone zamierza pójść w ślady Russella Crowe w filmie "Człowiek ringu" oraz Roberta De Niro we "Wściekłym byku" i urządzać na planie nowego sequelu prawdziwe walki bokserskie.

- Jestem pewien, że widzowie będą zaskoczeni realizmem tego filmu. Nie będzie żadnej różnicy pomiędzy moją walką z Royem Jonesem i moją walką z Rockym Balboa. Ten realizm i intensywność będą najmocniejszą stroną filmu. Kiedy padnie hasło "światła, kamera, akcja!" na planie rozpocznie się prawdziwa walka - obiecuje Tarver.


  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
Mysle ze najlepiej by bylo jakby Rocky wystartowal w K-1. Taki scenariusz bylby na czasie ...
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

Mysle ze najlepiej by bylo jakby Rocky wystartowal w K-1. Taki scenariusz bylby na czasie ...

A w Rocky VII w klatce. Naturalna kolej rzeczy, w XV odcinku wrestling, w okolicy XX kisiel. :wink:
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
taa w klatce z Gołotą :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

taa w klatce z Gołotą :)

Jak będzie w klatce z Gołotą, to nawet pójdę do kina. Ale na Saletę już nie. :?
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

czy tego chcecie czy nie te filmy pokazały prawde o boksie.

eeee co kurwa? :)

przyczyniły się do rozpowszechnienia boksu jeszcze bardziej na świat.


Hehe nie wiem jak było z tym rozpowszechnieniem ale dla mnie i dla moich kumpli (i nie tylko bo np dla Andy'ego Hug'a tez) Rocky był wzorem i źródłem motywacji do treningu - nie to co ta ciota He-man czy Batman. Oko tygrysa napierdala i jazda :twisted: :)
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!

- Jestem pewien, że widzowie będą zaskoczeni realizmem tego filmu. Nie będzie żadnej różnicy pomiędzy moją walką z Royem Jonesem i moją walką z Rockym Balboa. Ten realizm i intensywność będą najmocniejszą stroną filmu. Kiedy padnie hasło "światła, kamera, akcja!" na planie rozpocznie się prawdziwa walka - obiecuje Tarver.

dobre co nie? :)
  • 0

budo_tengu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 605 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wroclaw

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
to chyba zbieraja terza dawcow do przeszczepow, bo po jednej sesji Stallone bedzie mial wszystko do wymiany :) :)
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: !!!!!!Rocky 6!!!!!!!!
No co ty, Rocky go pojedzie. :wink:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024