Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocznyj Dozor


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Nocznyj Dozor
Ktoś już był na filmie "Straż nocna"? Czy film jest godny polecenia, czy wnosi coś więcej do gatunku, czy jest to tylko kolejna pozycja z gatunku fantasy/sci-fi w stylu "Blade' a"? I czy ewentualnie nadaje się do pójścia z dziewczyną lubiącą fantasy? ;)

Pozdrawiam
  • 0

budo_jerz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa
  • Zainteresowania:Luta Livre

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Było już w cholere i ciut ciut tematów dotyczących nocnej straży (napewno 1 który sam zakładałem). Jest to film zdecydowanie dobry i nie jest to kolejna produkcja z w stylu Blade'a (choć ja bardzo lubię serie o wampirzym łowcy :) ) . Myślę że spokojnie można na niego pójść z dziewczyną.
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
No spoko, sam widziałem tematy o "Nocnej straży" jak tylko się trailery w kinach pokazały, ale nie znalazłem żadnego na ostatnich 2 stronach, a w sumie premiera dopiero 4 dni temu w Polsce była, więc założyłem nowy. W każdym razie dzięki za odpowiedź...
  • 0

budo_eftestad
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:KS Kodokan Gliwice / Katedra Odlewnictwa POLSL
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Kawał dobrego NIEAMERYKANSKIEGO KINA :) mi sie bardzo podobal mocno klimatyczny :) ale podczas seansu z kina wyszlo przynajmniej z 20 osob :) glownie Nie obrazajac nikogo wygladali na dres skate itp :)
  • 0

budo_zielona wróżka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 310 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Ja bylam pod wrazeniem produkcji, zwlaszcza, ze nie dokonca wiedzialam czego spodziewac po Rosjanach grzebiacych w takim gatunku. Natomiast moj najlepszy kumpel sie nudzil i wydawal sie byc caly czas bardzo rozbawiony :|
  • 0

budo_nechrist
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2092 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
dobry film. nie poraza efektami, ale klimat calkiem niezly.
jesli chodzi o fabule to, biorac pod uwage ze ma to byc dylogia/trylogia, jest conajmniej interesujaco.

najbardziej intrygujacym mnie momentem bylo "przejscie w mrok" 8) niezla jazda :)
  • 0

budo_pinio
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 258 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Ja osobiście jestem lekko rozczarowany. Po trailerach spodziewałem się czegoś trochę lepszego:) ale i tak było nieźle:) Ciekawe kiedy Polacy zaczną kręcić takie filmy :lol: Aha jeden
z powodów rozczarowania to zbyt mały nacisk na "tactical gear";)
  • 0

budo_ray_luka
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 205 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
A mi się film nie podobał. Ani kupy ani dupy się nie trzymał. Za to trailer rzeczywiście super.
  • 0

budo_picachu
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 660 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk megalopolis

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Wczoraj obejzalem i tak jak moj poprzednik napisal: trailer niezly a efekt koncowy nie zabardzo. Z drugiej strony film zrobiony az do przesady realistycznie co jest jego niewatpliwym plusem np. znane scenerie blokowisk :wink: Oraz brak holiłuckiego hepi endu :)



W sumie niepowala ale obejzec naprawde watro, zwlaszcza ze nastepna czesc zapowiada sie naprawde niezle.
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Właśnie wczoraj byłem na filmie i nawet mi się podobało (dziewczynie też. ;) ). Co prawda przy takich trailerach i natłoku kiczu w kinach to jak człowiek czyta tyle pozytywnych recenzji, to się potem spodziewa niewiadomo czego po filmie. Ale fakt faktem, był niezły, nowatorski i nie hollywoodzki.. :) Czekam na część drugą. Są już trailery? ;) I powiedzcie mi, czy książka została wydana po polsku?
  • 0

budo_ov_darkness
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1044 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z Mroku...

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Chłopaki, ale macie zapłon :roll:
Ja ten film widziałem już prawie rok temu... :)
Jest b. dobry, imho lepszy od Blade'a, czy Underworld. Ma zajebisty ruski klimacik :)

I ta muzyczka... :)
  • 0

budo_peterskin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 820 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:z pier......j

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor

Nie obrazajac nikogo wygladali na dres skate itp :)


Kto mnie zna pewnie nie zaliczy mnie do dresiarzy ale mnie się film nie podobał
Po prostu jest bez sensu, bez fabuły plus Nokia i Nescafe
  • 0

budo_robin
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 472 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Film brzydki i koslawy jakis ...i dla tego fajny :) , to byl odpoczynek po wymuskanych metroseksualnych superprodukcjach.
  • 0

budo_mikei
  • Użytkownik
  • Pip
  • 38 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Film jak najbardziej godny polecenia. Pod każdym względem. Myślałem że po matrixie 1 trudno będzie zrobić coś w temacie fabuła- no i jest. Pewnie że można się czepiać ale fundamenty ma. Co do efektów ( sam się trochę tym zajmuje ) to – łauuuu. Ciekawe jest to że za takie pieniądze osiągnęli to co amerykanie za xxxx razy więcej a przy tym klimat jest całkiem niezły tzn. nie jest to takie wygłaszane, sterylne i komputerowe. A co do nescafe sie zgodzę. Ordynarne to - nasówają mi sie polskie produkcje - Kiler i Operacja Samum - bez kapusty nie zrobi sie filmu.
  • 0

budo_zanshin
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 702 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Śląsk Dolny i Górny

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
No dobra, ale może mi ktoś dać namiary na książkę (autor, tytuły pozostałych części)? I czy została wydana po polsku, bo jakoś mi się nie chce wierzyć, że tylu ludzi przeczytało to w oryginale... :) :)
  • 0

budo_liczmistrz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2877 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawka

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Zapomnialem napisac ze ogladalem.
Fajny. Nowatorskie pomysly. Podobal mi sie. Czekam na 2 czesc.
  • 0

budo_lekki
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 99 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza rogu

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
taki ruski blade co wali wode i krew zamiast bloody mary, zapierdala kamazem a nie chevroletem, a zamiast wypolerowanej katany macha latarka z chujowymi bateriami co mu ciagle gasnie. pomysl nawet fajny, wykonanie takie sobie i troche chyba nie byl scenariusz do konca dopracowany. wkurwialy mnie maksymalnie bezsensowne dluzyzny ale do obejrzenia.
  • 0

budo_shmer
  • Użytkownik
  • Pip
  • 15 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Leszno /Poznań/
  • Zainteresowania:Kyokushin

Napisano Ponad rok temu

Re: Nocznyj Dozor
Widzialem niedawno. Film nawet niezly tylko, ze: rezyser chyba wpakowal troche za duzo watkow i nie wybrnal z nich za dobrze. Totalnie rozwalila mnie koncowka, nie jestem przyzwyczajony do takich the endow ;]

PS. Dresy jako straz dzienna, dobre ;]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024