Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kettlebels


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Kettlebels
Witam!
Kiedys byl taki temat jednak niewiele z niego wyniknelo wiec pozwle sobie zalozyc nowy.
Obecnie w znowu wracaja do lask, no wlasnie ale jak to sie po polsku nazywa?
Okragle "odwazniki" z uchwytem (16kg, 25 kg, 32 kg). Mozna zaobserwowac u starej daty atletow "w pasiakach".podobno trening z takiego rodzaju obciazeniem daje inne rezultaty niz na nowoczesnego typu urzadzeniach czy tez ze sztangielkami. Ze wzgledu na uchwyt. Wyrabia bardzo miesnie przedramienia i sile chwytu oraz tzw sile dynamiczna potrzebna m.in w sportach walki. Jest mnostwo programow treningowych pod sporty walki (zapasy, judo, boks a ostatnio nawet MMA). Pod MMA jest szkoleniowka nazywa sie bodajze Agressive strength for MMA...
Spotkal sie ktos z Was z takim treningiem? moze ktos juz tak cwiczy/cwiczyl? Zna ktos nazwe tego sprzetu? Moze gdzies w Polsce mozna takie zakupic (chociaz watpie w to)...
Mysle, ze ciekawa sprawa moze sie okazac dla praktykow MA...
czekam na odzew...
Pozdrawiam
  • 0

budo_wiraha
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 227 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
podobno mozna na targu staroci. z nazwami polskimi roznie - naogol poprostu odwaznik, czasem baba lub uszatka

pozd
WiRAHA
  • 0

budo_gwyn'bleidd
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
chodzi ci o cos takiego ?
Dołączona grafika

u mnie na silce takie sa i raczej mozna je dostac w lepszych sklepach kulturystycznych. Osobiscie nie wiem jak to sie zwie po polsku :roll:
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
Tak, dokladnie o to. Mowisz ze w sklepach kulturystycznych...
Heh, to musze do Szymca zajrzec...
  • 0

budo_mort2
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 78 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:skarżysko

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
Naprodukowałem sie jak choelra i widze, że mało kot z tego skorzystał, więc zamieszczam link do mojego posta na ten temat. :idea:

http://www.forum-kul...showtopic=67838
  • 0

budo_kenjiro
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1799 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
Ja wlasnie skorzystalem, dlatego pytalem o sprzet a nie cwiczenia :)
  • 0

budo_polpitbull
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
tez szukam tych ciezarkow / kettlebells . wiem ze wystepuja w wadze 17.5 kg , 25kg , 32kg. ma ktos na sprzedaz? moj email [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_famas
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 411 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Kettlebels
Jak dla mnie przerost formy nad treścią . Zobacz ile czasu poświęcisz na szukanie tych bellsów i kaski na zakup . Zamiast tego możesz normalnie ćwiczyć na hantelkach . Pozatym nie wierze że takie ćwiczenia dadzą jakieś zajebiste rezultaty . Dadzą takie same jak w wypadku hantelków albo minimalnie lepsze i czy dla czegoś takiego warto sie tak trudzić ??
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024