Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontuzja


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

budo_wiewiór
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Kontuzja
Mojego posta zamieszczam takze i tu bo może tu ktoś będzie pomocny. "Witam wszystkich i proszę o porade.Oczywiście zamierzam się zgłosić do lekarza,ale może to znana wam przypadłość więc najpierw piszę tu. Otóż podczas treningu bjj wychodząc z trójkąta znajomy trzymał nogami już tylko moją głowe i dość porządnie się wierzgał.Bałem się o kark i szyje więc przerwaliśmy walke,ale minął już tydzień a ja odczuwam charakterystyczne kucie w bicepsie podczas dotykania brodą klatki piersiowej (jak w czasie obrony przed gilotyną) . Nie wiem co to może być,może nerw?Czy spotkaliście się kiedyś z podobną sprawą,a jeśli tak czy jest szansa wyeliminowania skutków-bo te przeszkadzają bardzo podczas sparingów.Pozdrawiam i prosze o wstępne porady.
"
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja
Minął tydzień podczas którego cały czas chodziłeś na treningi, tak wynika z posta :|
Powinienen z urzędu powiedzieć że pomimo małych problemów to biegusiem do lekarza, ale powiem tak:
Przerwa od treningów i wysiłku fizycznego - tydzień, dwa powinno starczyć.
A wogóle dobrze zrobi Twojemu organizmowi.
Nie dasz temu odpocząć, do lekarza gwarant że trafisz ale przerwa będzie dużo większa.
  • 0

budo_kubutek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 606 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:że znowu?

Napisano Ponad rok temu

Re: Kontuzja
No i pamiętaj że crossposting to grzech śmiertelny. :evil:
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024