Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ś.P Survival


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Ś.P Survival
No wlasnie, dwumiesiecznik Survival umiera - w tym miesiacu stracili wydawce - mam nadzieje ze znajdzie sie ktos kto bedzie probowal reanimowac to swietne moim zdaniem pismo... :evil: :(
  • 0

budo_vince
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 4029 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
Niestety tak :(

A wlasnie mial sie ukazac tam moj artykul...

Mam nadzieje, ze dojdzie do reaktywacji...
  • 0

budo_mcbren
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 240 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:W-wo

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
Czyli już się nigdy nie dowiem jak samemu wyrzeźbić łyżczkę (bo miał być o tym artykuł w najbliższym Survialu) :(
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
Dobrze żarło ale zdechło - bywa

Pozdr. Surval
  • 0

budo_beatles
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 308 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ja?

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
ale jak, to za maly naklad/popilarnosc pisma? u mniew kielcach od pojawienia sie w empikach ok 30 egzemplarzy po 3 dniach nie bylo nic.. do tego samodzielne kioski ruchu, saloniki kolportera... zaskoczenie jak dla mnie
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
No ale to co do tego czasu napisali też jest świetnym materiałem więc panowie (i panie oczywiście) trzymać SURVIVAL w domu i pilnować jak oka w głowie!
g.

A tak lekko OT: zapytałem się kiedyś w salonie prasowym czy mają magazyn SURVIVAL a szanowna pani sprzedawczyni spytała: "A o jakiej tematyce to magazyn??" LOL
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
szukają innego wydawcy ....może się uda.
A z drugiej strony po odejściu Ogórka to gazeta stała sie taka "inna" (przynajmniej dla mnie)
wolałem te wczśniejsze wydania..więcej sprzętu więcej noży
  • 0

budo_fredi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
masz racje Super - wiecej sprzetu , wiecej nozy i niewiele o survivalu, a po co kolejna gazeta z opisami kolejnych nowosci na rynku skoro malo kogo na nie stac? to wszystko mozna trafic chcoby na tym forum.
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
Zgadzam się z Fredim. Na początku istnienia pisma Survival o survivalu w nim było niewiele - gazetka bardziej przypominała zbiór katalogów i reklam różnych firm niż zbiór choćby podstawowych informacji przydatnych survivalowcowi. Później było trochę lepiej ale do ideału i tak daleko.

Pozdr. Surval
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
ta cwaniaczki tylkonie kazdy ma dostęp do sieci i o nowościach mozę własnie poczytac w takim surwiwalu...przypomnijcie sobie jacy byliście zacofani bez neta..;).. w wiedzy o nożach...stalach..pochwach ;) ...
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
i tu Cougar ma rację.....wolałem tamto pismo.
Zresztą to wszystko się zmienia...popatrzcie na Komandosa..kiedyś jedyny tego rodzaju miesięcznik na rynku a treść zdekwatna do tytułu..a teraz..lipa jakich mało
  • 0

budo_fredi
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 220 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Skierniewice

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
tylko survival w przeciwnosci do komandosa rozwijal sie w dobrym kierunku.
tez komandosa kiedys lubilem....na poczatku.
  • 0

budo_mgr_scout
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 62 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival

Czyli już się nigdy nie dowiem jak samemu wyrzeźbić łyżczkę (bo miał być o tym artykuł w najbliższym Survialu) :(

Napisz do autora Bogdana, autora [link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A z Survivalem szkoda :? Teraz to faktycznie stare numery zyskają na wartości antykwarycznej (mam nawet pierwszy numer!) i kierunek rozwoju był dobry. Tajemnicą poliszynela zostanie co było faktyczną przyczyną jego upadku...
  • 0

budo_m_a_c
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 174 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Świebodzin

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
Ano szkoda, że czasopismo padło :? . Mam wszystkie numery + 2 z prenumeraty... które nigdy do mnie nie dotrą :cry: .
  • 0

budo_ac_grzechu
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 142 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Bydgoszcz
  • Zainteresowania:Combat

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
A co masz do Komandosa?? Jedyna gazeta o wojsku która odpowiednio ustosunkowuje się do naszego wspaniałego WP oraz debili ze Sztabu Generalnego! Rzeczowo podane fakty i9 w ogóle bardzo ciekawa i zróżnicowana tematyka
pozdro
g.
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
spójrz Grzechu jaki ma tytuł ta gazeta :wink:
ja mam jej wszystkie numery i mówie że do 2001 to bylo prawdziwe pismo "KOMANDOS" a teraz to jest tak jak napisaleś "gazeta o wojsku" ..co ciekawego jest w najnowszym numerze??? co jest wspólnego z SF? .....dwa artykuły.....
ale to są gusta..jedni czytają wyborcza inni fakt i jest git.....
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
Cougar, Super- zgadzam się , że nie każdy ma dostęp do neta i dzięki tematycznej prasie może rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę Nie mam nic przeciwko temu by powstało pismo traktujące o nożach sam chętnie będę je czytał, ale niech się nazywa inaczej niż "Survival", nie wiem "Ostrze" , "Noże" , "Klinga" czy inny mówiący o tematyce pisma. Na przykład pismo traktujące o broni palnej ma tytuł np. "Broń", "Strzał", kiedyś było pismo "Colt" – traktuje o broni a nie o wędkarstwie, wyrobie garnków glinianych czy innych tematach.

W Polsce ( chyba z niewiedzy albo dla łatwizny) w "worek" z nazwą Survival wrzuca się noże, paintball, ASG, grupy militarne i rekonstrukcyjne, nurkowanie, wspinaczkę, łucznictwo, kajakarstwo górskie, skoki spadochronowe , skoki na bandżi, paralotnie i lotnie i Bóg wie co jeszcze co niestety z Survivalem ma niewiele wspólnego jeśli w ogóle coś wspólnego ma.
Wtedy jak komuś mówisz że interesujesz się survivalem to ludzie mówią aaaaa to biegasz po lesie w mundurze z nożem i plastikowym karabinem i bawisz się w Rambo albo strzelasz z tych pistoletów na farbę :blus:

Ja rozumiem że w piśmie o survivalu jest artykuł o nożach ich typach, zasadach wyboru noża do survivalu , sposobach wykorzystania noża w terenie, ale żeby w gazetce składającej się z 38 stron na których zamieszczono 12 artykułów 4 z nich dotyczyły noży (w tym nawet wytwarzania mieczy samurajskich) jeden artykuł o broni pneumatycznej, jeden artykuł o łukach ( ale nie o tym jak wykonać łuk i ewentualnie wykorzystać go w dziczy, choć przecież polowanie z łukiem w Polsce jest zabronione to w walce o przetrwanie :wink: można by strzelić jakąś wiewiórkę :) ) tylko o łukach sportowych, bloczkowych i innych służących do sportu i rekreacji – co to ma wspólnego z survivalem :?:
Artykuł o butach w teren i o latarkach ok. o rozpalaniu ogniska, budowie szałasu ok. - to się może przydać ale artykuł o wycieczce rowerowej czy kajakarstwie górskim 8O , w kolejnych numerach pisma nic lepiej zamiast czterech artykułów o nożach do survivalu można było zamieścić jeden było by o czym pisać w innych numerach a nie wrzucać jakieś relacje z zabawy w Paintball, wycieczki pieszej wokół Krakowa , historii łucznictwa sportowego w Polsce czy Paralotniach lub wiatrówkach – co to ma wspólnego z survivalem – NIC.
W prawdzie po jamimś czasie było coraz lepiej to nadal obok ciekawych i przede wszystkim związanych z tytułem pisma artykułach zamieszczane były artykuły nie mające nic wspólnego z Survivalem. Co gorsza małe objętościowo pismo ( miesięcznik ) zaczął wychodzić co dwa miesiące - już wtedy wróżyłem „ Survivalowi” porażkę. No i stało się „Survival” – pismo o sztuce przetrwania – nie przetrwał.


Pozdr. Surval
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival

spójrz Grzechu jaki ma tytuł ta gazeta :wink:
ja mam jej wszystkie numery i mówie że do 2001 to bylo prawdziwe pismo "KOMANDOS" a teraz to jest tak jak napisaleś "gazeta o wojsku" ..co ciekawego jest w najnowszym numerze??? co jest wspólnego z SF? .....dwa artykuły.....
ale to są gusta..jedni czytają wyborcza inni fakt i jest git.....

Dokladnie. Obecnie KOmandos jest ciekawy srednio raz na 3-4 numery :( Juz wole czytac Raport WTO, czesto Remov pisze o broni strzeleckiej i sa ciekawe analizy akcji SF i nie tylko.
  • 0

budo_super
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Częstochowa

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
do tego dochodzi Strzał i czasem Arsenał.....

a wracajac do Survivalu to może ja rzeczywiście oczekiwałem gazety o sprzęcie :wink:
zresztą przyznasz Surval że nie takowej na rynku???

jak chcę poczytać ciekwe opisy czy pogapić się w fotki knifów to nie zabiorę monitora do łóżka :)
dlatego kupuję Blade, tactical knives, a czsem Soldier of fortune.....kiedyś kupowalem jescze Combat & Survival ale też zeszło na psy.....
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Ś.P Survival
eee, co ty.
COmbat& Survival jest spoko.
ich artykuł o gromie był tysiąc razy lepszy niż wiele polskich publikacji 8)

no, ale pzrepraszam za off topa. nie mam nic do powiedzenia w temacie gazety survival :P
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024