Skocz do zawartości


Zdjęcie

Uliczy skalpel...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Uliczy skalpel...
Od kilku godzin jest u mnie... Dokładnie obmacany, obwachany (tak ,wiem to nie cipka ) i obejrzany. Pierwsze wrazenia jest jakby to powiedziec... Kurwa! Ja pierdole! toz to maly skalpel! Noz jest tak smukły ze az strach pomyslec co by było gdyby.. Trudno w to uwierzyc ale jego czubek jest cienszy niz w Mili. Nie wiem jak Seiken to zrobil... Inna rzecz ktora od razu zauwazylem to niesamowita lekkosc. Wspmniana wczesniej Mili jest wyraznie ciezsza. Ciecie Tranquilizerem to przyjemnosc. Nie ma co prawda pełnego płaskiego szlifu, ale smuklosc tego noza pozwala na płynne i lekkie ciecie. Nie wiem jeszcze jak wyglada kwestia stali i hartowania. Nie chce pisac na ten temat tym bardziej ze wczesniej nie mailem doswiadczenia ze 154CM. Inna rzecz ktora mnie zaskoczyła to piny i przekładki. Kiedy ogladałem zdjecia tego noza były one zbyt wyeksponowane i miałem pewne obawy ze moga mi sie nie spodobac... Kiedy jenak wziałem noz do łapy tylko sie usmiechnalem. Piny sa malutkie i nie rzucaja sie w oczy i wraz z czerwonymi przekładkami dodaja nozowi pewngo smaczku. Jesli miałbym sie do czegos przyczepic to chyba tylko do nieznacznie niesymetrycznego false edge (ktory tak naprawde w niczym mi nie przeszkadza), jak rowniez braku naciec pod kciuk. Kiedy patrze na reszte noza to mam watpliwosci czy Seiken nie obrabiał go na cnc.

Na podsumowanie tej recki "na goraco" napisze tylko ze jeszcze nigdy nie miałem w łapie tak pieknego noza. To wspaniałe uczucie kiedy bierzesz noz do reki i wiesz ze to jest własnie to na co czekałes!

Tu małe porownanie z Mili, ktora rozłozona jest jakies 2cm wieksza

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

A tutaj wspomniany wczesniej czubek. Cudo!

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]

[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0

budo_blacha
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2143 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Puławy

Napisano Ponad rok temu

Re: Uliczy skalpel...
zajebisty
nie ma to jak Seikenowy nożyk w kolekcji nie :)
ja mam swój już pare miesięcy a nadal sie nim podkręcam codzinnie prawie :)
  • 0

budo_jawor
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 946 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:zza winkla

Napisano Ponad rok temu

Re: Uliczy skalpel...

zajebisty
nie ma to jak Seikenowy nożyk w kolekcji nie :)
ja mam swój już pare miesięcy a nadal sie nim podkręcam codzinnie prawie :)


Tez uważam, że jest z...........y. Oj Blacha, Blacha a jak nas podkręcasz. Codziennie prawie :wink:


No moze nie tak codziennie :roll:
  • 0

budo_mat s
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 652 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Freistadt Warschau

Napisano Ponad rok temu

Re: Uliczy skalpel...
i znowu - jak widze takie fotki to sobie mysle, czy nie pierdolnac tego mojego pudla z pilnikami z mostu Swietokrzyskiego do Wisly...
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Uliczy skalpel...
Reka mistrza.
  • 0

budo_lepermessiah
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 554 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:gdynia

Napisano Ponad rok temu

Re: Uliczy skalpel...

Reka mistrza.


Jako własciciek Konusa sam wiesz najlepiej :) Ja ciagle nie moge pojac jak on zrobił tak kurewsko cienki czubek 8O
  • 0

budo_cahir
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 420 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:wro

Napisano Ponad rok temu

Re: Uliczy skalpel...

Reka mistrza.


Jako własciciek Konusa sam wiesz najlepiej :) Ja ciagle nie moge pojac jak on zrobił tak kurewsko cienki czubek 8O

No ale trzeba na czubek uwazac. Moj juz sie "przekrecil" i wyszczerbil od wycinania denek puszek. Doprowadzilem go juz do jako takiego stanu ale musze jeszcze nad nim popracowac.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024