Skocz do zawartości


Zdjęcie

MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
289 odpowiedzi w tym temacie

budo_krz
  • Użytkownik
  • PipPip
  • 68 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
a jakbys boks trenowal to narzekalbys ze masz nawyk dac komus w morde w stojce a tu nie wolno a Ty nie chcesz sie zastanawiac bo walicz w ryj automaycznie ?

piszesz co najmniej jak mistrz swiata w zakladaniu dzwigni na stope, polowa tych technik ktore wymieniles dziala chyba tylko jak walczysz z osobami ktore po pol roku cwicza
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

a jakbys boks trenowal to narzekalbys ze masz nawyk dac komus w morde w stojce a tu nie wolno a Ty nie chcesz sie zastanawiac bo walicz w ryj automaycznie ?

Przepraszam bardzo, ale tutaj mówimy tylko o Bjj, gdzie integralną częścią są techniki na nogi. Nie jest to mój wymysł, czy pomysł z kosmosu.
Proszę więc o rzeczowe argumenty, a nie o pieprzenie głupot.

piszesz co najmniej jak mistrz swiata w zakladaniu dzwigni na stope, polowa tych technik ktore wymieniles dziala chyba tylko jak walczysz z osobami ktore po pol roku cwicza


Nie uważam się za żadnego mistrza. To była odpowiedź dla mkimury, który prosił abym wymienił kilka technik, które znam.
Więc wymieniłem.

A jeśli ktoś nie zwraca się bezpośrednio do Ciebie, to daruj sobie te "zabawne" komentarze i powstrzymaj się, albo napisz coś sensownego.
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Och! Przepraszam, że Cię tak bardzo uraziłem tymi słowami mkimura.

Alez nie czuję się urażony, lecz zdumiony własną ignorancją. Myślałem, że istnieją tylko: taktarow, klucz na stopę ( którego wariacją jest skrętówka ) i balacha na kolano. Czym się różni klucz na stopę od foot locka, to nie zgadnę. Calf lock, czy tam calf crank to nie dźwignia a ucisk na łydkę, jak sama nazwa wskazuje, scorpion, którego nie wymieniłeś to wariacja na temat taktarowa i ucisku na łydkę itd. To, że można te techniki ( jak na razie 4 ) stosować z różnych pozycji, to sprawa oczywista, wszystkie techniki BJJ tak mają. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć, że znasz kilka rodzajów balach na łokieć, było by to równie śmieszne.

Mam nawyki i znając mnie będę te techniki wykonywał, jak nadarzy się okazja.

No to już twój problem. Jak założysz komuś takiego farmazona jak banana split ( nota bene jest to forma skorpiona ) na zawodach, będę wnioskował o zmianę twojego nicka na Helio. :)

Dołączona grafika
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
nie no distephano jakbym czytal harlequina: twoje pretensje sa tak wzruszajaca. sa zasady i nikt specjalnie dla ciebie ich nie zmieni.potraktuj je jako pretekst do nauki duszen.
  • 0

budo_barlug
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 551 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Witam,
Moze dziwne pytanie ale widownia wchodzi za free? :)
Pozdrawiam
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Z tego co mi wiadomo będzie to albo free albo symboliczna opłata 10pln
  • 0

budo_wojtt
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1078 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Scotland

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Z tego co mi wiadomo będzie to albo free albo symboliczna opłata 10pln

Jeśli będzie już w 100% wiadomo jak z wejściem to proszę o dokładne info.

pozdrawiam
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

nie no distephano jakbym czytal harlequina: twoje pretensje sa tak wzruszajaca. sa zasady i nikt specjalnie dla ciebie ich nie zmieni.potraktuj je jako pretekst do nauki duszen.


Jakie pretensje?
Ja tylko chciałem zasięgnąć informacji.


Dobrze mkimura.
Ośmieszyłem się.
Zadowolony?
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Brat Pit... szczerze mowiac dziwi mnie decyzja o platnym wstepie dla widzow.

wydaje mi sie, ze powinno sie pracowac nad popularyzacja brazylijskiego jiu jitsu wsrod ludzi a nie zamykac sie przed nimi bariera 10 pln (dla niektorych duza dla innych nie).

nie jest to jeszcze na tyle popularny sport aby ludzie walili drzwiami i oknami aby go ogladac
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Jak oglądanie będzie płatne to poraszka na całej linii!!
  • 0

budo_nazeem
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 721 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Porażka of kors:))
  • 0

budo_mystic
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 939 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Wrocław
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
MP w Judo byly za darmo ,a w BJJ trzeba bedzie moze placic :|
  • 0

budo_mkimura
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3116 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Kraków
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Dobrze mkimura. Ośmieszyłem się. Zadowolony?

Aleś ty spięty... Pokój. :wink:
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Copacabana,

Dziękuję za szczerą troskę o rozwój polskiego jiu jitsu - będzie dobrze, naprawdę. Jak napisałem taka opłata za wstęp może być a może jej nie być. Wiadomo, że ludzie wolą mieć wszystko albo taniej albo za darmo - w wątku o Twoim klubie i cenach w nim pisałeś coś o kosztach utrzymania prawda? Nie przyszło Ci do głowy, że właśnie taka opłata może pomóc rozwojowi jiu jitsu - np częściowo finansując pracę sędziów - w szczególności Rogera Gracie? Tak się martwisz przecież o cudze długi...

Nawiązując do tych ostatnich - podobnie jestem wdzięczny za bezinteresowną troskę o ćwiczących w MMA Warszawa i finanse tego klubu. Właściciel Copacabany sam przecież ćwiczył w nim i jakoś mu to wtedy wcale nie przeszkadzało. Ciekawe, czy piekarnia produkująca chleb, który kupujesz jest zadłużona? Koniecznie sprawdź to za każdym razem, nie chcesz chyba jeść produktu z takiej piekarni?

pozdrawiam

Piotr
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
Full Contact Magazyn w SdW
  • 0

budo_distephano
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 447 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Lublin
  • Zainteresowania:BJJ/MMA

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Dobrze mkimura. Ośmieszyłem się. Zadowolony?

Aleś ty spięty... Pokój. :wink:


:D
A teraz żebys wiedział, bedę polował na Banana Split na zawodach :)
  • 0

budo_mma toruń
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 132 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Toruń

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005

Ciekawe, czy piekarnia produkująca chleb, który kupujesz jest zadłużona? Koniecznie sprawdź to za każdym razem, nie chcesz chyba jeść produktu z takiej piekarni?


:) Hahahaha! Dobre, dobre :)

BTW - w nowym SdW baaaaardzo ładne zdjęcia, Piotrze :D

Pozdrawiam
  • 0

budo_michal_m
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1034 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:nyc

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
brat pit widze ze sie troche spiales, gdzie w postach copacabany jest jakis personalny atak na mirka ?uderz w stol a nozyce sie odezwa?co do nieetycznych zachowan to mma warszawa ma w tym chyba jakies doswiadczenie?
wyluzuj troche
co do pieczywa, to chuja bym kladl na piekarnie ktora by sprzedawala chleb za 20 gr i nie placila swoim pracownikom, tak jak chuja wykladam na biedronke i wole kupowac u uczciwych sprzedawcow.mam nadzieje ze widzisz tu jakas zaleznosc, mysle ze napewno, bo jestes inteligentnym kolesiem.
bylo to moje indywidualne zdanie przez nikogo nie inspirowane.
pzdr
  • 0

budo_brat pit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 992 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:stolyca i okolyca

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Spiąłem się? Skąd, przecież odpisałem grzecznie i bez wyzwisk - czy było tam coś obraźliwego?. Także odpisuję Ci na pełnym luzie.

Co do personalnych wycieczek:

NIE CHCEMY miec dlugow u innych osob dlatego myslimy REALNIE i taki rowniez realny cennik proponujemy.Chcialbys trenowac w klubie ktorego wlasciciel jest winien pieniadze masom ludzi?mysle,ze nie.


nie chcemy nikomu byc winni ,pieniedzy jak to sie czesto zdarza


W świetle innych wypowiedzi osób powiązanych z Copacabana każdy mógł sobie dośpiewać resztę. To jest zabieg w stylu Andrzeja Leppera - on też tylko pytał z mównicy sejmowej, czy taki to a taki czegoś nie ukradł? Jesteś na tyle inteligentnym kolesiem, żeby to wyłapać, prawda?

Zauważ, że ze strony osób trenujących w MMA Warszawa nie było żadnych tekstów, których celem miałoby być zdyskredytowanie nowego klubu. Niestety, nie można tego powiedzieć o drugiej stronie. Taki brak symetrii można było też zauważyć w czasie ostatniej wypowiedzi - na wieść o ewentualnej opłacie za wstęp na MP Copacabana natychmiast "pochylił się z troską" nad losem rozwoju brazylijskiego jiu jitsu, ale kiedy jest mowa o cenach w jego klubie, to już pojawiaja się uzasadnienie w postaci kosztów własnych. Jak dla mnie populizm w czystej formie.

Co do wspierania bądź nie wspierania producentów: rozumiem, że wykładasz - jak to byłeś łaskaw określić - chuja także na producentów butów, których poddostawcy wyzyskują swoich pracowników w biedniejszych krajach? Może nie kupujesz elektroniki z Chin ani od firm które mają tam poddostawców - wiadomo Tybet, prawa człowieka, te sprawy. A może wykładasz ony instrument również na producentów ubrań, którzy nie płacą swoim poddostawcom? Sprawdzasz to za każdym razem?

A co z rzeczonym chlebem? NAPRAWDĘ jesteś pewien jego źródła pochodzenia - nawet jeśli nie pochodzi z Biedronki? Skontroluj sprawę, bo może się okazać że właściciel zalega z pensją pracownikom od dwóch miesięcy - nie chcesz tego, prawda?

pozdrawiam

Piotr

ps - cieszy mnie, że FCM w SdW podoba się :-)
  • 0

budo_charly
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2742 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:3miasto
  • Zainteresowania:BJJ

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Ej no nie przesadzajcie z oplata za wstep, jak dla mnie to chory pomysl. Przeciez juz startujacy placa :(
Chce startowac, chcialem zone zabrac i moze jeszcze kilka osob w charakterze widzow, ale jak bedzie oplata za start, dla widzow i do tego jeszcze dojazd z Sopotu do Wawki, to juz sie robi niemaly koszt...
  • 0

budo_copacabana
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 334 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Warszawa

Napisano Ponad rok temu

Re: MP BJJ - Gracie Barra Cup 2005
Brat Pit,

ponizsza wypowiedz jest wypowiedzia jak to nazwales "wlasciciela Coppacabany" (jako ze pod tym nikiem pisze kilka osob).

faktycznie osobiscie nie popieram "personalnych wycieczek" , jednak skoro cytujesz ten temat z innego watku to powiem, iz ciesze sie , ze moi przyjaciele martwia sie o cudze dlugi zwlaszca osoby, ktora od roku figuruje na liscie moich dluznikow.

nie tylko trenowalem w tym klubie ale i wspieralem go finansowo... i co z tego mam ? nie moge sie doprosic o moje pieniadze

co do zachowania niby fair z Waszej strony to chyba nie jestes zbytnio w temacie. Otoz Twoj Trener (o ile tak mozna go nazwac) wydzwania do mich znajomych i probuje mnie dyskredytowac. Co wiecej (mam szczera nadzieje ze to plotki) doszly mnie sluchy o bardzo niepokojacych tekstach kierowanych pod moim adresem. To tyle o tej Waszej CZYSTEJ GRZE.

prosze powiedz, ze to zart, iz musicie zbierac na Rogera Gracie po 10 zl od kibicow

ps. moje niezadowolenie nie kierowane jest w strone zawodnikow MMA Warszawa wsrod ktorych mam wielu bardzo dobrych kolegow. Zycze im z calego serca rozwoju i do zobaczenia na zawodach.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024