Skocz do zawartości


Zdjęcie

Problem z policją przez S&W


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
67 odpowiedzi w tym temacie

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W
Jedye osoby jakie znam które ze sobą noszą nóź. Piszą tu na VB :) I nikogo kto go nosi nie oskarżam o bycie złym. Chodzi mi o pewien proces. To tak jak ze śledztwem prokuratorskim. Dochodzenie jest prowadzone "w sprawie" a nie "przeciwko komuś"
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W
Gambit napisał:

Większość z posiadających i noszących noże, nie robi tego dlatego, że chcą nimi otwierac piwo i kroic kiełbaski, nad ognisko. - mów za siebie bo na szczeście wiekszość posiadających i noszących przy sobie nóż nosi go w charakterze narzędzia które ewentualnie może być użyte jako broń - której to ewentualności nikomu nieżyczę.

Nie po to produkuje się tyle wzorów z tak doskonałymi uchwytami, o których tutaj nomen omen się rozprawia. Które zresztą dostepne są w militarnych i paramilitarnych sklepach, o takich nożach mówię, nie o szwajcarskich scyzorykach. - Co to jest sklep paramilitarny??? 8O - Paramilitarna może być organizacja np. ZHP,Strzelec , sklep militarny - ok. Co do mnogości wzorów , z tak doskonałymi chwytami to robione są po to by były wygodniejsze w użytkowaniu i bardziej dostosowane do zadań jakie przed nimi postawiono a także po to by zaspokoić różne gusta potencjalnych klientów i zarobić pieniażki dla wytwórcy danego noża - po to też stosuje sie wyszukane nazwy noży - w większości przypadków to czysty marketing

Jak dla mnie podstawowym zastosowaniem noża jest obrona jesli ktoś nie ma złych zamiarów i atak jesli ktoś takie zamiary ma. Przy tym jest to ciche i zabójczo przeciez skuteczne. - jak ktoś nie ma złych zamiarów to przed czym sie chcesz bronić ??? 8O , bo jeśli już to jak ktoś będzie miał złe zamiary to sie będziesz bronił a atakować nożem to będziesz jak ty będziesz miał złe zamiary . Pozatym dam Ci radę - Zmień lekarza bo ten obecny Cię oszukuje, albo lecz już tylko nogi bo na głowę jest za późno - bez obrazy.

Jak dla mnie jest to więc broń. - ta a młotek to dla ciebie też broń do rozbijania czaszek swych wrogów, a siekiera to też broń do odrąbywania im rąk jak będą mieli złe zamiary a samochód - służy do taranowania większych grup napastników chcących cie zaatakować itd itd - przeczytaj jeszcze raz ten fragment o lekarzu i leczeniu.


Na szczęście zakazem mnie nie trzeba obejmować.
Noszę dwie pałki. - jak nosisz dwie pałki ( mniemam że teleskopowe ) to już jesteś objęty zakazem, najlepiej kup sobie jeszcze jedną - jak bedziesz miał trzy pałki- będziesz nieśmiertelny i niepokonany, aaaaa i niechwal się tym co nosisz bo a) narażasz sie na odpowiedzialność karną ( pałki ) B) dajesz znać swoim wrogom czego mogą się spodziewać przy ataku na Ciebie - ale im pokażesz jak Cie zaatakują :roll:


Pozdr. Surval
  • 0

budo_surval
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Gdańsk

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W
I jeszcze jedno Gambit - dochodzenie i śledztwo to dwie różne choć podobne sprawy - oba prowadzi sie zarówno w sprawie jak i przeciwko - poczytaj Kodeks Postępowania Karnego
śledztwo ar. 309 i następne, dochodzenie art. 325a i nastepne.


Pozdr. Surval
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W

- mów za siebie bo na szczeście wiekszość posiadających i noszących przy sobie nóż nosi go w charakterze narzędzia które ewentualnie może być użyte jako broń - której to ewentualności nikomu nieżyczę.

Jasne zamiast śrubokręta nożyczek, maszynki do golenia.
Postuluje zmiane nazwy forum, na Zastosowanie noża jako narzędzia.

Co to jest sklep paramilitarny??? 8O - Paramilitarna może być organizacja np. ZHP,Strzelec , sklep militarny - ok. Co do mnogości wzorów , z tak doskonałymi chwytami to robione są po to by były wygodniejsze w użytkowaniu i bardziej dostosowane do zadań jakie przed nimi postawiono a także po to by zaspokoić różne gusta potencjalnych klientów i zarobić pieniażki dla wytwórcy danego noża - po to też stosuje sie wyszukane nazwy noży - w większości przypadków to czysty marketing

Tak czekałem kto wpadniw w pułapkę, no i prosze od samego wejścia.
Pierwsze skojarzenie ze sklepem militarnym????
Może "Kompania budowlana kopie po dupie??? :wink:

jak ktoś nie ma złych zamiarów to przed czym sie chcesz bronić ??? 8O , bo jeśli już to jak ktoś będzie miał złe zamiary to sie będziesz bronił a atakować nożem to będziesz jak ty będziesz miał złe zamiary . Pozatym dam Ci radę - Zmień lekarza bo ten obecny Cię oszukuje, albo lecz już tylko nogi bo na głowę jest za późno - bez obrazy.

Czytaj uważniej, albo zmień okulistę, bez obrazy.

Jak dla mnie jest to więc broń. - ta a młotek to dla ciebie też broń do rozbijania czaszek swych wrogów, a siekiera to też broń do odrąbywania im rąk jak będą mieli złe zamiary a samochód - służy do taranowania większych grup napastników chcących cie zaatakować itd itd - przeczytaj jeszcze raz ten fragment o lekarzu i leczeniu.


W Nowej Hucie kiedy był??? Aaaaaaaaaaaaaaaaaaa?


jak nosisz dwie pałki ( mniemam że teleskopowe ) to już jesteś objęty zakazem, najlepiej kup sobie jeszcze jedną - jak bedziesz miał trzy pałki- będziesz nieśmiertelny i niepokonany, aaaaa i niechwal się tym co nosisz bo a) narażasz sie na odpowiedzialność karną ( pałki ) B) dajesz znać swoim wrogom czego mogą się spodziewać przy ataku na Ciebie - ale im pokażesz jak Cie zaatakują :roll:

Uwielbiam jak ktoś mnie nadinterpretuje albo wpisuje tego co nie napisałem.
Polecam dalej snucie domysłów i insynuacji.
Widać znam prawo lepiej niz Ty przynajmniej w tej kwestii, poszukaj sobie kogos innego, mnóstwo tu takich co się do posiadania zupełnie nielegalnego pałki przyznają. A o to że ktoś tu na VB może żywić jakiekolwiek agresywne zamiary wobec kogokolwiek, kto go nie zaczepia jestem zupełnie spokojny. Chyba że siedza tu sami bandyci maniacy i mordercy. Ale jeszcze takich nie spotkałem
A co do ostatniego to zupełnie nie zrozumiałeś poczytaj uważnie. Mowa jest bowiem o nożach jako takich, i o tym że wolno je nosić, to jest temat dyskusji akurat tego topicu.
Nie jestem prawnikiem, i użyłem tego sformuowania w przenośni - chyba zauwazyłeś
A na koniec, tutaj na forum jest taka fajna funkcja "cytuj", naucz się jej używać.
  • 0

budo_bialozor
  • Użytkownik
  • Pip
  • 29 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Jelenia Góra

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W
Widzę że potyczki słowne to ulubiona rozrywka forumowiczów ;)

:twisted:
  • 0

budo_cougar
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1675 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:TRÓJMIASTO

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W

Widzę że potyczki słowne to ulubiona rozrywka forumowiczów ;)

:twisted:

to jedna ze sztuk walkui ..nazywa siE RAYZ-DO....wtajemniczeni wiedza o co chodzi ;) ;) ;/)...

uważam że surval ma racje popierając gambita a to że noszą po dwie pałki ;) i nóz swiadczy o tym , że nóz jest narzedziem i bronią jednoczesnie w zalezności od zastosowania a ponadto śledztwo prowadzone w sprawie nozy nie jest przeciwko nikomu a moja mama robi zajebista sałatkę z kukurydzy i kurczaka..niestety ..;) mieszka zajebiście daleko więc chwilowo nie mam co jeść..wezme nóz i upoluję jakąś ptasią grypę na obiad....
..;)
  • 0

budo_gambit
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2089 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:bardzo dziki wschód

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W
Amen.
  • 0

budo_morfen_usuniety
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Problem z policją przez S&W
[link widoczny dla zalogowanych Użytkowników]
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024