Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sztuczne szczeki


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
30 odpowiedzi w tym temacie

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Masz problem to napisz do Przyjaciółki

A zdjecie, numer telefonu? :D

Kapral,nie lubie cie.

Już nie takich sfrustrowanych dzieciaków prostowałem.


I mówi to dorosły facet, który sie przebiera w mundur marines, zeby ochranic ... wesela?



:D

O, ja...sfrustrowany dzieciak... :lol:
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

No wiesz wiem, ale ja zawsze na to mowilem szczeka badz sztuczna czeka:/ dzisiaj sobie wkoncu kupilem w sklepie to tez mowiono na to szczeka . Ja sie pytam " Moge zobaczyc dostepne ochraniacze na szczeki?" a koles w sklepie namnie dziwnie spojrzal i mowi " hmm chodzi ci o sztuczna szczeke?" , wiec widzicie duzo osob tak na to mowi i tyle:/ a w judo nigdy nie uzywalem tego typu akcesoriow bo niby po co?


eee, lajcik :wink:

Duncan, nie musisz mnie lubieć.
Nawet niczego od ciebie nie wymagam, bo nie masz jaj...
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Duncan, nie musisz mnie lubieć.
Nawet niczego od ciebie nie wymagam, bo nie masz jaj...

Jesteś uroczy. Wiesz o tym?

1. ostatnio mało pisze, bo nie mam za dużo do napisania. a jak coś pisze, to z humorem. Nie umiesz go zrozumieć? przykro mi, nie mój problem.


Zaraz, zaraz powiem ci co jest twoim problemem...nie ma co, gratuluje poczucia humoru, jakie ono na poziomie i w ogóle.

2. Nie byłem na zlocie pijany(nie aż tak) teraz nie pije w ogóle.

Jesteśmy z tobą.

3. ludzie mnie lubią, pewnie mają ku temu powód.


Pewnie, ze mają! Poczytaj swoje posty...są komiczne (dla niektorych), tybyś nie lubiał kogoś kto cie bezprzerwy rozśmiesza? Skogo zawsze mozna się pośmiać? Tutaj dwudiestoparoletni kaprla pisz, jak sie masturbuje tutj sie przebiera w zołnierza..smieszne, rynsztokowo... A co do tego przebierania, to koronkową bielizne tez sobie zakładasz? W kogo jeszcze sie przebierzesz? Nie wiesz kim jestes? Aaaa, mały kapralek chce sie pobawić w wojne? A potem w dom...alboe, ni, w to sie bawią dziewczynki, kapralek, pobawi sie np...w wyscigi samochodowe, i zdumą zamiesci swoje zdjecia w kasku rowerowym na taczkach...w mundurze marines :D

Chcesz wpierdol? wpadnij na zlot. bez rękawic. zobaczymy jaki będziesz kurwa mądry.

Popatrz na swój poziom. Przykre prawda? Prostaku...

Zachowujesz sie jak dzieciak, a myślisz, ze jesteś dorosły. Wiesz, ja nie wiem, czy to twoje przbieranie sie niepodchodzi pod jakąś dewiacje? Powiedz, dojzały mezczyno, ty naprawde myślisz, ze jak załozysz mundur to jesteś żołnierzem? Czujesz lekkie podnieceni, jak to robisz?

I te zdjecia na forum...miodzio...tak cie to wszystko pasjonuje...wojna, wojsko ("fale" na swojej dziewczynie tez robisz?), broń itp itp itp, wiedz moze udowodnij! Idź do Legii Cudzoziemskiej! Choc tam ponoc z taki bojowymi tatuażami jak ty masz nie przyjmują.. :lol: ...a w WP chociaż byłeś? Jesteś pozerem . I tak sie zastanwiam, gdybys my kidykolwiek, przypadkowo (innej mozliwosci nie ma) spotkali się rzeczywiscie, to co byś zrobił? Tak, tak wiem...zaje..ł mi :D , ale nie, mówie serio, jąkanie sie, i nerwowe patrzenie w ziemie lub po bokach? Ucieczka? Czy moze jakś nieudolna próba...nie, co ja mówie...nie ma takiej opcji.

Mój brat słucha Peji...czasami cos usłysze (choc to wyraźnie nie moja muzyka), w jednym wersie jest taki rym, na temat Leroy

"Leroyek, Leroyek, kupa gówna, mały gnojek", i wiesz, w tym kontekscie słowo "Leroyek" i "Kapral" brzmią tak samo...
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Manos, ja cie tutaj prosze o kulturalny wpierdol, żebyś mi ręką wytłumaczył że się myle i żem pozer jest, a ty owijając w bawełne, coś przebąkujesz o moich kompleksach, tu o niedorosłosci, cos o moim zapatrzonym wzroku.
Skąd ta pewność jeśli omijasz moją propozycje rozwiązania tego?
luz.
poużywaj sobie na mnie.
Ale wiedz, że jak sie spotkamy oko w oko, nie dam po sobie jechać.
  • 0

budo_duncan
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
I nawet jakbyś wygrał, to byłby to wyraz czego? Ża ty masz racje, a ja nie? 8O

W domu z toba też tak robilii? Jak próbowałes mnie swoje zdanie, to ojciec przychodził i w pysk? Tylko, widzisz, nie bede sie znizać, do twojego, poziomu, nie bedę pisał nic o twoich genitaliach, tymbardziej nie bede sie z tobą bic na ulicy, gdyz jestem człowiekiem cwylizowanym i na jako takim poziomie, a nie bandytą.

ja cie tutaj prosze o kulturalny wpierdol, żebyś mi ręką wytłumaczył że się myle


Chcesz wpierdol? wpadnij na zlot. bez rękawic. zobaczymy jaki będziesz kurwa mądry.



Jezu, z kim ja w ogóle rozmawiam...a mówi sie, ze bokserzy to cwierć-inteligęci... .
  • 0

budo_rascal666
  • Użytkownik
  • PipPipPip
  • 195 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:ZĄBKI

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
MOD uprzejmie prosze o zamkniecie Topicu.
zero dyskusji na temat tylko obrzucanie sie miechem.
  • 0

budo_kapral
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 3301 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:jakaś afryka, sam nie wiem
  • Zainteresowania:Muay Thai

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

I nawet jakbyś wygrał, to byłby to wyraz czego? Ża ty masz racje, a ja nie? 8O

W domu z toba też tak robilii? Jak próbowałes mnie swoje zdanie, to ojciec przychodził i w pysk? Tylko, widzisz, nie bede sie znizać, do twojego, poziomu, nie bedę pisał nic o twoich genitaliach, tymbardziej nie bede sie z tobą bic na ulicy, gdyz jestem człowiekiem cwylizowanym i na jako takim poziomie, a nie bandytą.

ja cie tutaj prosze o kulturalny wpierdol, żebyś mi ręką wytłumaczył że się myle


Chcesz wpierdol? wpadnij na zlot. bez rękawic. zobaczymy jaki będziesz kurwa mądry.


Jezu, z kim ja w ogóle rozmawiam...a mówi sie, ze bokserzy to cwierć-inteligęci... .


To daj mi ignora.
A jak nie masz ochoty mi mówić pewnych rzeczy w twarz, to na forum tym bardziej nie powinieneś nic mówić.

Dla mnie jesteś frajerem.
ignor.
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki

Ludzie pokój :!:

STOP FORUMFIGHT


  • 0

budo_mesjasz
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1074 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Katowice
  • Zainteresowania:Ninjitsu

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
taaaaa...tyle ze ten topic byl z przed 6 dni i juz spokojnie sobie lecial na drugą strone poki go nie podbiles... :roll:
  • 0

budo_wodnik szuwarek
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 1113 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna
  • Lokalizacja:Zachodnia Stolica Przemytu
  • Zainteresowania:Różne

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Panowie (i Panie) tak z podobnej beczki...
mam takie pytanko..
otóż człowiek z koronką (sztucznym zębem czy impantem)
moze mieć trudności z doborem ochraniacza na zęby ( by chronić pozostałe prawdziwe i te atrapy) ?!
i czy są jakieś hmhm niedogodności lub zastrzeżenia by trenował sporty walki uderzane?!
zawsze mnie to intrygowało..
w sumie kiedyś taka wiedza moze się przydac....
oby na stare lata..
  • 0

budo_mate
  • Użytkownik
  • PipPipPipPip
  • 2646 postów
  • Pomógł: 0
0
Neutralna

Napisano Ponad rok temu

Re: Sztuczne szczeki
Ja sam mam 2 zęby wstawiane (jestem ponoć jedynym udokumentowanym przypadkiem w Europie a może i na świecie kogoś komu przyjeły sie jego własne zeby wstawione po 17 godzinach) i nie mam problemów z doborem ochraniacza (a czemu niby mialbym miec, szczeke przeciez wystarczy tylko uformować) Ryzyko jest tylko takie ze te zeby moga mi łatwiej wyleciec Dlatego nawet sparujac w parterze szczeke zakładam. nie ma zadnych dentystycznych przeciwskazań bym trenował sporty uderzane.
Implant to 2 czesci chirurgiczna - korzeń i kosmetyczna (chyba można tak to nazwać) - czyli sztuczny ząb wkrecany w korzeń. Cześć chirurgiczna może sie nie przyjąc - organizm uzna ze jest obcego pochodzenia i po wkreceniu zeba jedno i drugie moze wylecieć. Czas adaptacji czesci chirurgicznej to ok 5 tygodni jesli dobrze pamietam. W tym czasie nie powinno sie obrywac po łbie bo wstrzasy moga sprawic ze implant sie nie przyjmie. Tak mi tlumaczyla dentystka.
  • 0


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

Ikona FaceBook

10 następnych tematów

Plany treningowe i dietetyczne
 

Forum: 2002 : 2003 : 2004 : 2005 : 2006 : 2007 : 2008 : 2009 : 2010 : 2011 : 2012 : 2013 : 2014 : 2015 : 2016 : 2017 : 2018 : 2019 : 2020 : 2021 : 2022 : 2023 : 2024